ksena555• 03 января 2023

Новий порядок військового обліку

❗️Кабмин принял постановление о новом порядке воинского учета

▪️Сверка данных на призывников может проводиться путем обхода дворов, который санкционирует местная власть (мэр, сельский или поселковый голова);
▪️Принимать на работу или учебу военнообязанного смогут только после предъявления им актуального военного билета (в том числе через "Дию"), либо же постановки на воинский учет.
▪️Женщины-врачи или фармацевты, не состоявшие на воинском учете до утверждения этого Порядка, могут трудоустраиваться как невоеннообязанные до конца 2026 года;
▪️На руководителей предприятий возложили обязанность оповещать работников о призыве и доводить приказ об этом им под подпись.
▪️ Все центры занятости будут подавать информацию о безработных военнообязанных.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
Пенсійні внески у фондах інших країн? Дінуться.
Про яке ще порушення законодавства взагалі мова? Люди живуть та працюють на абсолютно легальних засадах!
Ну то й емігрантів не хвилює, що ви там собі хочете. Знайдуть способи залишитись.
Ви краще скажіть, навіщо докладає стільки зусиль доя повернення до совку? Що вам це дасть?
Куди вони повинні дітися?
Мені абсолютно пофіг. Но чомусь наші люди плюють на законодавство власної країні і ведуть себе шовковими як тільки перетинають кордон.
З чого би це, не підкажете?

nata.ant• 03 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Куди вони повинні дітися?
З чого би це, не підкажете?
Ви щось не те пишите, зовсім
Вкусныйпончик• 03 января 2023
Ответ дляS.s.s.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про громадянство України
Дякую, перечитала, про те, що громадянство, то обв´язок там нема нічого. Про позбавлення громадянства, повезло тим в кого два паспорти, грубо кажучи, один можна порвать :). На західній в нас багато хто має венгерські паспорти, то ж сміливо можуть подавати заяви на позбавлення українського.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
А, ви про ухилення. То почитайте що значить «ухилення». А також згадайте про мільйони тих, хто в Україні. Про віденсько-монакські батальони згадайте. Але вам чомусь потрібні саме ті, хто роками будував своє життя за кордоном та не збирався повертатися.
Не потрібно мені кивати на інших. Ви і самі не кращі.
До совка ніхто не вертається. Ставайте на облік і спіть спокійно. Навряд чи хтось чоловіків, які легально живуть закордоном буде витягувати.
Еленнн• 03 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Це скоріше, щоб місцевий натовп заспокоїть, який виїхать не має можливості. Шо типу влада справедлива :))
ще доза заспокійливого.. ------- ’Українці ставатимуть на військовий облік з 16 років Джерело: https://censor.net/ua/n3391110
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Куди вони повинні дітися?
З чого би це, не підкажете?
Куди повинні дітися пенсійні внески людей за кордоном, ви серйозно? Звісно, ж їх передадуть українському пенсфонду
Вам пофіг на чуже життя та зусилля, то матимете відповідне ставлення до себе.
Наведіть приклади, як плюють на законодавство України емігранти, які тут не з‘являлися багато років.
S.s.s.• 03 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
кстати, если вы оттуда, расскажите,пожалуйста
как те,кто имеет двойное граданство ( я о Венгрии) относятся к Украине. слышала много плохого, в том числе от волонтеров. типа готовы чуть ли не флаги менять у себя дома в случае чего на венгерские.

nata.ant• 03 января 2023
Ответ дляS.s.s.
На чії флаги?
S.s.s.• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
На чії флаги?
венгерские
вот хочу понять что там происходит, это единичные случаи или там все с ума посходили
Вкусныйпончик• 03 января 2023
Ответ дляЕленнн
а тепер напишіть мені, що на мітинги нас путін виганяє. В мене вращеннч, що наша влада хоче здати країну, але не знає як зробить, щоб це начн сам народ захотів. Спочатку світло, тепер оце все....
Все я спать, бо зараз як почну по групах срачі читать, то не зможу заснуть.
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хто такі «ви»? Я жінка, якій немає кого ховати від військомату. Чому ви судите інших людей, про яких нічогісінько не знаєте?
То люди стоять на військовому обліку в Україні. А консульський не є обов‘язковим.
nata.ant• 03 января 2023
Ответ дляS.s.s.
венгерские
А та вже венгрія буде? Це з тої опери що захвате Польща і Венгрія, західну Україну
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
?! А ви все тягнете сову на глобус.

Жодна цивілізована країна не працевлаштувала би порушників офіційно, не надала би резидентських документів.
Чи ви про нелегалів?
Значить, цей закон порушили не тільки мігранти, а й держ.органи та служби іноземні та українські, що дозволили виїзд-в’їзд людині?
Ви ж вкурсі що є така цікава стаття в законі? Про яку більшість ні сном ні духом не знає?
Стаття 4. Порядок оформлення документів для постійного проживання громадян України за кордоном
Щодо іноземних держав, то їм всеодно на наше законодавство. Головне, що б ви їх законодавство не порушили
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляЕленнн
Я про це писала ще з літа. Що дітей будуть не випускати. Но ніхто ж не чув.
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
При постійному за законодавством вони взагалі знімаються з військового обліку та реєстрації місця проживання в Україні.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
Тобто ви оформлювали внж в обхід законів України?
Інакше ви не задавали б таких питань
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
Це проштовхує рашапропаганда.
Вкусныйпончик• 03 января 2023
Ответ дляS.s.s.
Ні, я з під києва. Про відношення до Украхни можу сказати лише з поглядів брата , який прожив останні пів року на західній, в селі , на кордоні. Там неначе окрема держава, їм пофіг, от вони собі живуть своїм горним життям, працюють, війна наче десь далеко. Настроїв дістать прапор чужий - нема. Їх і так все влаштовує.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
Є обов’язкова процедура виїзду закордон на тимчасове чи постійне проживання. Ви не вкурсі? Старезний бородатий закон 94 року, який ще й досі діє. І порядок до нього новий, 16 року.

S.s.s.• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
типа того, но по польше вопросов не
инересуют села около венгрии.
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Інакше ви не задавали б таких питань

Та почитайте вже, чим відрізняється внж від пмж та які процедури людина має виконати.
Неможливо отримати ані внж, ані пмж у цивілізованій країні в обхід що їхнього законодавства, що українського.
Якби ви знали процедури, то я б не читала зараз безглуздих звинувачень та нісенітнць.
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То читайте його уважно самі.
S.s.s.• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
.
MariyaT• 03 января 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Никак, потому что такие люди не стоят на консульском учете, как правило.
Нет сейчас такого обязательства - вставать на учет. И ’удовольствие’раньше стоило под 200 евро. Так что ’такие люди’ єто странное вьіглядит.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka

В вас якась істерика, чесно.
Читайте закони. І буде вам щастя.
Не знаю жодної людини, яка виіхала з дотриманням закону.
Умовно, виграли гринкарту зібрали речі і переїхали. І таких 99%. Ожите внж замінити пмж… можете грін карту замінити робочим контрактом. Суть від цього не зміниться.
Я і сама про нього не знала, поки не почала пропрацьовувати процедуру вивозу сина з України
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляMariyaT
20€ і щас стільки коштує
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
Ви цікава така.
Про тимчасове там також є. І про перетворення тимчасового в постійне. На все є свій порядок.
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В вас якась істерика, чесно.
Читайте закони. І буде вам щастя.
Я спокійна. Але змушена читати якийсь вінегрет. Бо ви насправді не розібрались, а лише заплутались та намагаєтесь заплутати інших. Почніть із законодавства різних країн окремо, вивчіть типи віз та резидентських посвідчень, а також, легальних підстав для їх отримання.
« Не знаю жодної людини, яка виіхала з дотриманням закону. » - це наклеп космічного масштабу не лише на людей, що законно емігрували, а й на міграційні та прикордонні служби Украіни та інших країн.
Хочеться дати почитати оце ваше твердження знайомій, що обіймає високу посаду у держміграц.службі України.
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви цікава така.
Є, але де ви взяли, що люди та держ.органи масово порушують цей порядок?
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Не все так просто. Всі дані залишаться у відповідних базах. При перетині кордону проб‘ють. Україна розцінить як власного громадянина.