Катастрофа• 03 января 2023
Дівчата з Західної України, дайте перевірени рецепт голубців з тертою картоплею?
Фукаючих прошу пройти мимо, смаки у всіх різні. Їли один раз на Закарпатье у кафе. Було багато грибної підливи. І начинка дуже смачна, м´яка. Я думаю там ще щось дають крім картоплі.
Чоловік просить повторити, я не уявляю як терту картоплю завернути у капусту.
Белочкой зови• 03 января 2023
Автор, я не фукати прийшла. Я теж хочу таке спробувати. Почекаю разом з вами рецепт
Жертва интернета• 03 января 2023
В фейсбук сторінка ’Наші бесаги’ безліч рецептів західних регіонів, на святвечір також
Катастрофа
• 03 января 2023
Ответ дляЖертва интернета
На вигляд вони! Дякую!
А_Шо_Такое• 03 января 2023
Ответ дляКатастрофа
На вигляд вони! Дякую!
не лише на вигляд) мій також полюбляє самі ці голубці, але у нас простіше - він з Києва, а я з Івано-Франківської обл)))
Жертва интернета• 03 января 2023
Ответ дляКатастрофа
На вигляд вони! Дякую!
Будь ласка. Я хоч і виросла тут але рецепти часто беру з цього сайту.
Пожарник• 03 января 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
ніколи не пробувала а вам кращі з рисом чи з картоплею?
А_Шо_Такое• 03 января 2023
Ответ дляПожарник
Ну як сказати - з рисом і м’ясом постійно вони, а з картоплею переважно на Різдво, то прям дуже смачно. Можливо, якби почергово - то могла б відповісти точніше. Тепер буду сидіти і думати, бо раніше не замислювалась які ж)))
Пожарник• 03 января 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
дякую, значить буду робити, бо автор написала не фукати-а я й думаю, ніби всі продукти поєднуються у смаку
Я їх обожнюю, хоча не з Західної України.
З капустою все зрозуміло, париться як на звичайні голубці. А тепер начинка: підсмажила моркву та цибулю (багато), окремо підсмажила гриби мілко порізані, це все з’єднала. Швиденько, щоб не почорніла, тру на бурякову тертку картоплю, до неї добавляю зажарку та гриби, перемішую, додаю пару ложок манки, солю, перчу і щакручую голубчики. Якщо це на святий вечір (тобто пісні), то в соус не добавляю сметану, а якщо в звичайний день, то соус такий, як на звичайні голубці.
оксюморон• 03 января 2023
К чему слова автора про фуканье,непонятно ?! Очень интересный рецепт .Спасибо
Катастрофа
• 03 января 2023
Ответ дляоксюморон
Ви, мабуть, новенька на форумі. Тут люблять порадниці зафукати страву чи рецепт))) в стилі як таке можна їсти і т.п
кнопкодав• 03 января 2023
Ответ дляmikshyta
а как узнать, что картошка внутри уже готова и не сырая?