Сеточка• 03 января 2023
Косметологи. Для чого ви до них ходите?
Я ніколи не була в косметолога. Мені 38 років. Подумала, що пора. Порекомендувати мені з подруг ніхто не зможе, бо такі як і я. Почала шукати в інстаграмі. І бачу, що послуги які вони надають мене і не цікавлять. Інєкції-проти, чистки-доглядаю сама не погано за шкірою і не потребую, губи-нізащо, підбір догляду-сама можу підібрати. Є вікові зміни. Як допоможе косметолог?
Думаю про апаратну косметологію. Може тут щось порадите.
Lampochka_05• 03 января 2023
Ответ дляСеточка
Не знаю, а питаю. Косметологія це бізнес. І збагачувати просто так когось не хочу. Готова платити. Хочу результат. Але хочу знати ефективні процедури які можна робити. А те, що я можу і сама зробити я і сама зроблю.
1.Знайти гарного лікаря-косметолога
2. Спитати, які саме процедури і для чого потрібні вашій шкірі.
І зрозуміти, що жоден форум не надасть вам тієї інформації, яка справді дасть вам відповіді на ваші запитання.
Shady lady• 03 января 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
как может быть нулевой эффект о т массажа? это пинзец. где вас учат таких???
А до чого тут те де мене вчать? 😂
Яких таких???
Може не бути ефекту від масажу обличчя. Я вибрала 10, ніякого не побачила. Колір лиця пару годин був свіжішим через маніпуляції і я добре розслабилася. Все
Яких таких???
Фрикаделька• 03 января 2023
Ответ дляПошаманю
Я вперше пішла до косметолога в 50. Зробили пілінг, зволоження, массаж. Я спитала як би вона оцінила стан шкіри мого обличчя. На що відповідь була така, що в мене чудова шкіра і має стан на 40 років. І запропонувала робити процедури кожного тижня. Я більше не пішла. Не моє це, не маю ні бажання, ні зацікавленості, ні кайфу. Була рік назад ще одна спроба, подарували сертифікат. Все рівно не моє. Чудово почуваюсь без усього цього. Наразі буде 54. Іноді користуюсь маслом виноградних кісточок і є крем під очі. І ще скраб. На цьому все.
... і у вас на такому догляді все ок?
Покажіть фото, прям цікаво.
Рогнеда Карповна• 03 января 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Я делаю регулярно массажи у косметолога и маски, эффект нсть
вы в каком городе и сколько лет?
Фрикаделька• 03 января 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я хожу на пилинги, чистка тоже дома, вот хочу углы молодости сделать. Ботокс колоть не хочу. Мне 35. В 25-30 делала уколы мезококтейль, мне кажется тоже дало о себе знать, тк в плане морщин лицо до сих пор в порядке
а що таке ’угли молодості’?, вірніше, як їх роблять?
Рогнеда Карповна• 03 января 2023
Ответ для Shady lady
Пілінг Гоіколакт від Ренью беру тут на кідстафф. Якийсь час його не було, взяла крістіну, але трошки не те. Ренью дуже классний.
Там дівчата одразу і пояснюють і маску після нього треба. Шкіра дуже гарна після.
від Крістіни маю маски різні: фореве янг, і пілінг фореве янг, біофіто, і рожеву для пружності.
Ще люблю альгінатки і сироватки під них в апулах беру Діор, Ланком і тд це не дорого. Одна шт 75 грн і вистачає на 3-4 рази
Також бачу ефект
Спасибо большое!
Kusalochka• 03 января 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Запросто может быть. Я тоже хидила. Дома делаю лучше. Правда у меня хороший массажер, которфй подходит именно мне.
Сеточка
• 03 января 2023
Ответ дляKusalochka
Так вам не надо, странная тема. Я хоже, чтобы нормально выглядеть и убирать возрастные изменения, а Вы и так красотка, которая все знает и умеети против всего.
Ви прочитати тільки те, що хотіли прочитати. Да, я проти інєкцій і штучних губ. Але шукаю інформацію про ефективні ативікові процедури. Це ви не прочитали????
Рогнеда Карповна• 03 января 2023
Ответ дляLampochka_05
1.Знайти гарного лікаря-косметолога
Де ж його знайти, цього гарного лікаря-косметолога... Начнуть впарювати щось. Хтілося б дійсно гарного знайти
Рогнеда Карповна• 03 января 2023
Ответ дляKusalochka
Покажіть, будь ласка, свій гарний масажер. Дякую.
Сеточка
• 03 января 2023
Ответ дляДайте подумать
Ну ви хочете результат БЕЗ процедер)
Без ін´єкцій, масажу, пілінгу, смас... Так же?)
Я проти інєкцій і штучних губ. Як ви читаєте? Далі питаю які є ефективні процедури. Якщо вам відомо щось, то розкажіть, будь ласка, наприклад про смас
На границе• 03 января 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
И я углы молодости хочу....
Я ботокс делаю в лоб и на пилинг хожу, но хочу дома начать делать, только не знаю как. ...
Ответ дляСеточка
Ну как раз аппаратные и есть бизнес )
Kusalochka• 03 января 2023
Ответ дляСеточка
Таких нет. Можете купить маску золушки. Эффект продержится до 4х часов после нанесения. Все. Эффективные процедуры - это кислоты для обновления кожи и правильные уколы. Не филер. А кремчика,чтобы подтянуть лицо и заполнить ушедшие обьемы нету.
СкокоМнеДадите• 03 января 2023
Ответ дляНа границе
И я углы молодости хочу....
Я делала прх33 и биорепил дома, легко, ест протокол, даже в интернете в открытом доступе, там ничего сложного. Сейчас делаю (последние пару лет) желтый пилинг, вот его дома не решилась бы делать, только у косметолога, слишком агрессивный
Kusalochka• 03 января 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Такой. И моему уже очень много лет
Жена_КотораяСтена• 03 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Ну как раз аппаратные и есть бизнес )
Я понимаю, что бизнес
Но неужели нет эффекта от альтеры, например?
Или от лазера, которым сосудистую сетку убирают?
А морфеус8? Его очень хвалят
Я на аппаратные не ходила, вот думала на консультацию сходить по Альтере
А морфеус8? Его очень хвалят
Рогнеда Карповна• 03 января 2023
Ответ дляKusalochka
Такой. И моему уже очень много лет
Ух ты, какой классный. Правда, дорогой
Ответ дляНезламна Україна
Поддерживаю мнение. Косметология єто бизнес. Видела знакомых женщин, которые колят себе что-то в лицо, блиин, это же заметно, кожа раздутая, нет морщин, но и нормальной упругой кожи тоже на лице нет то.
Потому что у людей неверное понятие об уходе и инъекциях )) работа над тонусом кожи это самое важное . И речь не о филлерах и ботоксе вообще .
СкокоМнеДадите• 03 января 2023
Ответ дляФрикаделька
Как делают не знаю, меня только недавно осенило, что мне надо. Пойду к косметологу скоро и узнаю)))
Рогнеда Карповна• 03 января 2023
Ответ дляKusalochka
А маска золушки -это что такое?
И правильные уколы -это какие?
Спасибо
И правильные уколы -это какие?
Спасибо
Kusalochka• 03 января 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Ух ты, какой классный. Правда, дорогой
Не очень. У меня он или 4 или 5 лет, не помню точно. Но покупала я его тогда за столько же. Я ним пользовался почти каждый день и ондо сих пор работает
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я понимаю, что бизнес
А морфеус8? Его очень хвалят
Сходите посмотрите ) я не верю в это . какой может быть эффект когда все сворачивается под той альтерой или смас ?
Кы-ы-ы-ця• 03 января 2023
Ответ дляСеточка
Подруга ходить і задоволена. Косметолог підібрала їй догляд, який їй обходиться дешевше попередніх дорогих кремчиків.
Здається, ще сезон робить. Це все індивідуально.
Виглядає свіжіше.
А я не можу наважитись, не люблю коли до мене торкаються чужі люди.
Скажіть, як ви самі доглядаєте за обличчям? Особливо як робите чистку.
Якими засобами при цьому користуєтесь?
Виглядає свіжіше.
Якими засобами при цьому користуєтесь?
Рогнеда Карповна• 03 января 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Хочу уточнить:
биорепил - это вот это ?
СПАСИБО
биорепил - это вот это ?
СПАСИБО
західний_діалект• 03 января 2023
Авторе, десь читала, що одна з найкращих косметичних процедур - масаж і закріпити альгінатною маскою. Роблю так 2 роки, дуже задоволена, стан шкіри і саме обличчя виглядають краще і набагато! Спробуйте!
Рогнеда Карповна• 03 января 2023
Ответ длязахідний_діалект
подскажите, в каком городе делаете массаж? я ищу в киеве. спасибо