Чи правда про вибухи по рф в новорічну ніч?
якщо були теми-сорі,небачила
Ответ дляЧашечка чая
В результате неудачного запуска фейерверка
Новоросійськ так,а по мацкві Пітер воронєж і т д
Ответ дляВелария
Я видела в наших тг каналах , но думаю это не так
І я про те ж
В наших тг є
ёжовые рукавицы• 01 января 2023
Ага, поки ми тішились фейковим новинам про бавовну на русні, на нас полетіли їхні шахеди.
Ответ дляёжовые рукавицы
Це було очікувано
0208mariia• 01 января 2023
Ответ дляArgesha
Не було нічого.
Розгон фейків.
Салютів дофіга, звичайно.
Дехто переляканий спитав, що це, і понеслася.
Розгон фейків.
Салютів дофіга, звичайно.
Не понятно только зачем все каналы это все раздули. Позорище
Клементина• 01 января 2023
Ответ дляebbi
Вот кого б меньше всего слушала,так это ’людоедку’.По поводу фейков о бавовне на рашке,то кто его знает на какую аудиторию рассчитано было-нашу или их.
Мені було приємно читати коменти у людоєдки, коли по кримському мосту вдарили, або маЦква отріцатєльно всплила. Ото був бальзам!
А зараз пишуть : ’взрывы у нас, а в подвалах хохлы, ха-ха’
Як на мене, ідея з фейками - вийшла фігня
Ответ дляКлементина
Ну если они свою массу постоянно разводят и с фейками особо не стесняются,то почему мы не можем делать тоже самое.Это не та аудитория с мнением которой я бы вообще как то считалась
Ответ дляmusilda
фото
Це все в наших тг….
В їх тг нічого такого нема
І до того ж,наші завжди скидають коменти і реакції а тут нічого
В їх тг нічого такого нема