❗️Імовірна траєкторія заходу «Шахідів» на Київ та область.
sevenplanet• 02 января 2023
Ответ дляМайя15
Вчера тоже много что писали
Та вчера инфы в тг именно по шахидам не было
По ракетам днём прям точная была , а ночью ничего
и-рина 1981• 02 января 2023
Ответ дляannatsegelnyk
С какой стороны? Пока не слышу...ПОХ
Рем.за теж поки тихо
sevenplanet• 02 января 2023
Ответ дляannatsegelnyk
С какой стороны? Пока не слышу...ПОХ
Я на правом слышала два баха отдалённо
natalyabuyukli1983• 02 января 2023
Дівчата,тримайтесь!🙏🙏🙏Щось я вже втомилася від усього цього і коли чую що ми незламні, то мене розриває.Так, незламні, але люди,родичі яких загинули чи залишилися каліками незламні?Які встратили батька,сина,дружину, діточок!!!Скільки гине людей,залишається каліками ,незламні? Щоб вони відповіли на це питання?Щось останній час я мучаюсь цим питанням, всім добра,миру і щастя!Сподіваюсь, перемога близько

sevenplanet• 02 января 2023
Ответ дляsunholder
Я просто не впевнена чи це воно чи ні
Та его не спутать
Как трактор дырынчит
Я уже написала в додаток
Как трактор дырынчит
Я уже написала в додаток
BusinkaKiev• 02 января 2023
Ответ дляsunholder
Я просто не впевнена чи це воно чи ні
И что ? Позвоните 102
Ответ дляnatalyabuyukli1983

Я раньше особо не боялась тревог, но прсле того, как упал обломка ракеты в Бортах (это 700 м от меня) и разрушил полностью 2 дома, то пеня типает....
Ответ дляnatalyabuyukli1983

У нас є інший вибір? Тільки триматися. А ваші емоції … вони повинні трансформуватимуся в щось, бо вам важко буде до перемоги з такими думками весь час. Реально вигорите