Левый Локоть• 02 января 2023

Хочу замовити светри та кофтинки. Порадьте бренд, або виробника.

Петриківна• 02 января 2023
Massimo dutti

Пропеллер на 6 персон• 02 января 2023
Ціновий сегмент?
Печенюшка• 02 января 2023
Solmar
Роковуха2002• 02 января 2023
Zara
автор Левый Локоть • 02 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ціновий сегмент?
Середній. Ціна=якість
Умничка-помощничка• 02 января 2023
Benetton, vicolo, kontatto
Наверняка• 02 января 2023
Love by the moon, український виробник, ціна светру 3700, склад 70/30 шерсть кашемір

Пропеллер на 6 персон• 02 января 2023
Бенеттон, Зара
EuroLavka• 02 января 2023
benetton
Новогодняя пальма• 02 января 2023
Гап
Единорог помог• 02 января 2023
Бенеттон шерсть, базовые отличные. Ищу норм качество хлопок
ВернитеВалеру• 02 января 2023
Обожнюю бенеттон, зараз саме акція і ціна досить адекватна на них, 100% шерсть, кольори гарні, носяться чудово. З року в рік купую на початку січня.
Є їхні котонові, теж норм.
https://argo.com.ua/ua/catalog/odezhda/svitera/100...
Апофиозная• 02 января 2023
Юникло, вуловерс.
Нифига_ни_ни• 02 января 2023
Uniqlo
автор Левый Локоть • 02 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Є їхні котонові, теж норм.
Ого яка ціна) напевно і якість на висоті
ВернитеВалеру• 03 января 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Ну якщо брати в порівнянні з 3700, то ціна досить нормальна. Ого була до знижок. Склад у них 100% шерсть. Так, раніше цінник на них був значно нижчий, але що поробиш, все дорожчає. У мене є светри , куповані в 2014 році, то ще рука не піднімається викинути. Потрібно тільки прати правильно, щоб не сів. Як перевага - можна піти й поміряти, обрати, який колір пасує. Бо зараз замов онлайн а потім лотерея, чи воно підійде. Я Uniqlo саме з цих міркувань не наважуюсь замовляти.
Дую ветер• 03 января 2023
Nata’El
Sage
Otaje
Это Украинские бренды
Дама_из_рекламы• 03 января 2023
& Other Stories - лучшие в данном ценовом сегменте