Гладиолус• Изменено 04 января 2023
Кто сдавал экзамен В1? Какого партнёра выбрать из двоих?
Извините, всех подробностей описывать не буду.
Только то, что в теме.
Устный экзамен состоит из 3-х частей: рассказ о себе, описание фото и диалог.
Сегодня пробовали примерно, как сдавать.
Мой партнёр на диалоге (составить план похода) заявил, что у него коронавирус и никакой поход невозможен.
Партнёр другого человека, в основном, молчал.
Учитель предложил поменяться партнёрами и ´коронавирусного´ и молчащего поставить отдельно в пару.
Нас, немного говорящих, соответственно, тоже вместе.
Проблема в том, что это говорящий мужчина в стране 3 года, а я - 9 мес.
И он вполне может употреблять слова, которых я не знаю.
Говорит однозначно лучше меня.
Коронавирусный, конечно, зарубил диалог с ходу, но он в этом уже предсказуем.
Обещал подучиться.
И я разговариваю лучше , чем он.
Какого человека из двоих Вы бы выбрали в партнёры на экзамен?
Только то, что в теме.
Говорит однозначно лучше меня.
Обещал подучиться.
И я разговариваю лучше , чем он.
УраганнаЯ• 04 января 2023
А яка різниця? Оцінюють же ваші знання окремо від діалогу. Якщо хтось мовчить - хіба це ваші проблеми ?
Не фонарь• 04 января 2023
У вас какой-то не сертифицированный экзамен, и к сведению у вас нет уровня В1
Гладиолус
• 04 января 2023
Из двух зол, как говорится...
Мужчина, что разговаривает лучше меня - африканец.
Произношение несколько непривычно, скажем так.
Он хочет обмен.
В принципе, он, в любом случае,сдаст экзамен.
Он хочет обмен.
Гладиолус
• 04 января 2023
Ответ дляКыся-брыся
Лучше того, кто четко говорит. А не молчащего.
Почему?
Не все слова, произнесенные им я смогу понять, скорее всего. Он за 3 года нахватался всяких.
Но говорит хорошо.
Гладиолус
• 04 января 2023
Ответ дляНе фонарь
Спасибо за Ваше экспертное мнение.
Кыся-брыся• 04 января 2023
Ответ дляГладиолус
Почему?
Но говорит хорошо.
Ну говорите с молчащим. 😂
Гладиолус
• 04 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
По ідеї , не мої.
Тем не менее, партнер четко заявил , что у него корона и на все мои попытки и предложения отвечал одинаково: ´нет, у меня корона´.
Не фонарь• 04 января 2023
Ответ дляГладиолус
Спасибо за Ваше экспертное мнение.
Как можно идти на В1, и боятся что не знаете слов, ну сами подумайте
Гладиолус
• 04 января 2023
Ответ дляНе фонарь
У меня нет варианта идти или не идти.
Есть вариант: идти Вопрос в партнёре.
Безпринципная• 04 января 2023
Я би вибрала більш розумну людину в партнери. Як кажуть, краще з розумним втратити...
Гладиолус
• 04 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Поясніть, будь ласка, чому.
Безпринципная• 05 января 2023
Ответ дляГладиолус
Поясніть, будь ласка, чому.
Тому що діалог - це як танго. Якщо один не підтримує, то нічого й не вийде. І якщо людина розумна, вона не буде намагатися ’перемогти’ у грі без переможців. Адже якщо ви обидва зможете створити нормальний діалог, ви обоє можете здати іспит, я правильно розумію?
Гладиолус
• 05 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Правильно.
Але в парі з цим танцором я буду виглядати дещо незграбно.
В його запасі достатньо слів і виразів, які на курсах не учили.
Він за кілька років дуже часто бував у мовному середовищі і сам учив.
Безпринципная• 05 января 2023
Ваш коронавірусний або поки що на дуже примітивному рівні опанував мову. І це ускладнює Вам задачу. Ви змушені будете вести партнера.
Або в нього проблеми з емоційним інтелектом. З таким важко будь-який реальний діалог вести, не те що вигаданий.
Гладиолус
• 05 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Насправді, два пункти.
Перший - основний.
Вести партнера важко?
Перевага те, що ти можеш спрямовувати діалог на рівні своїх знань. А не тебе ведуть, маючи більший словарний запас ...
Перший - основний.
Вести партнера важко?
Безпринципная• 05 января 2023
Ответ дляГладиолус
Правильно.
Підготуйте й Ви якісь ´фішечки´.
В будь-якому разі хтось із двох вас хоча б на йоту краще за іншого говорить. Це нормально, тим паче, Ви знаєте причину - у нього було більше часу на практику.
Гладиолус
• 05 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Підготуйте й Ви якісь ´фішечки´.
Так, Ви праві.
На рах.´фішечок´ - варіант.
Просто часу мало
На рах.´фішечок´ - варіант.
Просто часу мало
Безпринципная• 05 января 2023
Ответ дляГладиолус
Насправді, два пункти.
Перший - основний.
Вести партнера важко?
Перший - основний.
Вести партнера важко?
Ви вже побачили, що вести партнера іноді надзвичайно важко, якщо він, як дятел, одне й те ж повторює.
Гладиолус
• 05 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Це так)
Ответ дляБезпринципная
Підготуйте й Ви якісь ´фішечки´.
навіщо ви це порадили? вона й так не тягне, судячи к посту. а ви ще й про фвшечки . хай би домовмлись з чуваком по згоду та прості слова. а вони тепер пісюнами мірятись будуть. ви це уявляєте?
Покорительная• 05 января 2023
Автор, выбирайте говорящего. Очень сложно разговаривать самому с собой, пытаешься что-то придумать а в ответ тишина. А так хоть сможете за что-то зацепиться.
Гладиолус
• 05 января 2023
Ответ дляПокорительная
Спасибо за адекватный комментарий.
Гладиолус
• 05 января 2023
Ответ дляTaFo
боже, яка ви млява та дикувата. обп йтесь пігулками.
Якщо у Вас немає іншого способу підвищити ЧСВ, рада Вам допомогти.
Ви вловлюєте різницю між людиною, яка 3 роки в країні і в мовному середовищі і 9 міс.з обмеженим мовним середовищем?
Крім того, вимова. В багатьох африканських мовах літери *м’ та кількох інших немає взагалі. Вимова дуже специфічна.
З цим африканцем ніхто не хотів бути у парі.
От у арабів навпаки - дуже чітка, різка і розбірлива артикуляція і вимова.
Гладиолус
• 05 января 2023
У нас два африканці в групі. Обоє по 3 роки в країні.
То їх учитель, носій мови, не завжди розуміє, коли ті говорять німецькою. Просить постійно якісь окремі слова чи словосполучення повторити, бо не фіга не зрозуміло.