Левый Локоть• 02 января 2023
Хочу замовити светри та кофтинки. Порадьте бренд, або виробника.
Левый Локоть
• 02 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ціновий сегмент?
Середній. Ціна=якість
Наверняка• 02 января 2023
Love by the moon, український виробник, ціна светру 3700, склад 70/30 шерсть кашемір
ВернитеВалеру• 02 января 2023
Обожнюю бенеттон, зараз саме акція і ціна досить адекватна на них, 100% шерсть, кольори гарні, носяться чудово. З року в рік купую на початку січня.
Є їхні котонові, теж норм.
Левый Локоть
• 02 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Є їхні котонові, теж норм.
Ого яка ціна) напевно і якість на висоті
ВернитеВалеру• 03 января 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Ну якщо брати в порівнянні з 3700, то ціна досить нормальна. Ого була до знижок. Склад у них 100% шерсть. Так, раніше цінник на них був значно нижчий, але що поробиш, все дорожчає. У мене є светри , куповані в 2014 році, то ще рука не піднімається викинути. Потрібно тільки прати правильно, щоб не сів. Як перевага - можна піти й поміряти, обрати, який колір пасує. Бо зараз замов онлайн а потім лотерея, чи воно підійде. Я Uniqlo саме з цих міркувань не наважуюсь замовляти.