СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ви б пішли на фейєрверк вночі (за кордоном)?
Дитина дуже хотіла і чекала, але вчора захворів, періодично піднімається температура, але загалом почувається добре, от думаю піти завтра на годинку чи не варто
Результат:
вже голосів:
20 (68.97%)
Ні
5 (17.24%)
Так
4 (13.79%)
Результат
СноваЗдорова
• 30 декабря 2022
Ответ дляКокошинЭль
Удалено администрацией...
Бо тут сидять і адекватні люди, і з різних країн
boringmovie• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Удалено администрацией...
Українська Мрія• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ми за кордоном
так зачем идти? везде стрелять будут салюты. Из окна и с балкона посмотрите.
КокошинЭль• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Удалено администрацией...
Українська Мрія• 30 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Читала недавно, що Польща в знак солідарності з українським народом відмінила салюти в новорічну ніч.
не отменили, а рекомендуют воздержаться.
Українська Мрія• 30 декабря 2022
Ответ дляМеня много
Явно провокаційна тема.
Удалено администрацией...
Печенюшка• 30 декабря 2022
Ответ дляГендиреХтор
Удалено администрацией...
СноваЗдорова
• 30 декабря 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні, буде лише велике шоу в конкретному місці
Самохвалова• 30 декабря 2022
Якщо до завтра темпа спаде і завтра весь день не підніматиметься, то я б сходила, якщо там натовпу не буде ( бо можна ще якийсь вірус причепить на ослаблений організм).
Якщо шо я в Україні, прильот нещодавно був зовсім поряд, такий що в пристройці стеля впала :). Вважаю, що люди мають жити так, як їм хочеться, а не ходити в траурі, особливо ті, що виїхали.