❗️Кабмин принял постановление о новом порядке воинского учета
▪️Сверка данных на призывников может проводиться путем обхода дворов, который санкционирует местная власть (мэр, сельский или поселковый голова);
▪️Принимать на работу или учебу военнообязанного смогут только после предъявления им актуального военного билета (в том числе через "Дию"), либо же постановки на воинский учет.
▪️Женщины-врачи или фармацевты, не состоявшие на воинском учете до утверждения этого Порядка, могут трудоустраиваться как невоеннообязанные до конца 2026 года;
▪️На руководителей предприятий возложили обязанность оповещать работников о призыве и доводить приказ об этом им под подпись.
▪️ Все центры занятости будут подавать информацию о безработных военнообязанных.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
І саме основне,чи захоче та інша країна відпускати цих людей,які платять податки в ту країну,вони ж теж для її розвитку сприяють.Якщо дійсно,начнуть присувати,таких як,ми які живуть за кордоном,то наслідки реально будуть не хороші
Ви про «чи захоче інша країна відпускати …» серйозно?
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
Серйозно,спочатку давали їм внж,пмж,а потім так просто їх будуть відпускати .Особливо,якщо люди працюють на важливих для їх економіки посадах
Невже сенатори чи Міністри?
Я вас прошу… не смішіть
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Наша держава заплатить величезні штрафи, пені по достроково розірваних контрактах та фінансових зобов‘язаннях емігрантів, забезпечить їх та їхні сім‘ї роботою, житлом, місцями в навчальних закладах для їхніх дітей в Україні, відшкодує пенсійні внески, зроблені за весь час проживання та роботи тощо? Це десятки мільйонів сімей по всьому світу.
Тобто, ви хочете перекреслити життя мільйонам сімей, хто й не збирався повертатись. Заради чого?
Вкусныйпончик• 03 января 2023
Ответ дляS.s.s.
ну пусть попробуют))
Ну юристи скоро вже понаписують різні варіанти з посиланнями на закони, тоді можна вже зважувать +-. Як мінімум тут можна відмовитись і не йти воювать.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Невже сенатори чи Міністри?
Я вас прошу… не смішіть
До чого тут міністри,міністрів і свої будуть.Це ви зовсім не розумієте,що більшість країн надавала внж ,по роботі,а значіть вони платять податки,є спеціалісти,яких не вистачає ,і вони їх запрошували,заохочували з інших держав
Вкусныйпончик• 03 января 2023
Ответ дляS.s.s.
та прям
должны быть веские основания
вы не можете стать апатридом
должны быть веские основания
вы не можете стать апатридом
Ромадянство це ж право, а не обов´язок?
Вкусныйпончик• 03 января 2023
Ответ дляS.s.s.
и то,и другое
Де можна почитать, що громадянство то обов´язок?
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
Пенсійні внески нікуди не дінуться. Все інше нікого не хвилює.
Я взагалі в шоці, люди порушують законодавство і хочуть відшкдовування
Вам ст 336 ККУ про що небуть говорить?
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
Ви не плутайте емігрантів, що мають бізнес, або є кваліфікованими працівниками, з тимчасовим або сезонним заробітчанством.
На вашу думку цінністю для країни є лише чиновники та прикоритники?
Ні не плутаю. Ви справді вважаєте, що умовного інженера неможливо замінити?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вам ст 336 ККУ про що небуть говорить?
Пенсійні внески у фондах інших країн? Дінуться.
Про яке ще порушення законодавства взагалі мова? Люди живуть та працюють на абсолютно легальних засадах!
Ну то й емігрантів не хвилює, що ви там собі хочете. Знайдуть способи залишитись.
Ви краще скажіть, навіщо докладає стільки зусиль доя повернення до совку? Що вам це дасть?
Ответ дляЛизочек
Депортацией занимаются власти страны, где находится человек. С какой радости будут депортировать, например, французы украинца, у которого в порядке все документы? Военный билет и прочие особенности Франции не интересны
Например, могут сделать так - мужчина не сможет получать пособия или трудоустроиться заграницей, получить разрешение,если не стал на учёт, сначала иди в то же консульство, а потом все остальное. У нас уже так же здесь, мужчина же не имеет права жить вообще. Никаких прав и свобод
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вам ст 336 ККУ про що небуть говорить?
А, ви про ухилення. То почитайте що значить «ухилення». А також згадайте про мільйони тих, хто в Україні. Про віденсько-монакські батальони згадайте. Але вам чомусь потрібні саме ті, хто роками будував своє життя за кордоном та не збирався повертатися.
Ответ дляJulliK_
Вышеперечисленное - пособия, трудойстройство, получение резидентских документов решает вообще не консульство, а миграционная служба и другие гос.органы другой страны. В украинское консульство для этого идти вообще не нужно.
Ответ дляJulliK_
Для чого це потрібно іншій країні? Людина там працює,а от же сплачує податки в цю країну.Цим всим займається не консульство
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
Яким чином вони його порушують,якщо виїхали задовго до війни?
Читайте закони. І не тільки про військову службу. Будете знати
Ответ дляJulliK_
Да , на основании того что у нас война, категории понятно не тронут, все остальные вел кам.
Які законні підстави для депортації?
Ви в курсі, що за депортацію мільйонів емігрантів платитиме Україна?
Люди, що з вами таке, ви смієєтесь з рашистів, що моляться на портрети сталіна, а підтримуєте те саме.
Чи виконати гасло «повернути українців» плануєте в будь-який спосіб?
Західні країни теж не сліпі, не забувайте.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
Є такий старезний бородатий закон 94 року. Більшість мігрантів виіхала з порушенням його норм. Вчить матчасть
Ответ дляTakamaka
Які законні підстави для депортації?
А если человек отказывается ехать? У него нет военной специальности и вообще он пацифист,не хочет и не будет. Он за демократическое общество и против ущемления по половому признаку.
Мне кажется в цивилизованных государствах такое не прокатит, они вон Шария не могут никак в Украину вернуть, так там криминальные дела
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
?! А ви все тягнете сову на глобус.
Жодна цивілізована країна не працевлаштувала би порушників офіційно, не надала би резидентських документів.
Чи ви про нелегалів?
Значить, цей закон порушили не тільки мігранти, а й держ.органи та служби іноземні та українські, що дозволили виїзд-в’їзд людині?
Чи ви про нелегалів?