Snake_dreams• 03 января 2023

Нам дали ППО Патріот, що з ленд-лізом?

Нам недавно одобрили Патріоти, і це прекрасна новина. Але що з ленд-лізом? Пам´ятаєте, скільки про це говорили весною і літом? Ніби рашка билась в істериці, адже з ленд-лізом ми би 100% перемогли цю війну? Я просто в новинах останнім часом геть не бачу нічого про ленд-ліз, тому вирішила спитати тут на форумі, може хто що чув
Piracanta• 03 января 2023
Ответ дляГитаристка
так это не черные, Тодурова на всю страну показывали как он на генераторе, без света сердце пересажывает. Зачем нам черные, если сейчас все можно по белому, а согласие ж вроде как уже и через дию можно дать, палец приложить особого труда не надо. Все законно и органов завались. Господи прости:(
А не подскажите, в каком разделе Дии можна дать такое согласие?
Аноним Первый• 03 января 2023
Я вхагалі нерозуміюсь на політиці, але зранку почитала допис одного блогера. Стало сумно, пише про той самий ленд ліз

ДУМКИ

...

Але ж путін дійсно планував в Україні ’спецперацію’.

Все мало бути як в Чехословаччині в 1968-му, операція ’Дунай’: введення військ з трьох сторін, захоплення аеродрому біля столиці, висадка десанту, затримання урядовців.

За усіма розрахунками все мало закінчитися так само, як тоді. Два-три дні максимум. Кілька загиблих, кілька десятків поранених. Окупація країни, зміна влади, постійна присутність іноземних військ на довгі роки.

І світ так само висловив би ’глибоку занепокоєність’. Так само в Москві вийшли б на протести семеро людей. Ну, може, цього разу вісім. І ніяке НАТО, як і тоді, не втрутилося б: невже комусь потрібна третя світова за через якусь там Чехословаччину?

Але все сталося інакше. Тому що Україна - не ЧССР, і росія - теж не радянський союз. Хіба що НАТО залишилося таким, як раніше.

.....

Я вже втомився сперечатися з тими, хто волає, мовляв, ’за ленд-ліз треба буде колись платити гроші, тому він нам не потрібен’.

Інколи складається враження, що і люди дійсно щиро не розуміють, що за відсутність ленд-лізу ми платимо просто зараз. Але не грошима, а життями кращих українців.

До речі, закон, що був помпезно підписаний 9 травня минулого року, передбачає поставки протягом двох фінансових років - 2022 та 2023.

Тобто половину його терміну Байден вже успішно продинамив. До 30 вересня залишилося небагато - лише дев´ять місяців.

.....

Вчора перед Білим Домом у Вашингтоні була масова акція.
Американські ветерани українського походження та інші люди вимагали почати постачання зброї - той, яку просить Україна і в тому цілком помірному та розумному обсягу, що був озвучений.

Дивно, але про цю акцію чомусь розповідають лише її учасники, а світлини я бачу лише в соцмережах. ЗМІ, в тому числі українські, таке не помічають.

Війна триває.

Спокійної ночі.
Renesmeе 16• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
Зброю дають, наша закінчилася ще на початку квітня. Світ жорстокий, можна навести безліч прикладів, десь в Африці помирають діти без води і їжі, в інших країнах жінки повинні ходити із прикритим обличчям і не мають права здобувати освіту. Ви думаєте що сильні країни туди побіжать і будуть впрягатися за людей? Зрозумійте ніхто крім нас самих не буде воювати із рашею.
Lady luck21• 03 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Республіканці ті що не трампісти в останні місяці кажуть, що Байден загальмував ленд-ліз (звинувачують його в цьому), а Штати допомагають по-іншому. Тому з жовтня-листопада і нічого не говорять про ленд-ліз порівняно з весною-літом
Я с месяц назад писала здесь что Байден не подписывает лэнд лиз, Максакова ещё создавала питицию, что нам начали поставлять, так меня здесь заклевали. Оказывается деньги берегут... а остальное типа бесплатно... и все верят главное
Гитаристка• 03 января 2023
Ответ дляPiracanta
не подскажу, потому, что я себе не планирую устанавливать
Piracanta• 03 января 2023
Ответ дляLady luck21
Да ладно)
автор Snake_dreams • 03 января 2023
Ответ дляАноним Первый

ДУМКИ

...

.....

Війна триває.

Спокійної ночі.
Ага, тобто закон все ж таки був прийнятий, але він не виконується. Юридично він мертвий. А на рахунок акції під білим домом теж вперше чую, наші ЗМІ мовчать, не помічають чомусь цього 👀
Piracanta• 03 января 2023
Ответ дляГитаристка
Нее, причина другая. Враньё ваше. Или брехня.
Гитаристка• 03 января 2023
Ответ дляPiracanta
не моя, а Ляшка. Еще скажите, что закон не приняли и органы не пересаживают?
Piracanta• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Ніхто нічого не дає нам, автор. Палками воюємо, на тачанках пересуваємось, ракети і дрони збиваємо банками з огірками.
Гитаристка• 03 января 2023
Ответ дляPiracanta
https://www.rada.gov.ua/news/Novyny/217878.html читайте про електронну згоду. Ага.
Piracanta• 03 января 2023
Ответ дляГитаристка
Органы пересаживают уже много много лет. Во всех цивилизованных странах.А вы провокатор и обманщик.
Гитаристка• 03 января 2023
Ответ дляPiracanta
и в цивилизованных странах можно без нотариуса дать согласие и в электронном виде?
rainbow in the sky• 03 января 2023
Ответ дляMaralisa25
Никогда, нельзя забывать про цену, которой мы расплачиваемся в этой войне. Это сотни человеческих жизней. Чем меньше оружия и более растянуты по времени поставки, тем более высокую цену заплатят украинцы в этой войне
Підписуюсь під кожним словом! Ціна тому всьому дуже велика- це життя найкращих синів та доньок України! І чим довше це все затягується тим більшою кількістю людських ресурсів треба буде жертвувати. Час зараз грає нам точно не на користь. Я навіть не уявляю якою ціною буде проходити визволення нашого Мелітополя, Бердянська,Генічеська і всіх окупованих територій.
IanxMickey• 03 января 2023
Ответ дляГитаристка
Нет в Дие такого раздела.
Piracanta• 03 января 2023
Ответ дляГитаристка
Понятия не имею. Перечитайте законодательства этих стран, будете знать.
Гитаристка• 03 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Нет в Дие такого раздела.
изменения в закон внесли и уже давно (можнопроверить на сайте ВР) и об этом заявляют высокопоставленные лица открыто. Если сейчас раздела нет, то он появится - не сомневайтесь. У меня правда нет дии, но я думаю, что она меня особо и не спасет, если захотят воспользоваться моими органами в нашей стране.
Павела• 03 января 2023
Ответ дляГитаристка
Примусово вбивають і пересаджують?
LudaSHS• 03 января 2023
Ответ дляAmira-a
Нам не отказали, а отложили поставки
не отказали

и не отложили

The Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022 - Законопрект о Ленд-Лизе для Защиты Демократии в Украине.
Законопроект предусматривает ускоренную и упрощенную процедуру предоставления Украине необходимого ей оружия, в том числе тяжелого. это 1 страница, дающая право , ЕСЛИ надо ПРЕЗИДЕНТУ США в обход процедур и голосования утвердить список помощи,

еще раз Он дает президенту право (а не вменяет в обязанность) передавать по упрощенной процедуре в 2022 и 2023 финансовых годах Украине и в случае необходимости соседним с ней странам в аренду или в долг (с заключением соответствующих соглашений об оплате в каждом конкретном случае) оружие, оружейные системы и боеприпасы для отражения российской агрессии. Ни о каком непрерывном и неограниченном потоке оружия в этом законе нет ни слова. Более того, президент не имеет права передавать оружие за границу с баз хранения Пентагона, опуская уровни тех или иных вооружений и оборудования ниже предусмотренных министерством обороны норм.

пишу 8 раз на советчице на эту тему наверное

еще раз... администрация еще в начале марта выработала действенный и работающий механизм помощи Украине, при котором Украина получает оружие,
Получает в виде безвозмездной помощи, оплачиваемой из американского бюджета в рамках PDA (быстрая передача оружия из запасов Пентагона по распоряжению президента) и USAI (заказы и закупка оружия для Украины у его производителей). Эта система работает и полностью оплачивается на сегодняшний день деньгами из американского бюджета, которые выделяет Конгресс.
Закон о ленд-лизе создает дополнительный механизм для оказания помощи, которым президент может воспользоваться, если в этом будет необходимость. Например, если в бюджете не будет денег на оказание Украине помощи.
LudaSHS• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Тобто ми поки ним просто не почали користуватися, правильно?
чем: ? ленд линз это не список орудий, это процесс , механизм, он еще не был задействован. никто нам не обрубил списки помощи.

список утверждают каждые 2 недели, на СЕГОДНЯ ПО схеме- в рамках PDA (быстрая передача оружия из запасов Пентагона по распоряжению президента) и USAI (заказы и закупка оружия для Украины у его производителей).
Argesha• 03 января 2023
Ответ дляМандарина
Читайте нормативную базу Украины и США. На официальных сайтах все есть. И про ленд Лизы, и про кредиты. Зачем вам СМИ и форумы?
А чого ви рота закриваєте людям? Мені, наприклад, теж цікаве це питання. Вже і спитати неможна - фсьо, зрада і матрьошкі. І нафіга шукати ті не зрозуміло які ’’офіційні джерела ’’? Багатьом зручніше навіть новини читати тут, де люди простим язиком все розкажуть, ніж ’’оф джерела ’’, в які втикати будеш 3 години.
LudaSHS• 03 января 2023
Ответ дляLady luck21
боже боже.. ОН НА САЙте конгресса висит , на весь мир сияет , принят.
Спонсор: Сен. Корнін, Джон [R-TX] (Представлено 19.01.2022)
Комітети: Сенат - зовнішні відносини
Остання дія: 09.05.2022 Став публічним законом №: 117-118. ( Всі дії )

специально сходила на сайт конгресса, держите, принят и подписан

https://www.congress.gov/bill/117th-congress/senat...
09.05.2022 Став публічним законом №: 117-118.

от умеют же разгвазить рашисткие истоники на весь инфор простор Украины.
а посмотреть самой не?
так трудно?
LudaSHS• 03 января 2023
Ответ дляPiracanta
Да ладно)
иногда мне кажется глупость не имеет границ, и тут я случайно захожу на советчицу
Argesha• 03 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Де шукати? В яких нормативних актах? Я не розумію просто
Ага.
Ідіть туди не знаю куди, поєзжайте в Кієв, спросіть, ким був Паніковскій до революції.
Argesha• 03 января 2023
Ответ дляAmira-a
Нам не отказали, а отложили поставки
Підараси
LudaSHS• 03 января 2023
еще раз, коротко по буквам

сейчас работает механизм и списки передаются по нему. PDA и USAI
не будет работать это, достанут S.3522 - Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022

списки утверждают отдельно, как промышленный комплекс США готов, писали что Милли каждый 2 недели их обговаривает с Залужным.
Lady luck21• 03 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Комітети: Сенат - зовнішні відносини

а посмотреть самой не?
так трудно?
Правильно. Он только на сайте
LudaSHS• 03 января 2023
Ответ дляLady luck21
Правильно. Он только на сайте
а где он должен быть?
держите5 вам

Public Law 117-118
117th Congress

An Act

To provide enhanced authority for the President to enter into agreements
with the Government of Ukraine to lend or lease defense articles to that
Government to protect civilian populations in Ukraine from Russian
military invasion, and for other purposes. <>

Be it enacted by the Senate and House of Representatives of the
United States of America in Congress assembled, <>
SECTION 1. SHORT TITLE.

This Act may be cited as the ``Ukraine Democracy Defense Lend-Lease
Act of 2022´´.
SEC. 2. LOAN AND LEASE OF DEFENSE ARTICLES TO THE GOVERNMENTS OF
UKRAINE AND EASTERN FLANK COUNTRIES.

(a) Authority To Lend or Lease Defense Articles to Certain
Governments.--
(1) <> In general.--Subject to
paragraph (2), for fiscal years 2022 and 2023, the President may
authorize the United States Government to lend or lease defense
articles to the Government of Ukraine or to governments of
Eastern European countries impacted by the Russian Federation´s
invasion of Ukraine to help bolster those countries´ defense
capabilities and protect their civilian populations from
potential invasion or ongoing aggression by the armed forces of
the Government of the Russian Federation.
(2) Exclusions.--For the purposes of the authority described
in paragraph (1) as that authority relates to Ukraine, the
following provisions of law shall not apply:
(A) Section 503(b)(3) of the Foreign Assistance Act
of 1961 (22 U.S.C. 2311(b)(3)).
(B) Section 61 of the Arms Export Control Act (22
U.S.C. 2796).
(3) Condition.--Any loan or lease of defense articles to the
Government of Ukraine under paragraph (1) shall be subject to
all applicable laws concerning the return of and reimbursement
and repayment for defense articles loan or leased to foreign
governments.
(4) Delegation of authority.--The President may delegate the
enhanced authority under this subsection only to an official
appointed by the President by and with the advice and consent of
the Senate.

(b) <> Procedures for Delivery of Defense
Articles.--Not later than 60 days after the date of the enactment of
this Act, the President shall establish expedited procedures for the
delivery of any defense article loaned or leased to the Government of
Ukraine

[[Page 136 STAT. 1185]]

under an agreement entered into under subsection (a) to ensure timely
delivery of the article to that Government.

(c) Definition of Defense Article.--In this Act, the term ``defense
article´´ has the meaning given that term in section 47 of the Arms
Export Control Act (22 U.S.C. 2794).

Approved May 9, 2022.

LEGISLATIVE HISTORY--S. 3522:
---------------------------------------------------------------------------

CONGRESSIONAL RECORD, Vol. 168 (2022):
Apr. 6, considered and passed Senate.
Apr. 28, considered and passed House.
DAILY COMPILATION OF PRESIDENTIAL DOCUMENTS (2022):
May 9, Presidential remarks.

прикиньте тут списков танков нЕТ у и орудий нету

это процедура.
Mrs.Ochmonek• 03 января 2023
Ответ дляLady luck21
Він давно підписав, але не реалізував ( в чому його звинувачують республіканці, принаймні). Відео ефіри з Пінкусом - НЙ-ркським депутатом-республіеанцем, з Гарі - НАТО військовим, забула прізвище - вони про це обурливо розказували три останні місяці.
Але все таки інша зброя якась іде - графіки убитих московитів від Генштабу тому підтвердження.
Недостатньо зброї, звичайно, хотілось би більше і на вчора, а не ’обережно, по чайній ложці’
Piracanta• 03 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Это либо провокация, либо полезный идиотизм, что собственно и есть та самая глупость.