Лорка-хлорка• Изменено 01 января 2023
Грошова підтримка від ZUS
Доброго вечора, підкажіть, хто в темі- діти зі школою виїхали в березня в Польщу, вчітелька- опікун. Подали документи на 500 зл. Виплат ніяких. Додому повернулись 1 липня, теоретично, мають бути виплати по 1500 зл. на дитину. Вчора дзвонила вчітельці, каже, що від ZUS тиша, виплат ніяких, вона в серпні їм написала листа, то 1 вересня отримала відповідь, що ії заявка на розгляді. Чи так це? Начебто не довіряти вчітельці в мене ніяких підстав, вважаю її чесною людиною. Але як так може бути?
Сарафанное радио• 01 января 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Про відмову має бути написано в кабінеті ЗУС?
А у вчительки є доступ до кабінету Зус? Бо багато хто, вчасно не змінив пароль і тимчасовий доступ втратив, а повторно за паролем не ходив.
Зубачистка• 01 января 2023
Никаких выплат уже не будет, потому что ваши дети потеряли статус укр
Лорка-хлорка
• 01 января 2023
Ответ дляСарафанное радио
Начебто так, є
МаксХмара• 01 января 2023
Ответ дляЗубачистка
а автор и не интересуется будущими выплатами, ее интересуют выплаты которые она должна была получить за тот период когда ее ребенок находился в Польше.
Сарафанное радио• 01 января 2023
А за чий рахунок жили діти поки були в Польщі? А то таке враження, що дітей спихнули опікуну на кілька місяців, ще й гроші хочете отримати за той період.
Ля-ля-ля• 01 января 2023
Должны были заплатить за апрель, май, июнь. Что то ваша учитель утаивает
Зубачистка• 01 января 2023
Ответ дляМаксХмара
Я и отвечаю ей, что она уже ничего не получит, если не получила тогда.
Перечитайте ее ответы, она четко написала ’рассчитывала на эти деньги сейчас, с финансами туго’
Червона калина• 01 января 2023
сумніваюся, що виплатять якщо ви вже повернулися. при виїзді більше ніжина місяць виплати анульовують
Лорка-хлорка
• 01 января 2023
Ответ дляСарафанное радио
Діти мешкали за рахунок польської сторони, батьки кидали кишенькові кошти дітям на карти. Рішення по визначенню опікуном вчітельки приймав директор школи. Вона і своїх двох дітей також вивозила разом зі школярами.
Лорка-хлорка
• 01 января 2023
Ответ дляЗубачистка
Так тоді ж вона їх не отримала
Червона калина• 01 января 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
ніхто нічого не зобов´язаний виплачувати, автор втратила статус
МаксХмара• 01 января 2023
Ответ дляЗубачистка
Не получит, не по той причине, что ребенок потерял статус укр, а по той, что во время не кинулась выяснять почему нет выплат. Сейчас или ехать самой выяснять или донимать учителя, что бы она выясняла. Но учителю этот напряг не нужен и соответственно автору надо перестать ждать.
Ля-ля-ля• 01 января 2023
Ответ дляЧервона калина
Да ладно. Я была в польше с марта по май. Деньги пришли в июле. Тут в Украине
МаксХмара• 01 января 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Так тоді ж вона їх не отримала
она видит в своем кабинете статус заявки в зус? Зус принял ее? Там в любом случае от зус шел комментарий либо принята, либо что то надо еще подать.
Лорка-хлорка
• 01 января 2023
Ответ дляМаксХмара
Дякую, запитаю у вчітельки
Сарафанное радио• 01 января 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Дякую, запитаю у вчітельки
А чому саме зараз ви цим зацікавились, стільки часу пройшло, враховуючи те, що без виїзду до Польщі ви нічого не з´ясуєте.
Лорка-хлорка
• 01 января 2023
Ответ дляСарафанное радио
Періодично запитувала та цікавилася, але розумію, що поляки , мабуть, фінансовий рік мають закрити, то чекати вже немає куди
Сарафанное радио• 01 января 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Так, якщо виплати повинні були бути, то ви б їх вже отримали.
Червона калина• 02 января 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
у автора інша ситуація