Рожки-да-ножки• 03 января 2023
приват і пакунок малюка
чи можливо отримати виплату отримати іншим способом не через ПриватБанк? я вже багато років знаходжусь в ЧС банку через продаж товару який був куплений через схему трьох...
Тепер мені не можуть оформити картку в банку і на горі.лінії ивату теж не можуть допомогти лише через суд. Як же ж отримати ці гроші?
Рожки-да-ножки
• 03 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Чоловік хай оформить на себе
а так можливо?
Рожки-да-ножки
• 03 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Чоловік хай оформить на себе
це може бути будь чия картка? можна бабушки наприклад чи дідуся
Ms. Откровенность• 03 января 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні
Тільки хтось з записаних у свідоцтві про народження дитини
Рожки-да-ножки
• 03 января 2023
можливо хтось підскаже чи пишуть при надходженні коштів , що це ’пакунок малюка’ чи просто ’нарахування соціальних виплат’ ???
Рипка Анна• 05 января 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Так там буде написано paket baby в коментарі