Може, знає хтось більше і готовий поділитись.
Скажу чесно, сьогодні дуже погані передчуття. Ніби як затишшя перед бурею. Навіть відсутність виключень сввтла вже котрий день не радує. З чого б це перестали виключати нам світло. Невже раптово почало вистачати всім е/е і відсутні аварії через перенапругу, ремонтні роботи?
Повідомлення від Маляр також злегка напружило.
Ще й вчора президент попередив про посилення атак дронами.
Просто поговорить, давайте без срачу
Стосовно світла взагалі не зрозуміла ваші аналогії. Якщо у вас не виключали, не значить що в інших воно було. Та й підприємства в ці дні не працювали, звідси і єкономія. Великі заводи стояли ці декілька вихідних. Ну й таки ж налагоджують постійно лінії. І маляр вам правильно сказала. Ніхто не зможе вас попередити заздалегідь, максимум за декілька годин. Але ж і вже не 24.02.22. Кордон треба буде ще перейти, тобто час на виїзд буде, якщо забажаєте. І взагалі. Вже потрібно змиритись з думкою, що це все надовго. Або звикайте жити в цих реаліях, або влаштовуйте своє життя в іншій країні
Kvitkaliliia• 03 января 2023
Про війну: війна триватиме. Про затишшя: де??? Про вимкнення: вимкнули по графіку)
⚡️200.000 наступление на Харьков!
НЕ БУДЕТ!!!
Хватит нам в директ присылать отрывок с интервью от 17.12.22.
Это невозможно.
Даже если соберут на границе 200.000 и пойдут толпой с палками как их деды, то они и 10 км не пройдут.
Эта война артиллерии, мин и дронов. Вокруг Харькова несколько колец обороны, с самой интересной техникой и с самыми интересными ракетами.
90% потерь у русни - это от нашей арты. Пойдут лесами, полями - взлетят на воздух от мин, которых больше сотни тысяч вдоль границы. А дороги простреливаются всеми видами вооружений.
И главное, если кто не понял, то в БНР каждый день прилеты, таких уже «Макеевок» с мобиками даже никто не считает. Вся живая сила, которая подходит к нашим границам отслеживается с космоса и точечно уничтожается.
Поэтому, никто даже не попытается пойти на Харьков. Уже не будет 24.02.22, у нас идёт мобилизация и оружие со всей планеты.
Выдыхаем, верим в ВСУ, живем и работаем дальше.
Слава Украине! 🇺🇦 (с)
НЕ БУДЕТ!!!
Это невозможно.
Слава Украине! 🇺🇦 (с)
⚡️200.000 наступление на Харьков!
НЕ БУДЕТ!!!
Это невозможно.
Слава Украине! 🇺🇦 (с)
НЕ БУДЕТ!!!
Это невозможно.
Слава Украине! 🇺🇦 (с)
Ответ дляNat-li
По теме чего? Будущего войны?
Ну, хуже уже точно не будет. А раз не будет хуже, то должно быть лучше. Больше оружия-больше жареных ванек.
Скоро весна-световой день длинней+люди запаслись уже кучей гаджетов (это касаемо электричества).
Позитивненько. Я думала я найгірше пережила вже. Але в ніч з 31 на 1 думала всьо...так голосно ще не було мені.
А зприводу всяких гаджетів і ніштяків при виключеннях...все воно є, але перед новим роком навіть вмикать нічого не хотілось, коли світла не було. Просто лежиш в темноту дивишся без емоцій. На початку якісь фільми старались накачать, книги, в настолки грали і карти. А потім вже все так приситилось, нічого не радувало.
От і зараз світло є, а не хочеться ним користуватись
Ответ дляrybka21
Отож і мені цікаво
В Краматорську прильоти, загинув поліцейський, поранений електрик. В Дружковці зруйновано льодову арену, в Слов’янську гучно, а де те’ затишшя ’- невідомо
+ стабільно луплять 2-3 рази за тиждень. Та у сусідній області сьогодні цілий день тривоги. Де ж то затишшя?
Автор, к чему эта тема? сейчас морально очень тяжело многим. Но старайтесь отвлечься. Сейчас замечательная весенняя погода, погуляйте, посмотрите фильмы. Ловите момент. Через пару дней опять снега и морозы, так не хочется. Хочу всю зиму такую как сегодня у меня в городе.
Ответ дляРойЛеля
Так це ж ваші особисті відчуття.
На хід війни вони ніяк не впливають.
Особисто для мене, 24-25.02 були набагато страшніші. Ми тоді не знали, що буде і чого чекати. Зараз все навпаки.
На хід війни вони ніяк не впливають.
Ответ дляИрина 789
до речі коли там похолодання?
Ответ дляРойЛеля
Автор, я знаю причину ваших страждань. Ви так чекали наступу з білорусі, а він не відбувся. І ще й повного блекауту нема. Ломка у вас.
Дисней_Кребо• 03 января 2023
В нас підприємства людей відправили на 1-2тижні у відпустки.Світло по графіку вимкнули сьогодні.
Область товчуть і товчуть без кінця і краю щоденно і цілодобово.
Навіть якщо ’моча в голову стукне’і двинуть у наш бік, то вже так швидко ,як 24.02 не посунуть.Кругом всу,тероборона,заміновано все.
Соната любви• 03 января 2023
Ответ дляМішк@
тут чтобы не получилось, когда перед началом войны убеждали, все нормально, войны не будет, не паникуйте и сидите дома.
своих подельников успели предупредить до начала войны, бабло и всех своих смогли вовремя вывезти.
а обычным людям врали.
Ответ для-Инга-
если вы получите ответ свыше что ’скоро’, то ответите, что ’некачественно’. Если качественно, то ’не п*а’ и так дальше, да?)
Да какой ответ? Я трезво смотрю на вещи. Отвоевали только сорок процентов территории оккупированной с 24 февраля. За десять месяцев А хотят наши отвоевать до границ 91 года .(((
Ответ дляСоната любви
а обычным людям врали.
О, не получилось у автора, так Соната пытается дать второе дыхание теме)