Покращена• 05 января 2023

Секс при свете или в темноте?

Как предпочитаете вы? Понятно, что бывает по-разному, и днём по-быстрому. Вопрос про ваши предпочтения, ваш выбор.
Возможно, обсуждение будет интересным. Про целлюлит, комплексы, простыню после 40 и всё такое)
Результат:
вже голосів: 139
44 (31.65%) В темноте, мне до 40
37 (26.62%) При свете, мне до 40
34 (24.46%) При свете, мне 40 или больше
24 (17.27%) В темноте, мне 40 или больше
Масяня Я• 05 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Але не у всіх жінок є целюліт
А от ті жінки які панічно намагаються позбавитися найменших його виявів
Вони правда думають, що чоловікам під час сексу є до того діло?

Щось ніколи не зустрічала чоловіка, який би сказав -та нуфууууу

Вдягай труси, не буде сексу. В тебе целюліт.

Цикавенная• 05 января 2023
Ответ дляМасяня Я

Але красива попа, коли вона без целюліту.
Масяня Я• 05 января 2023
Ответ дляЦикавенная
І ви так і не дали відповідь відносно чоловіків і целюліту.

Рекомендую почитати про людей які розкрутили історію про те,що целюліт це хвороба і заробили на цьому мільйони.
ЛюбимаЯНЬ• 05 января 2023
Ответ дляПокращена
27 человек читают тему, а проголосовали только 5 :)) Остальные не занимаются сексом, получается? :))
Мне по фиг, например. Я могу в темноте, могу при свете. Хочу за 5 минут быстро, хочу долго и медленно. Всё зависит от определенного настроения. Мне 44 и я не голосовала, моего варианта нет.
Нежная Лапка• 05 января 2023
Ответ дляПокращена
Автор, у вас є діти?
Мабуть, ще поки немає. Бо не створювали б цю тему
Мона_Лиса• 05 января 2023
Люблю при ночнике каком-то, но мужчины любят глазами и им ещё надо всё видеть при этом хорошо , мне когда-то муж сказал, что ему надо свет
Пустощі-веселощі• 05 января 2023
Ответ дляМасяня Я
А комплекси не хочете пропрацювати?

І почитайте,що таке целюліт , і чому він тільки в жінок.
Чому
Rocka Rolla• 05 января 2023
А де варіант - пофіг на освітлення?)) Мені байдуже, якщо включенно, то вставати виключати ніхто не піде, якщо виключено так саме, якщо ДТЕК по графіку відключив то окрема історія - півсекса з освітленням а пів - без
Заела_пластинка• 05 января 2023
Люблю якесь мінімальне освітлення. Мені 41

Угги в горошек• 05 января 2023
Ответ дляНежная Лапка
Автор, у вас є діти?
Так тема ж не про коли є можливість, в хто як любить чи надає перевагу.
Ленивица-красавица• 05 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
В носках
У людей бывают такие ноги страшные не ухоженные, что лучше в носках. Главное чистых и не до колен
Ленивица-красавица• 05 января 2023
Только при свете. Терпеть не могу сексе в темноте. Как слепые котята + мне нравиться смотреть и контролировать процесс
Чучело сосны• 05 января 2023
Всегда при свете , мне 44.
Чучело сосны• 05 января 2023
Ответ дляНежная Лапка
Автор, у вас є діти?
А дети причем?
Чучело сосны• 05 января 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Пьяная вишня• 05 января 2023
Ответ дляМасяня Я

Пам´ятаю як в одну щ наших перших ночей разом мій хлопець робив мені масаж і такий ’о, целюлітік’))))) звісно що секс був, він так мило це сказав, а я йому сказала щось типу що він з жінками ніколи не спілкувався, що таке говорить дівчині)))) давно одружені, досі з цього іноді сміємося. Пофіг їм звісно на той целюліт, і як показує практика, і на неголені ноги,і інші речі якими жінки заморочуються занадто сильно