Неугомонная• Изменено 02 января 2023
Білизна в Івано-Франківську
Зараз кілька днів буду в Івано-Франківську.
Раніше купляла білизну в Мілавиці, зараз звісно білоруське не візьму.
Потрібен бюстгалтер на широку грудь, практичний, зручний і потрібні якісні гарні труси на кожен день, де у складі більшість котону.
Зорієнтуйте мене, будь ласка.
Зоркая Зорро• 02 января 2023
якщо будете в р-ні Сільпо(на мазепи), то якраз навпроти нього через дорогу є магазин з білизною.ціни там доступні, бо зараз обмежене фін.становище але туда час від часу заходжу
Vlada-Maria• 02 января 2023
На Франка (навпроти Діпромісто) є хороший магазин, в центрі біля галереї Гартенбергів (зі сторони медакадемії), біля стоматкорпусу ще один. В Єврошопі у відділі нового товару (2 пов.) Теж можна купити такі моделі