ksena555• 03 января 2023

Новий порядок військового обліку

❗️Кабмин принял постановление о новом порядке воинского учета

▪️Сверка данных на призывников может проводиться путем обхода дворов, который санкционирует местная власть (мэр, сельский или поселковый голова);
▪️Принимать на работу или учебу военнообязанного смогут только после предъявления им актуального военного билета (в том числе через "Дию"), либо же постановки на воинский учет.
▪️Женщины-врачи или фармацевты, не состоявшие на воинском учете до утверждения этого Порядка, могут трудоустраиваться как невоеннообязанные до конца 2026 года;
▪️На руководителей предприятий возложили обязанность оповещать работников о призыве и доводить приказ об этом им под подпись.
▪️ Все центры занятости будут подавать информацию о безработных военнообязанных.
Goldig• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
Ну так отримують же не тільки чоловіки,а і жінки,діти,пенсіонери .Ви так говорите,ніби там тільки одні чоловіки
Ви не розумієте мабуть. При чому тут одні чоловіки чи ні.
Консульство треба людям з багатьох питань. І чоловікам також.

Lykris• 03 января 2023
Консульський облік був і до повномаштабної війни.Багато українців ставали на облік ,щоб мати змогу голосувати на виборах.Постанова Кабміну нічим невідрізняється від діючої.Виготовлення довіреності непередбачає постановку на консульський облік, її можна зробити і в приватного нотаріуса,або за біометричним паспортом, як турист в консульстві України Європейських країнах
СhanelKa• 03 января 2023
Ответ дляGoldig
Ну мабуть будуть якісь механізми тиску, якщо пишуть про це вже. Наприклад, людина не зможе зробити той паспорт і що далі?
Ключове слово, мабуть будуть )
Нічого прям страшного не станеться
Максимум не будуть виїзжати з ЄС ( поки війна)
Ніхто не питає паспорти, якщо вже оформив тимчасовий захист, то всюди вже айді картку питають
Паспорт я використовувала останній раз, як була в Молдові і в Україні
Сумніваюсь, що ті хто ховаються в Україну катають
СhanelKa• 03 января 2023
Ответ дляGoldig
Не розумію, що ви маєте на увазі.
Їхні дітки так і будуть у шоколаді. А от у мене син скоро 18 років, то я вже захвилювалась.
Крім звичайних діточок, є ще діти тих, хто закони пише, їм теж буде 18
Не переймайтесь
Але, розумію Вас
nata.ant• 03 января 2023
Ответ дляGoldig
Я вам пишу,як людина яка живе за кордоном не перший рік, немає в усіх потреби звертатися в консульство,це роблять одиниці.Наприклад доручення можна зробити у нотаріуса
Наталья557• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
Нащо їм це передавати в консульство,ви уявляете собі скільки це роботи,і скільки українців живе за кордоном,це ж не 10000 тисяч.І не в одній країні.В тій же рашці,Білорусії теж є чоловіки українці
Это все мы увидем по прошествию времени нужно им это будет или нет. И вообще будут они кого-то отправлять в Украину или нет. Пока это все на уровне предположений, а как будет на самом деле покажет только время.
S.s.s.• 03 января 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Никак, потому что такие люди не стоят на консульском учете, как правило.
не проблема поставить новой постановой

S.s.s.• 03 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
наше керівництво і так труситься, щоб хлопців не забрали, а оце уявляю , що вони ще й повістки вручатимуть, та скоріше переведуть всіх на неофіціал, і податки - і хлопці цілі.
уведомлять будут об увольнении
СhanelKa• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
Як би були, наприклад, вибори ( а їх не буде ) то як хочеш голосувати, то треба на консульський облік
Ще рекомендували поставити дітей, це мабуть для того, як би батько шукав дитину ( а мати тихо вивезла )
Але я свою не ставила і нічого
Більше не знаю для чого той облік
nata.ant• 03 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Але я свою не ставила і нічого
Більше не знаю для чого той облік
Я як і в Україні жила,то не голусувала на виборах,ніколи.Мені 33 роки.Дітей там ставлять,якщо з одним з батьків,чі якось так,напевно не знаю
Lizavel• 03 января 2023
Ответ дляGoldig
Чому в одну сторону? Призовний вік до 27, якщо я не помиляюсь.
В мирний час до 27, а під час воєнного стану до 60
СhanelKa• 03 января 2023
Ответ дляnata.ant
Ну тут більшість так, одна мама ( без батька )
То висів листочок в посольстві, що бажано поставити дітей
Але ніхто не ставив з моїх знайомих
S.s.s.• 03 января 2023
Ответ дляPerla9
Как поступать в ВУЗ парням, выехавшим в 16 и без призывного? Ехать в Украину его делать не вариант. Все для людей, блин
так он же уже выехал
СhanelKa• 03 января 2023
Ответ дляНаталья557
И все данные мужчин в консульствах уже давно есть судя по всему. Исключения лишь для тех, кто находится нелегально.
Ви плутаєте з міграційною службою
Так, в них все є
Але впливу на них наші закони не мають
Olga Zelenyak• 03 января 2023
Ответ дляS.s.s.
не проблема поставить новой постановой
Постановление может порядок поменять, но постановлением невозможно людей телепортировать в консульство. А они там нужны вместе со своими документами, на основании которых их на такой учёт поставят.
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Ви плутаєте з міграційною службою
Так, в них все є
Але впливу на них наші закони не мають
Саме так.
Perla9• 03 января 2023
Ответ дляS.s.s.
так он же уже выехал
И что? Это не мешает учиться дистанционно онлайн, как сейчас делают многие
S.s.s.• 03 января 2023
Ответ дляPerla9
и что? зачем вам приписное для заграничного вуза?
Perla9• 03 января 2023
Ответ дляunser
Поступать заграницей? Приписное и там надо?
Нет. Но сын хотел учиться и в Украине, и тут

Лиля-c206• 03 января 2023
Вот вопрос только, если с 17 на учёт, то выезд из страны будет запрещен?
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляGoldig
Ну зовсім не одиниці. Черга на отримання заграна зараз на рік уперед. А потім і айді картки підтянуться. Хлопцям у 18 требе все нове робити..😉
Айдішка українська за кордоном нікому взагалі не потрібна. Заплатять штрафи та зроблять по поверненню.
Із закордонним може бути важче. Але якщо почнуть пресувати емігрантів аж таким чином, то це вже означатиме, що ми таки повертаємось до срср. Далі тільки виїзні візи, залізна завіса. Висновки та дії людей будуть відповідними.
Ta-Ki• 03 января 2023
Ответ дляGoldig
Не розумію, що ви маєте на увазі.
Всі хто хвилюються вже поїхали зі своїми синами від гріха подалі
Goldig• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
Айді треба коли робиш загран
Goldig• 03 января 2023
Ответ дляTa-Ki
Мова про закордонне консульство. Так, виїхали.
Ta-Ki• 03 января 2023
Ответ дляGoldig
Буде вчиться там, то нічого йому не буде
Takamaka• 03 января 2023
Ответ дляGoldig
Айді треба коли робиш загран
Ну то це як раз той випадок, коли потрібен закордонний. Там вже немає різниці, бо потрібно робити документи в будь-якому разі.
Якщо просто робити айдішку по досягненню відповідного віку, то повторююсь, з цим можна почекати, за кордоном вона взагалі не потрібна.
Ви вважаєте, що люди ці всі нюанси не знають та не враховують?
Повторюю, якщо почнеться тиск та приховані репресивні заходи щодо мігрантів, які живуть роками та мають повні зав‘язки та центр всіх життєвих інтересів в інших країнах, то це буде дуже тривожний сигнал і відповідні висновки. Країні не вистачало ще й типу «політичних» біженців?
Наталья557• 03 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Ви плутаєте з міграційною службою
Так, в них все є
Але впливу на них наші закони не мають
Нет, за миграционную службу я вообще ничего не писала
Вкусныйпончик• 03 января 2023
Читаю фб юристів, люди пишуть, що будуть відмовлятися від громадянства. Хм, я навіть не знала, що так можна..
nata.ant• 03 января 2023
Ответ дляTakamaka
І саме основне,чи захоче та інша країна відпускати цих людей,які платять податки в ту країну,вони ж теж для її розвитку сприяють.Якщо дійсно,начнуть присувати,таких як,ми які живуть за кордоном,то наслідки реально будуть не хороші
S.s.s.• 03 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
ну пусть попробуют))