Любимка-анонимка• 29 декабря 2022
Коньяк или бренди?
В невысокой ценовой категории?
Что лучше? Можно и ТМ посоветовать...
Ну коньяк я представляю что это))
А бренди на что похоже?)
Что лучше? Можно и ТМ посоветовать...
Ну коньяк я представляю что это))
А бренди на что похоже?)
ФФФФристайла• 29 декабря 2022
Ой, дякую що нагадали. Мені літр самогону з Вінниччини передали, треба на Новий рік на стіл поставити.
Разведка Маша• 29 декабря 2022
Ответ дляPavelolka
фото
Коньяк благородніший напій бачу, в дубових бочках витриманий, я за коньяк хороший.
оксюморон• 29 декабря 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Бренді м‘якше на смак. ST-Remy подобається
Плюсуют
Хороший бренди, не Бурда
Ластоноша• 29 декабря 2022
Пробувала я модні хеннесі і для себе зрозуміла, що люблю ароматику, якої там і близько нема. Люблю бренді потрошечку. Шукаю цікаві ексклюзивні екземпляри, Азербайджану,Іспанії, Вірменіі… для мене вони кращі.
Я в дамках• 29 декабря 2022
Каждый коньяк- это бренди. Но не каждый бренди - это коньяк(с)))
Якщо з бренді, то можу порадити іспанські хересні Lustau, Torres. В них від хересних бочок є насичений післясмак горіхів, шоколаду і сухофруктів.