ніколи такого не було• сегодня в 13:06
Хтось ще зараз розуміє, що ваш шлюб - лайно?
Півжиття прожила з людиною, яка любить тільки себе, а я для нього - просто ресурс. Паскудно на душі…
ЯблокоРаздора• сегодня в 13:06
Нуу. У каждого своя история. А как у вас получилось прожить всю жизнь с таким человеком? Почему не ушли вовремя
ніколи такого не було
• сегодня в 13:14
Ответ дляБавовнятий Пупс
Давно зрозуміли?
Глобально тільки минулого року, до того вмовляла себе, що я перебільшую і взагалі зараз мало чоловіків, цього берегти треба…
ніколи такого не було
• сегодня в 13:16
Ответ дляВам телефонограмма
Сколько Вам лет?
Та вже достатньо, скоро сорок…
Вам телефонограмма• сегодня в 13:17
Ну так у Вас ещё все впереди!))))
Вам не уже 40, а только 40! Пора начинать жить для себя!
ніколи такого не було
• сегодня в 13:21
Ответ дляМозговая пилочка
Ресурс чого саме?
Та всього: грошей, терпіння, все по дому сама, продукти тягну сама, не можу захворіти, бо мене ніхто не підмінить, і ніхто про мене не попіклується, не можу нічого сказати, бо є тільки його думка і неправильна. Ще й кляма падає, починає орати, псіхувати на любу дрібницю. А я типу маю бути мудрою і всі його псіхі розуміти і у всьому його підтримувати…
палка-копалка• сегодня в 13:21
Ответ дляПоліпривіт всім
да, именно так.
я вообще хотела утонуть в 7 лет.
жизнь дерьмо
я вообще хотела утонуть в 7 лет.
жизнь дерьмо
брак мешал в 7 лет?
Покращена• сегодня в 13:24
Ответ дляніколи такого не було
він же не за один день таким став?
Я знаю і бачу всі недоліки свого чоловіка, і це було помітно майже одразу. Тому я їх приймаю, це те, що я готова прийняти. Тому вважаю, що у мене нормальний шлюб, але звісно не ідеальний.
Дуболом• сегодня в 13:24
Ответ дляніколи такого не було
Та вже достатньо, скоро сорок…
Та господи, это еще молодость и можно все поменять. И мужа в том числе
Мозговая пилочка• сегодня в 13:27
Ответ дляніколи такого не було
Зрозуміла,бо тут часто як почнуть страждати,як на їх плечах уся родина тримається,а в результаті максимум що вони роблять це вечерю приготують і то ’з під палки’. Шкода що ваші старання знецінюються,сподіваюсь ви знайдете вихід з цієї ситуації і ваше життя покращиться
Пригаю-цибаю• сегодня в 13:28
Ответ дляЗамороженная селедка
Давно поняла, что институт брака очень переоценен.
Более чем, причём на оформлении отношений настаивают обычно женщины.
Замороженная селедка• сегодня в 13:29
Ответ дляПригаю-цибаю
в моєму випадку наполягав чоловік, а я інстинктивно відчувала, що мені це не потрібно.
Пригаю-цибаю• сегодня в 13:30
Ответ дляЗамороженная селедка
Довольно редкий случай, но бывает и такое
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 13:34
Тоже самое сейчас проживаю. Живем как соседи , я уже несколько лет не слышала ни одного комплимента и хорошего слова в свой адрес . Но то война , то эмиграция , страшно все это самой проходить , но я уже наверно все , будь что будет, лид бы не видеть этот взгляд безразличный
Замороженная селедка• сегодня в 13:35
Ответ дляПригаю-цибаю
зараз якраз іде перегляд всіх цих догм, молодь не дуже спішить оформлювати шлюб
После 18• сегодня в 13:47
Ответ дляСонечко
Так а чего жили?
Що б як у всіх, спочатку по-зальоту одружують на собі, а потім виявляється він лайно, а я ж йому трьох-15 дітей народила...
После 18• сегодня в 13:48
Ответ дляніколи такого не було
Ми ж не мусульмани, ви терпите, бо розумієте чому.
После 18• сегодня в 13:50
Ответ дляніколи такого не було
Ви це терпите бо: він прокурор, депутат, пенсія буде велика, у разі чого зможете отримувати, у нього будинок у центрі Львова, він забеспечує всім вашу родину, маму, брата, свата, ви собі не відмовляєте ні в чому, ваші діти забеспечені найкращим? Чи ви любите його пісюнець? Ви без сексу і дня не можете, тому і терпите? В чому причина?
После 18• сегодня в 13:50
Ответ дляніколи такого не було
Та вже достатньо, скоро сорок…
Ви гадаєте, що без такого ви одна не проживете?
ніколи такого не було
• сегодня в 14:00
Ответ дляПосле 18
От взагалі нічого з переліченого. З ним було цікаво поговорити. Але сучасні ЛЛМ цілком задовольняють цю потребу без необхідності терпіти штани в домі. Особливо, штани, яким на тебе насрати.
ніколи такого не було
• сегодня в 14:01
Ответ дляПосле 18
Єдине, в чому я сумніваюсь, що зможу ще раз заробити на квартиру….
А поговорить?• сегодня в 14:06
Ответ дляніколи такого не було
что собираетесь делать?
А поговорить?• сегодня в 14:10
Ответ дляніколи такого не було
На моменте цикаво поговорити з ЛЛМ поняла что вы тролль)
Тримбулька• сегодня в 14:15
Ответ дляніколи такого не було
Та вже достатньо, скоро сорок…
Всего лишь 40. Вся жизнь впереди. Дальше выбор за вами. Просырать дальше или что-то менять