Рожки-да-ножки• 03 января 2023

приват і пакунок малюка

чи можливо отримати виплату отримати іншим способом не через ПриватБанк? я вже багато років знаходжусь в ЧС банку через продаж товару який був куплений через схему трьох...
Тепер мені не можуть оформити картку в банку і на горі.лінії ивату теж не можуть допомогти лише через суд. Як же ж отримати ці гроші?
Ms. Откровенность• 03 января 2023
Чоловік хай оформить на себе

автор Рожки-да-ножки • 03 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Чоловік хай оформить на себе
а так можливо?
автор Рожки-да-ножки • 03 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Чоловік хай оформить на себе
це може бути будь чия картка? можна бабушки наприклад чи дідуся
Божий одуванчик• 03 января 2023
Хай оформляє чоловік, йому точно можна
Ms. Откровенность• 03 января 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні
Тільки хтось з записаних у свідоцтві про народження дитини
автор Рожки-да-ножки • 03 января 2023
можливо хтось підскаже чи пишуть при надходженні коштів , що це ’пакунок малюка’ чи просто ’нарахування соціальних виплат’ ???
Рипка Анна• 05 января 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Так там буде написано paket baby в коментарі