Нам недавно одобрили Патріоти, і це прекрасна новина. Але що з ленд-лізом? Пам´ятаєте, скільки про це говорили весною і літом? Ніби рашка билась в істериці, адже з ленд-лізом ми би 100% перемогли цю війну? Я просто в новинах останнім часом геть не бачу нічого про ленд-ліз, тому вирішила спитати тут на форумі, може хто що чув
Байрактарочка• 03 января 2023
Ніхто нічого не буде відкрито писати про поставки ленд Лізу. Чого тема з анонімами?
Досуг развлєчєнія? Ленд ліз?
Молчалка• 03 января 2023
Ленд ліз то на крайній випадок. Нам поки що все передають безкоштовно. А за поставки по ленд лізу доведеться платити.
Байрактарочка• 03 января 2023
Русня просто переживає чи вже приїхали поставки ленд лізу, скільки бутилок готувати шоб присісти на дорожку
Анонимба• 03 января 2023
Ответ дляIcosmo
нам все поки дають безкоштовно, по ленд лізу то в кредит
вы серьезно считаете про безкоштовно?
Бюст Березуцкого• 03 января 2023
Ответ дляYana560
Не будет у нас никакого Ленд Лиза поверьте
Чому?
Нам і так США дуже багато допомагає.
IanxMickey• 03 января 2023
Свежезарегистрированная матрёшка не знает правил ресурса:
Участник проекта с 13.05.2022
Бан за создание темы в НЕ соответствующем разделе.
Участник проекта с 13.05.2022
Бюст Березуцкого• 03 января 2023
Ответ дляАнонимба
вы серьезно считаете про безкоштовно?
От чого так вам смішно?
Ответ дляIanxMickey
Участник проекта с 13.05.2022
Що за брєд?! Вам кругом матрьошки ввижаються вже?
IanxMickey• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Правила ресурса знаете? Или с мая так и не выучили?
Анонимба• 03 января 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
От чого так вам смішно?
та просто каким ж наивными нужно быть, чтоб считать все безкоштовным...
Ответ дляМолчалка
Тобто ми поки ним просто не почали користуватися, правильно?
Бюст Березуцкого• 03 января 2023
Автор ви така наївна, Якщо так цікавить це питання то можна в інтернеті знайти більш офіційне джерело інформації аніж цей форум .
краказябра• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Ми взагалі ні до чого. Нам просто передають озброєння за іншими програмами. Наша задача просто приймати й дякувати за допомогу.
Ответ дляБюст Березуцкого
Не можу знайти, дайте джерела, інакше б не питала!
HelloKitty18• 03 января 2023
Ответ дляАнонимба
Бесплатным, якщо вже російською.
Ответ дляМолчалка
чула що якщо після війни захочемо собі залишити то тоді прийдеться платити, а так начебто повинні повернути. Хоча зовсім не розумію як то все відбудеться.
краказябра• 03 января 2023
Ответ дляМдаа
Вроді не повернути, а заплатити за те, що вціліло. Але можу помилятися. Це такі умови ленд лізу під час другої світової були.
Ответ дляsevenplanet
Так и Пэтриот непонятно когда дадут
Не то , что ленд лиз
Обіцяли вроді за півроку, коли навчать наших війських
Я просто не розумію, чому ніде нема інформації про це, адже півроку назад активно в ЗМІ обговорювали, що скоро ленд ліз, уже з осені ми все отримаємо і тоді війна буде майже закінчена. А зараз уже ніхто нічого не пише, нема ні однієї новини на цю тему
Ответ дляSnake_dreams
Читайте нормативную базу Украины и США. На официальных сайтах все есть. И про ленд Лизы, и про кредиты. Зачем вам СМИ и форумы?
HelloKitty18• 03 января 2023
Ответ дляsevenplanet
Так и Пэтриот непонятно когда дадут
Не то , что ленд лиз
Помічала, що вам щось все не подобається, то дрони наше ППО неправильно збиває, то петріот не зрозуміло коли дадуть, військові роблять свою справу, не потрібно вишукувати зраду
Ответ дляМандарина
Підкажіть, де шукати) я вже вдруге прошу - дайте джерела)
Ответ дляМдаа
Так то ж найти надо, читать, вникать. А тут есть вероятность что умники на пальцах покажут расскажут
Де шукати? В яких нормативних актах? Я не розумію просто