Аноним Секретарь• 03 января 2023
Кофе зерновой
Подскажите, где можно купить качественный кофе, развесной, чтобы попробовать разные бленды/обжарки
Подумывающая• 03 января 2023
Ответ дляНевидимка
Я беру на сайті ZFC, дуже подобається.
Яку каву? Можливо і ми зупинимо свій вибір на ній.
Невидимка• 03 января 2023
Ответ дляПодумывающая
Я брала дегустаційний сет, 645 грн. здається коштує, там 6 видів кави по 250 грам кожна упаковка. Доставка дегустаційних сетів у них безкоштовна. Раджу взяти саме сет і спробувати. Мені найбільше сподобалася кава ’Ірланський крем’, тепер завжди її беру.
Подумывающая• 03 января 2023
Ответ дляНевидимка
Дякую Вам.
вентиляторная• 07 января 2023
Ответ дляНевидимка
На сайті не нашла про безкоштовну доставку сету. Тільки від 10 кг безкоштовна доставка.
Невидимка• 09 января 2023
Ответ длявентиляторная
Напишіть їм у вайбер, я на тому тижні спілкувалася з ними. писали, що безкоштовно дегустаційні сети доставляють.
вентиляторная• 09 января 2023
Ответ дляНевидимка
Дякую