Потужна махіна• вчера в 23:49

Україна відправлятиме продуктові набори до Африки

Україна відправлятиме продуктові набори до Африки, — УНІАН.
До гуманітарних вантажів увійдуть м´ясо, овочі, олія та цукор для підтримки глобальної продовольчої безпеки.
За ким я буду?• сегодня в 01:19
Ответ дляПугачиха
А де Судан, Північний Судан, Сомалі, Ейфіопія, Конго?
Ви не вмієте шукати інформацію у мережі? У найбіднішій країні Африки за підсумками 2025 - Лесото, чиста середня зарплата становила 131 долар. Можете порахувати чи дотягує вихователь дитячого садочка чи працівник українського жеку до зарплати найбіднішої африканської країни?

Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Середня зарплата в Сомалі після сплати всіх податків у 2015 р становила 175 доларів. Розкажіть українському пенсіонеру з пенсією у 80 доларів, що він має допомогти людині із зарплатою у 175 доларів.
Ви або бот, або думаєте шаблонами часів глибокого срср. Африка вона різна, звичайно, але має всі ресурси і часто з рівнем життя значно вищим за український. Україна у війні і у боргах. Я розумію допомагати продуктами харчування, які закуповуються і Україна отримує з цього гроші. Допомагати безкоштовно, коли береш кредити на зброю, щоб захиститися, і коли пенсії твоїм власним пенсіонерам виплачують інші країни, бо ти банкрут, це м´яко кажучи - дуже нерозумно.
А до чого тут 2015 рік?
У них зараз війна.
У нас теж війна, але відкриті кордони, ми ходимо на роботу, інші країни нам допомагають. В нас немає повені, посухи, холери, малярії. Там повний неврожай.Там жесть взагалі робиться, як ви не можете зрозуміти?
Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви геть тупа, жесть просто якась
Латвийские_Номера• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
У світі усе взаємопов´язано,якщо ви не знали,не можливо жерти і нічого ніколи нікому не віддавати,якби усе було за вашою системою,то мільйони наших людей не сиділи б зараз в германії,на допомозі,а стирчали усебе вдома на свої зп,тому не треба виривати тей нещасний пакет муки у людей в Африці
Вы о чем-то о своем? Ваш собеседник новорит, что пенсионерам с нищенской пенсией пригодилась бы помощь. А вы про жерти и Германию.
Вы правы в том, что это ужасно. Но сколько у нас беженцев, впо, сколько нуждающихся людей... Сложно и страшно так рассуждать, кому нужнее - но поддержу вашего собеседника
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Поддержите
За ким я буду?• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
Україна може віддавати, ПРОДАЮЧИ продукти, оскільки Африка не може себе ними забезпечити. У світі купа країн, які залюбки допоможуть оплатити українські продукти для африканських країн, в тому числі і колишні колонізатори.
Україна зараз не в тому становищі, коли може собі дозволити спонсорувати інші країни. Не тому, що не хоче. А тому, що не може. Не те у неї фінансове становище. І не потрібно знецінювати допомогу продуктами за гроші. Україна купує зброю і дякує, а не вимагає, щоб все давали безоплатно. Вас же це не обурює, правда? І купує у країн, які далеко попереду і по доходам, і по розвитку, наприклад, у США. А має на думку експерДів з Порадниці взяти ще пару тройку кредитів, щоб проспонсорували Африку. Замість зброї, щоб захистити власне населення від ракет чи щоб дати той самий набір пенсіонеру з пенсією у 80 доларів і українськими цінами.
Латвийские_Номера• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Сейчас Мани выскочат и расскажут про стоянки, заправки, отдых за границей и магазины )

За ким я буду?• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
А до чого тут 2015 рік?
У них зараз війна.
2025. Це останній рік за який наявна інформація, бо 2026 це поточний. Чому ви приплели 2015 - то питання до вас.
За ким я буду?• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Ви геть тупа, жесть просто якась
Головне що ви гостра
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
А ви думаєте якщо не вишлють ту фуру муки у Африку,то зразу нашим пенсіонерам допомагати почнуть? Багато за 4 роки на допомагали?Ну покладуть знову собі у гаманець ті гроші,чи по принципу не собі не людям?
За ким я буду?• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
На відміну від середньостатистичної Порадниці, я таки думаю. Чого і всім бажаю.
Латвийские_Номера• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
Что-то не то говорите. Думаете, африканцев уважают и им хотят отдать муку, а нас обкрадут? Ничессе )
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Гарно з´їхали..так дякую і вам тіж самі побажання
75В• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Припиніть, в нас не вимирають діти від голоду. Ви бачили відео які там діти? Як при голодоморі. В них навіть води немає. Хай їде допомога, всеодно все краде влада наша
Як завжди, в своєму оці бревна не видно. І так хочеться бути хорошою для всіх, кому власного народу.

Гостра продовольча потреба: За даними ООН, близько 5 мільйонів українців стикалися з нестачею їжі або були змушені зменшувати споживання продуктів на початку 2025 року.
Ситуація у 2026 році: Повноцінний масовий голод є малоймовірним, але продовольча вразливість залишається високою, особливо у прифронтових зонах.
Гуманітарна допомога: У 2026 році, за оцінками ООН, близько 10,8 мільйона людей в Україні потребуватимуть гуманітарної допомоги, яка включає харчові продукти.
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Да да,я поняла уже,ок
75В• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Шкода, але вони не ходять скелетами. Я вам раджу переглянути відео з Африки
Деякі вже й вмерли, звісно що більше не ходять. А скільки тих, про кого не написали? Прихований голод, погугліть. Нашим соцслужбам дуже невигідно показувати реальну картину.

https://vechirniy.kyiv.ua/news/123191/
Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Це у кого зарплати? У них?
Ну да, ну да
За ким я буду?• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Це у кого зарплати? У них?
Ну да, ну да
Спробуйте в Україні вижити не працюючи, подивимося де і в яких умовах ви житимете.
Дивіться офіційні світові дані щодо зарплат, а не відосики чи фото в інтернеті. Я так розумію, що знайомих африканців у вас нема. Принагідно поцікавтеся як виживають українські інваліди, пенсіонери з пенсією менше 4 тис грн (це третина), одинокі чи розлучені мами з мінімальною зарплатою. Поцікавтеся як людина з пенсією у 3 тис грн оплачує опалення будинку взимку, лікування, чим харчується.
75В• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Вона це робить з 2022 року
https://www.ukrinform.ua/tag-grain-from-ukraine

75В• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Це у кого зарплати? У них?
Ну да, ну да
А чого ж вони плодяться як скажені в таких умовах? Не працюють на трьох роботах, не економлять на знижках?
Вони згодні їхати до нас працювати за 200 уе? Ласкаво просимо. Має бути щось в голові сучасної людини, крім основних інстинктів. Це ви написали про неосвічених бабусь? Тобто бабусям це як докір, а цих типу треба пожаліти і нагодувати
Сусановна• 1 час назад
Ответ дляЦібаФу
Вместо того, чтоб своих накормить...
Так сталин делал после войны, другим высылали, а люди умирали от голода
Сусановна• 1 час назад
Ответ дляХома з пастою
Да, у нас такие ужасные продуктовые наборы дают людям, абсолютно всё воруют нормальное. Я работала в гуманитарном центре и видела сколько помощи привозили туда, и сгущенка, и кофе, и шоколад, и печень трески, а людям выдавали перловку с мукой. А всё дорогое продавали машинами
Фуу
12 галюцинаций• 1 час назад
Ответ дляПугачиха
А какое нам дело до африканских детей? Пусть их родителей научат контрацепцией пользоваться, а не размножаться бездумно.
Давайте, лепите фиолетовых и обвиняйте в расизме.
12 галюцинаций• 1 час назад
Ответ дляfrom Ukraine
А стареньких з пенсіями 3-5 тисяч грн, з яких половина йде на ліки не жаль?
Так они ж стареньки, отпахали своё и брошены на произвол судьбы теперь, как использованный ресурс. А в Африке дитачки. Из тех дитачек, правда, ничего толкового не вырастет, но то такое.
Подмигашка• 55 минут назад
Країни перськї затоки захистили від дронів, перемогли Іран. Пора про дітей Африки подумати
...аяприкольная• 43 минуты назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так вот и пусть помогают нашим пенсионерам, которые ходят выискивают где что подешевле или в церкви пачку макарон.
Или мужчин сколько голодных сидит, кто вынужден прятаться от мобилизации.
Семьи ВПО тоже не шикуют.
...аяприкольная• 42 минуты назад
Ответ для75В
Они нам здесь не нужны.
...аяприкольная• 40 минут назад
Зевлада все бредовее и наглее
Кондуктор маршрутки• 21 минуту назад
Ответ для...аяприкольная
Семьи ВПО тоже не шикуют.
Если бы они хотели помогать нашим,уже бы давно помогали
Сорока-ворона• 6 минут назад
Ответ дляХома з пастою
А в каком это городе? Я за границей и знакомые немцы иногда до сих пор спрашивают меня насчёт каких-то фондов, чтоб пожертвовать деньги для Украины.