Кто когда небудь сталкивался с площадкой для продажи хенд мейда на Этси ?Напишите своё мнение .Можно ли там реально заработать и как выводить деньги ?
Есть много игрушек ручной работы ,в Украине продать тяжело .За границей ,читала ,хенд мейд в цене .Кто в курсе ?
вАлнуюся сильнА• 02 января 2023

		надо все хорошо настроить и работать над магазином
это не олх
и заграничные клиенты - это не наши тоже)
это не олх

                    Оябунчик• 02 января 2023

		У Вас есть уже там аккаунт? Потому что сейчас не получится его сделать.

                    boringmovie• 02 января 2023

		можна заробити, якшо гарно розумієш, шо продаєш і для кого. і якшо в тебе дуже класні фотки.
я була в тусовці торгуючих там років 10 назад. всьо було дуже ок. але тут таке діло, шо якшо тут продається, то і там буде. якшо тут не іде, то там скоріше теж голяк буде.

                    КучМала• 02 января 2023

		Знаю девочку которая там продаёт , у них это семейный бизнес , делает изделия она и ее родители , официально ведёт как фоп. Там большая конкуренция не только среди похожих товаров, а их среди идей. Плюс иностранные клиенты.

Нетутешня• 02 января 2023

		Так, можна заробити непогані гроші. Але працювати треба багато: створення товару, маркетинг, фото/ відео, опис, ключові слова- це перше, що згадала. Я там за останній час заробляю біля 2000$ в міс, але - мінус комісії, закуп матеріалів, зп помічникам. Проте на даний момент зробити новий магаз на Етсі неможливо.

                        Ответ дляНетутешня

		Чому зараз уже неможливо ?

Поясніть будь ласка

	Я такая наивная• 03 января 2023

		І в Україні можна продавати. Сайт, торгові майданчики, інстаграм. Професійні фото, ідея, постійне оновлення товару, ведення сторінок, реклама - якщо це все є, то не може не продаватись. А якщо фоткати ’на дивані’ і чекати, хто зайде та купить, то це не бізнес.

Я инженер, меряю от 1• 03 января 2023

                        Ответ дляBeaurre

                        Чому зараз уже неможливо ?

Поясніть будь ласка

                    Тут докладно.
Нетутешня• 03 января 2023

                        Ответ дляBeaurre

                        Чому зараз уже неможливо ?

Поясніть будь ласка

		Етсі перейшли на нову платіжну систему- etsy payments. В Україні поки нема можливості її підключити. Тому нові магазини не створюються, тому що ви не зможете отримувати оплату.
Є вихід, якщо у вас є родич чи щнайомий закордоном, він може привязати платіжну систему до свого банку.
Зараз також є багато шахраїв, які ’створюють’ магазини за 200$. Не раджу на таке вестись. Такий магазин можуть забанити без пару місяців