Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Yulija• 20 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
Молюсь за Україну і український народ кожен день!
Отче наш, що єси на небесах!
Нехай святиться Ім’я Твоє,
нехай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя,
як на небі, так і на землі.
Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу, але ВИЗВОЛИ НАС від лукавого.
Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Амінь.
Аминь.
Yulija• 20 февраля 2014
Всем хорошего дня!
Michel13• 20 февраля 2014
Блин, ну и написала
абстоновку=обстановку
Balovana• 20 февраля 2014
Хоч і без політики, але тут сос!!!
ПЕРЕПОСТ!!!!!!!!!!
СОС!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!! ВОЗДУХОФЛОТСКИЙ ПРОСПЕКТ
24, ВОИНСКАЯ ЧАСТЬ 3030 БЕРКУТ БЪЁТ ТАМ СОЛДАТ СРОЧНИКОВ, ТАК КАК ОНИ
ОТКАЗАЛИСЬ ИДТИ ПРОТИВ НАРОДА УКРАИНЫ. РЕБЯТАМ НУЖНА
ПОМОЩЬ!!!!!!!!!!!!!!!
Balovana• 20 февраля 2014
Ответ дляMichel13
Ой.........
Давайте я чуть разрежу абстоновку.
Пойду в 12 секодня в секонд
В мене приват висить сьогодні...
Не можу перевести
Michel13• 20 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Хоч і без політики, але тут сос!!!
ПЕРЕПОСТ!!!!!!!!!!
ПОМОЩЬ!!!!!!!!!!!!!!!
Блин
Michel13• 20 февраля 2014
Ответ дляBalovana
В мене приват висить сьогодні...
Не можу перевести
Ниче Танюш, у меня аванс как раз сегодня
Cegranne• 20 февраля 2014
Привіт усім, такий день важкий, я учора усю ніч не спала... навіть не знаю як сьогодні буду працювати.
Balovana• 20 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Я ту ніч не спала.
А цю вирубилася...
Michel13• 20 февраля 2014
Ответ дляCegranne
И мне вообще в голову ничего не идет
Не могу две цифры посчитать
Yulija• 20 февраля 2014
Ответ дляMichel13
И мне вообще в голову ничего не идет
Не могу две цифры посчитать
Аналогично...
автор Тасюня • 20 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
Отче наш, що єси на небесах!
Нехай святиться Ім’я Твоє,
нехай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя,
як на небі, так і на землі.
Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
Амінь
автор Тасюня • 20 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5932289674...
писав журналіст, якого вбили тітушки Земля пухом!
Вічна пам*ять Герою!
malaja198809• 20 февраля 2014
Доброе утро всем!!!
Balovana• 20 февраля 2014
Приват лег, походу, вчера даже деньги с карт не могли снимать
belnataha• 20 февраля 2014
Я зарегистрировалась на фейсбуке. Проситесь в друзья https://www.facebook.com/home.php?ref=wizard
olka_snegurka• 20 февраля 2014
Ответ дляBalovana
брат...
ну не знаю...
Я понимаю, что ТЕ, кто является ОРУДИЕМ ПРАВИТЕЛЬСТВА, не все такие жестокие, многие поневоле там, понимаю...
Но то, как многие их єтих беркутов поступает - єто жесть - человека группой бьют, тащут по земле, опять бьют, гаишники уже с оружием, а титушки....
Вобщем, могу только плакать...
Таня, майдановцы поступают точно так же - это ж всё показывают в прямых эфирах! Я новости уже просто не смотрю, смотрю только прямые эфиры, и вижу то, что вижу.... Беркутовцев по одному выхватывают, избивают ногами, палками, до потери пульса. А губернатора, которого насильно ставили на колени, и били ногами, и приковали наручниками? Это нормально, да???? Скорее б уже этот Янукович делся куда-то...хотя правду Юля с Ирой говорят - НЕТ достойного кандидата в президенты, его ПРОСТО НЕТ!!!
Скорблю, соболезную семьям всех погибших. Вечная память...
olka_snegurka• 20 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Та хоч на дідька лисого! Він має піти і все! Щоб зупинити кровопролиття! На його руках кров людей!
Тань, и что дидько лысый будет делать в разрушенной стране, которую опустили майданом этим ниже плинтуса? Кто бы сейчас не стал во главе нашей Родины, он не будет популярным(может поначалу и будет) - потому что страну прийдётся выводить из кризиса, а это не так легко....
olka_snegurka• 20 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
Отче наш, що єси на небесах!
Нехай святиться Ім’я Твоє,
нехай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя,
як на небі, так і на землі.
Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
Аминь.
Balovana• 20 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Наташик, а ты напиши каким именем зарегистрировалась.
А то так открывается не твоя страничка
belnataha• 20 февраля 2014
Ответ дляBalovana
А то так открывается не твоя страничка
Наталья Белявская
belnataha• 20 февраля 2014
https://www.facebook.com/belnataha
olka_snegurka• 20 февраля 2014
Вчера моя старшая дочка возвращалась из института - ехала на городском транспорте(автобусе). Центр оцеплен, не знаю, кем - автобус остановили и всех проверяли, у кого не было каких-либо документов, высаживали, и что там с ними делали не знаю. У Кати был студенческий, её не тронули, и автобус поехал дальше. Дочка была сильно испугана....
Michel13• 20 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
у нас говорили, тоже в центре города проверяли документы
Ищут наверное тех, кто хочет подрывать местные администрации
olka_snegurka• 20 февраля 2014
Ответ дляMichel13
не знаю, я вообще в центре нашем давно не была, и что там делается - не знаю. Муж был по работе - говорил, всё тихо, никто вроде не буйствовал...
Cegranne• 20 февраля 2014
Ответ дляMichel13
А як вони їх ідентифікують, мені цікаво.
belnataha• 20 февраля 2014
Пошла я в поля - поработаю, надо нервишки успокоить, а то сердце уже не выдерживает :(
Cegranne• 20 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
У нас на роботі чогось ввели щоденні виміри тиску крові?!!! Може хвилюються що люди за Майдан переживають чи що? Ви колись чули про таке взагалі? Я ж не на виробництві працюю, офіс... у Дніпропетровську. Нічого не розумію.
Cegranne• 20 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Це дуже гарна ідея для зняття стресу.
Cegranne• 20 февраля 2014
Дівчата, нагадую у кого хлопчики 2 - 3 роки - є деякі нові речі Картерс - я учора викладала, але нагадаю. Якщо цікавить, пишіть в ЛС - дуже гарна якість і частина коштів для Соломійки.