Snake_dreams• 03 января 2023

Нам дали ППО Патріот, що з ленд-лізом?

Нам недавно одобрили Патріоти, і це прекрасна новина. Але що з ленд-лізом? Пам´ятаєте, скільки про це говорили весною і літом? Ніби рашка билась в істериці, адже з ленд-лізом ми би 100% перемогли цю війну? Я просто в новинах останнім часом геть не бачу нічого про ленд-ліз, тому вирішила спитати тут на форумі, може хто що чув
Байрактарочка• 03 января 2023
Ніхто нічого не буде відкрито писати про поставки ленд Лізу. Чого тема з анонімами?

Досуг развлєчєнія? Ленд ліз?
Icosmo• 03 января 2023
нам все поки дають безкоштовно, по ленд лізу то в кредит
Молчалка• 03 января 2023
Ленд ліз то на крайній випадок. Нам поки що все передають безкоштовно. А за поставки по ленд лізу доведеться платити.
Yana560• 03 января 2023
Не будет у нас никакого Ленд Лиза поверьте
Байрактарочка• 03 января 2023
Русня просто переживає чи вже приїхали поставки ленд лізу, скільки бутилок готувати шоб присісти на дорожку
Анонимба• 03 января 2023
Ответ дляIcosmo
вы серьезно считаете про безкоштовно?
Бюст Березуцкого• 03 января 2023
Ответ дляYana560
Чому?
Нам і так США дуже багато допомагає.
IanxMickey• 03 января 2023
Свежезарегистрированная матрёшка не знает правил ресурса:
Участник проекта с 13.05.2022

Бан за создание темы в НЕ соответствующем разделе.
Бюст Березуцкого• 03 января 2023
Ответ дляАнонимба
вы серьезно считаете про безкоштовно?
От чого так вам смішно?
автор Snake_dreams • 03 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Участник проекта с 13.05.2022

Що за брєд?! Вам кругом матрьошки ввижаються вже?
IanxMickey• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Правила ресурса знаете? Или с мая так и не выучили?
Мдаа• 03 января 2023
Ленд лиз это упрощенная процедура всего лишь. А что все думали что вот так раз и посыпалось нам куча вооружения одним потоком?
Анонимба• 03 января 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
От чого так вам смішно?
та просто каким ж наивными нужно быть, чтоб считать все безкоштовным...
автор Snake_dreams • 03 января 2023
Ответ дляМолчалка
Тобто ми поки ним просто не почали користуватися, правильно?
Бюст Березуцкого• 03 января 2023
Автор ви така наївна, Якщо так цікавить це питання то можна в інтернеті знайти більш офіційне джерело інформації аніж цей форум .
Kidstaff Bot• 03 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
краказябра• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Ми взагалі ні до чого. Нам просто передають озброєння за іншими програмами. Наша задача просто приймати й дякувати за допомогу.
автор Snake_dreams • 03 января 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Не можу знайти, дайте джерела, інакше б не питала!
HelloKitty18• 03 января 2023
Ответ дляАнонимба
Бесплатным, якщо вже російською.
Мдаа• 03 января 2023
Ответ дляМолчалка
чула що якщо після війни захочемо собі залишити то тоді прийдеться платити, а так начебто повинні повернути. Хоча зовсім не розумію як то все відбудеться.
sevenplanet• 03 января 2023
Так и Пэтриот непонятно когда дадут
Не то , что ленд лиз
краказябра• 03 января 2023
Ответ дляМдаа
Вроді не повернути, а заплатити за те, що вціліло. Але можу помилятися. Це такі умови ленд лізу під час другої світової були.
автор Snake_dreams • 03 января 2023
Ответ дляsevenplanet
Так и Пэтриот непонятно когда дадут
Не то , что ленд лиз
Обіцяли вроді за півроку, коли навчать наших війських
автор Snake_dreams • 03 января 2023
Я просто не розумію, чому ніде нема інформації про це, адже півроку назад активно в ЗМІ обговорювали, що скоро ленд ліз, уже з осені ми все отримаємо і тоді війна буде майже закінчена. А зараз уже ніхто нічого не пише, нема ні однієї новини на цю тему
Мандарина• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Читайте нормативную базу Украины и США. На официальных сайтах все есть. И про ленд Лизы, и про кредиты. Зачем вам СМИ и форумы?
HelloKitty18• 03 января 2023
Ответ дляsevenplanet
Так и Пэтриот непонятно когда дадут
Не то , что ленд лиз
Помічала, що вам щось все не подобається, то дрони наше ППО неправильно збиває, то петріот не зрозуміло коли дадуть, військові роблять свою справу, не потрібно вишукувати зраду
автор Snake_dreams • 03 января 2023
Ответ дляМандарина
Підкажіть, де шукати) я вже вдруге прошу - дайте джерела)
Мдаа• 03 января 2023
Ответ дляМандарина
Так то ж найти надо, читать, вникать. А тут есть вероятность что умники на пальцах покажут расскажут
автор Snake_dreams • 03 января 2023
Ответ дляМдаа
Де шукати? В яких нормативних актах? Я не розумію просто
Nat-li• 03 января 2023
От забули перед советчицей отчитаться! Айайай!