Нам недавно одобрили Патріоти, і це прекрасна новина. Але що з ленд-лізом? Пам´ятаєте, скільки про це говорили весною і літом? Ніби рашка билась в істериці, адже з ленд-лізом ми би 100% перемогли цю війну? Я просто в новинах останнім часом геть не бачу нічого про ленд-ліз, тому вирішила спитати тут на форумі, може хто що чув
Ответ дляAmira-a
Спикер МИДа вот в декабре рассказал почему не дают оружие по лендлизу. Якобы штаты экономят наш бюджет т.к. поставки по лендлизу это аренда или лизинг, т.е. не бесплатно. Хотя весной совсем иначе пели наши сми
Тобто нам відмовили? Тепер все ясно. В мене більше нема запитань, дякую. Ще пошукаю це інтерв´ю 👍
Maralisa25• 03 января 2023
Ответ длякраказябра
Ми взагалі ні до чого. Нам просто передають озброєння за іншими програмами. Наша задача просто приймати й дякувати за допомогу.
Никогда, нельзя забывать про цену, которой мы расплачиваемся в этой войне. Это сотни человеческих жизней. Чем меньше оружия и более растянуты по времени поставки, тем более высокую цену заплатят украинцы в этой войне
Ответ дляMaralisa25
Згідна з вами. Ми й так платимо дуже високу ціну кров´ю за обіцяну перемогу
Ответ дляIanxMickey
Свежезарегистрированная матрёшка не знает правил ресурса:
Участник проекта с 13.05.2022
Бан за создание темы в НЕ соответствующем разделе.
Участник проекта с 13.05.2022
о, лендлиз это чудестная тема для тролей -
1) не дают - все пропало - русские нас убивают, а всем пофиг
2) дают - все пропало - мы за него не расплатимся
I_am_Ukrainian• 03 января 2023
Ответ дляМолчалка
Ленд ліз то на крайній випадок. Нам поки що все передають безкоштовно. А за поставки по ленд лізу доведеться платити.
Откуда такая инфа ? Наоборот, сейчас ничего не бесплатно, а по ленд лизу платить только то, что будет целое, но не вернём. Разрушенное оплачивать не надо.
Гитаристка• 03 января 2023
Ответ дляМандарина
И начинаете читать все, что интересует. Из последних интересных-закон про трансплантологию. Но там и про оружие было раньше
У каждой страны есть такой сайт, если что
трансплантологія і війна дуже цікаве співпадіння.
Ответ дляIcosmo
ви так дивно сприймаєте інформацію, як ви по тому повідомленню зрозуміли що відмовили?
Людина написала, що спікер заявив, чому нам НЕ ДАЮТЬ ЛЕНД-ЛІЗ. Які ще висновки можна зробити? Можливо, тимчасово. Але принаймні зрозуміло, що нема того обіцяного ленд-лізу, про який так багато писали раніше ЗМІ
краказябра• 03 января 2023
Ответ дляMaralisa25
Я це дуже добре розумію. Але альтернативи у нас майже не було. Цивілізований світ на зараз платить гроши а там, де ми платимо життями. Але якщо б нас окупували, наші хлопці б у складі армії раші йшли б захоплювати Польщу, країни Балтії та ін.
Mrs.Ochmonek• 03 января 2023
Республіканці ті що не трампісти в останні місяці кажуть, що Байден загальмував ленд-ліз (звинувачують його в цьому), а Штати допомагають по-іншому. Тому з жовтня-листопада і нічого не говорять про ленд-ліз порівняно з весною-літом
Kvitkaliliia• 03 января 2023
Давайте чесно: навіть не гуглили, бо якщо це зробити, то можна і свіжі новини знайти. Наприклад ось грудневий коментар:
Але повністю згодна з попередніми коментарями: тема створена не для цього
краказябра• 03 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Штати виділяють кошти з бюджету нам на допомогу. Не кредити. По Європі не знаю які умови.
Ответ дляexotic
Удалено администрацией...
Nezabydka-2365• 03 января 2023
Я ещё сразу же говорила, что какой лендлиз. Не будет ничего. Переливать из пустого в порожнее и делать громкие заявления да.
Ответ дляNat-li
Мне зачем?
Это автор переживает, что ей лично не отчитываются по всем поставкам вооружения
Це для мене, вже подякувала
Гитаристка• 03 января 2023
Ответ дляammakat
Только тут про это лучше не писать - сразу забанят и тему снесут. Было на днях про черных трансплантологов - недолго
так это не черные, Тодурова на всю страну показывали как он на генераторе, без света сердце пересажывает. Зачем нам черные, если сейчас все можно по белому, а согласие ж вроде как уже и через дию можно дать, палец приложить особого труда не надо. Все законно и органов завались. Господи прости:(
Mrs.Ochmonek• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
Ми справді надто дорого платимо. Але реальність така, що президент в Штатах - Байден, а не, наприклад, Остін. Що ми можемо зробити, крім того, що і так робиться - говорити, переконувати, просити, закликати до рішучості?
Renesmeе 16• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Де шукати? В яких нормативних актах? Я не розумію просто
Як не розумієте то нащо воно вам взагалі, краще відпочиньте, без образ)
Ответ дляRenesmeе 16
Ну, якщо ви розумієте, то чому ж не можете дати джерела на відповідні нормативні акти? Мені втретє просити чи що?) Можливо, справа в тому, що по ленд-лізу нема нормативних актів, правда ж? Бо й нема. Якби були, думаю, в новинах би вже писали. А так, як всі мовчать, то ясно, що сказати нічого