ФрекенБок• 04 января 2023

Кінець зими близько. До весни залишилось 55 днів

Сьогодні день народження у Буданова. Зі святом, чи шо?)
Нагадую, відлік до 01.03. 2023, не більше, не глибше, не глобальніше)
автор ФрекенБок • 04 января 2023
Як себе почуває тріо-мама?

Байрактарочка• 04 января 2023
Ото час швидко плине
Белоснежко• 04 января 2023
Ми ще ближче до нашої перемоги💙💛💪
ИннусичкаЯ• 04 января 2023
Яка чудова новина
v_o_l_n_a• 04 января 2023
каждый день приближает к победе!
автор ФрекенБок • 04 января 2023
Ответ дляБайрактарочка
Ото час швидко плине
Таке...з одного боку добре, а з іншого - втрачений рік нормального життя у більшості і 9 рік у сходу(
Бокс-орун• 04 января 2023
Авторе, я посміхнулась, дякую що ви створюєте ці теми, час спливає швидко! Залишилось всього 55 днів...мені здається, не тільки до весни, а для чогось хорошого! Вірю!

svitirok• 04 января 2023
Автор, дякую за тему
Ноу коммент• 04 января 2023
Ответ дляФрекенБок
зачем о прошлом сожалеть? машины времени нет- прошлое уже не изменить!
КонхфЭдкаТузик• 04 января 2023
Для меня это не просто цыферки -год потраченный впустую,год без мужа,где то в скитаниях будет как раз вот через 55 дней. Накрывает......
2 марта я покинула свой родной город.
Хомо_сапиенс• 04 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Він не втрачений, у багатьох при зовнішньому обмежені проходять внутрішні зміни!
А потім ми як засяємо в новому житті
Хомо_сапиенс• 04 января 2023
А взагалі, як швидко. Нещодавно бачила ваші теми про 83 дні, 72...
kanni• 04 января 2023
Дякую за позитивчик!
автор ФрекенБок • 04 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Я теж, але тут чомусь за віру в Це гризуть Нібм це пророцтво, расклад таро чи віщування. Просто знаю, вірю і все!
Ленне-Рейма• 04 января 2023
Так не зочу повертатися додому
Вже звикла на новому місці за 9 міс
Як жалі жити

Там прийдеться запрягтись і вкалувати
Знову ремонти ремонти відбудова хати

Зараз вільне життя в подорожах постійних
автор ФрекенБок • 04 января 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
2 марта я покинула свой родной город.
Я з квітня сама. Раз відпустили на 4 дні. Тримаємось!
автор ФрекенБок • 04 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Скажіть?) Отак помаленьку і до Перемоги
автор ФрекенБок • 04 января 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Так не зочу повертатися додому
Вже звикла на новому місці за 9 міс
Як жалі жити

Там прийдеться запрягтись і вкалувати
Знову ремонти ремонти відбудова хати

Це до чого? Війна має тривати, щоб ви подорожували? Чи я не так прочитала
Белоснежко• 04 января 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Так не зочу повертатися додому
Вже звикла на новому місці за 9 міс
Як жалі жити

Там прийдеться запрягтись і вкалувати
Знову ремонти ремонти відбудова хати

сподіваюся ви не серйозно......

Хомо_сапиенс• 04 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Скажіть?) Отак помаленьку і до Перемоги
🙏
Байрактарочка• 04 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Теж саме. Довго не попадають на очі ці теми, бачила 88 днів, а тут уже 55
Кусочек Сыра• 04 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Як себе почуває тріо-мама?
Ой..... Дуже важко цей тиждень дуже насичений і важкий... Мрію, що десь із вівторка я лежатиму цілими днями і ніхто до мене навіть не говоритиме... А поки... Налаштовуюся, як дожити хоч до неділі...
автор ФрекенБок • 04 января 2023
Ответ дляКусочек Сыра
Справ багато чи самопочуття хєрове?
Скільки там до тієї неділі залишилось? Оком моргнути
Кусочек Сыра• 04 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Справ багато чи самопочуття хєрове?
Багато справ... А як їх багато, то й стан хєровий, бо не можу вчасно лягти і відпочити... А ще ж ніхто не знає, чого мені так важко, то переважно реагують, що вагітність то не хвороба, шо ти, то у всіх так, нічо страшного
Кусочек Сыра• 04 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Справ багато чи самопочуття хєрове?
Вже починають вилазити ускладнення різні... Вчора йшла повз магазин і купила ананас і 2 апельсини, думала, шо викину дорогою (йти було хвилин 5-7), ледве дотягнула, задихалася аж...
Короче, напала на мене сумулька... От би хоч трошки віскі з колою, може, було би мені трошки веселіше
автор ФрекенБок • 04 января 2023
Ответ дляКусочек Сыра
Немає у мене слів, щоб підтримати, бо це реально важко, складно і дуже відповідально. І ніхто, крім вас, це не зробить. Я навіть уявити не можу, бо не відношусь до тих, хто балдів від вагітності. Я обидва рази чекала народження і ніякого кайфу від вагітності не відчула. І це з одним і без нюансів. А потім три роки білки в колесі нон-стоп з погодками, поки старший в сад не пішов. Тільки тоді видохнула.
Кусочек Сыра• 04 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Та я з першою теж зовсім не кайфувала.. але був якийсь період, шо я шось готувала, прибирала, настрій був адекватніший .. а тут мене штирить від першого дня.... Жахливий токсикоз плавно перейшов у величезне пузо! Нині 25 тижнів, то ще мав би бути золотий період вагітності... А в мене вже немає сил з ліжка сповзти ....задихаюся на кожному кроці, все болить, +18 кг....
Але, імовірно, найважче попереду...
Тому витираю шмарклі і йду спати, поки в мене є така можливість...
Нашли в капусте• 04 января 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Так не зочу повертатися додому
Вже звикла на новому місці за 9 міс
Як жалі жити

Там прийдеться запрягтись і вкалувати
Знову ремонти ремонти відбудова хати

автор ФрекенБок • 04 января 2023
Ответ дляНашли в капусте
Просто ігноруйте. Це дно
Нашли в капусте• 04 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Просто ігноруйте. Це дно
Мандрівниця на соціалі