Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
belnataha• 08 июня 2014
10531
Ответ дляolka_snegurka
А мы сегодня ездили в Миргород погулять))) А перед этим заехали в село Сагайдак - там на кладбище есть памятник моему далёкому предку, он был генерал - майором. Герой русско-японской войны. Все фотки потом покажу)))
Вы большие молодчинки, что выбрались :)

автор Тасюня • 08 июня 2014
10532
Ответ дляolka_snegurka
воть
Яка краса! Молодці! А я навіть з малим не можу вибратися на мамин ювілей - це треба візочок з собою тягнути, речі - без машини ну ніяк(
автор Тасюня • 08 июня 2014
10533
Усім привіт! Зі святом! Так хочеться миру і спокою, але для тієї нечисті, що каламутить на Сході, немає нічого святого.
belnataha• 08 июня 2014
10534
Ответ дляolka_snegurka
воть
как красиво
автор Тасюня • 08 июня 2014
10535
Ответ дляkerchanka_p
Девочки, УРА! Едим отдыхать в Яремчу! Я впервые еду в те края! С понедельника по субботу я в отпуске!
Всем хорошей недели и хороших новостей!
Відпочинь гарненько!
belnataha• 08 июня 2014
10536
Ответ дляТасюня
Привет, Танюш!
С праздником!
olka_snegurka• 08 июня 2014
10537
Вот ещё) Фото 3 - это Вакула на чёрте , ф 4 - это памятник моего предка.
GalynaRo• 08 июня 2014
10538
Ответ дляolka_snegurka
Красота! Уже видела фотографии в одноклассниках. Олечка, ты красотка!!! И принцессы твои очаровашки А Полинка такая смешная)))
автор Тасюня • 08 июня 2014
10539
Запитала я за фонд hertz fur kinder мені відповіли, що цей фонд навряд чи виділить гроші на реабілітацію(((

Мышонок• 08 июня 2014
10540
За погремушки от Керчаночки,малышу пришлись по вкусу
23:12 **5530
Карта Универсальная
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 10.00 ГРН Проведён
автор Тасюня • 08 июня 2014
10541
Ответ дляМышонок
23:12 **5530
Карта Универсальная
Дякую, Машунь!
kerchanka_p• 08 июня 2014
10542
девочки, на крокс ком уа - акция - минус 25 процентов. может кому интересно...
kerchanka_p• 08 июня 2014
10543
ой, на crocs.com
автор Тасюня • 08 июня 2014
10544
Ответ дляkerchanka_p
Я купила на Зулілу за 12 доларів малій) На 6 pm зараз ще хороші ціни на кроксики, а ще й під - 10%)
автор Тасюня • 08 июня 2014
10545
Я буквально кілька хвилин тому купила хороші кросівочки (у нас є цієї марки, я дуже задоволена) і мокасини на 6 pm) Купила, як завжди, на виріст) Але я помітила, що на Зулілу бувають значно дешевші ціни, ніж на 6 pm Я тепер здебыльшого там купую собі і малим взуття.
kerchanka_p• 09 июня 2014
10546
Ответ дляТасюня
под минус 10 - это интересно...
kerchanka_p• 09 июня 2014
10547
Ответ дляТасюня
я там вообще не могу разобраться - столько всего много на зулилу... и как не посмотрю - что мне нравится - то дороговато
Roksolana_p• 09 июня 2014
10548
Привіт, дівчата! Усім вдалого нового тижня, міцного здоров`я, а також миру і спокою в країні!
Мышонок• 09 июня 2014
10549
Ответ дляkerchanka_p
У меня та же проблема.
Я сегодня скупилась на http://www.baby-walz.de там сейчас шикарная распродажа ))) только денег потратила много,но и нагребла много всего полезного ))

автор Тасюня • 09 июня 2014
10550
Ответ дляkerchanka_p
Там треба ловити позиції - я купила малому щкіряні кросівочки і босоніжки за 14 доларів, балетки малій не встигла шкіряні купити за таку ціну - швидко розібрали. Собі купила 2 пари шкіряних туфель по 20 доларів, які коштували 100, босоніжки шкіряні за 30 доларів - я з них не вилажу, такі зручні, балетки по 20 доларів шкіряні, які були по 100 доларів, мокасини шкіряні по 32 долари) Мені Зулілу приходить на пошту - і я ловлю хороші акції, навесні був розкішний розпродаж - плащики і куртки по 10 доларів. спортивні костюми нагребла по 7 доларів малому)))
автор Тасюня • 09 июня 2014
10551
Ответ дляRoksolana_p
Привыт, Роксоланочко! Так хочеться вже спокою у країні! І коли вже ті кляті сепаратюги заспокояться?
Roksolana_p• 09 июня 2014
10552
Ответ дляТасюня
Тасюня, навіть не знаю. Ми в четвер прийняли ще одних біженців з Краматорська. Це жінка з сином 14-ти років. Її чоловік і старший син залишились вдома. Вони в такому шоці... Ще досі до кінця не можуть повірити, що це все відбувається з ними.
автор Тасюня • 09 июня 2014
10553
Ответ дляRoksolana_p
У вас живуть?
Roksolana_p• 09 июня 2014
10554
Ответ дляТасюня
У вас живуть?
Так, поселили їх, так як і попередніх (двох жінок з дітьми) у будинку, де самі раніше жили
Виктори• 09 июня 2014
10555
Ответ дляRoksolana_p
Росколана, какое у вас доброе сердце, спасибо
belnataha• 09 июня 2014
10556
Всем здоровья!
olka_snegurka• 09 июня 2014
10557
всем привет!
автор Тасюня • 09 июня 2014
10558
Ответ дляRoksolana_p
Роксоланко, ось які ви бандерівці! Переказуй від нас величезну подяку батькам!
Michel13• 09 июня 2014
10559
Доброе утро девочки, дорогие.
lesynka12• 09 июня 2014
10560
Всем доброе утро!!!