Чучело-Мяучело• 05 января 2023

Хімік-технолог косметичних засобів та харчових добавок ПЕРСПЕКТИВНО?

Обираємо професію, розглядаємо навчання в КПІ.
Чи реально знайти роботу (цікавлять саме косметичні засоби)? Які нюанси і в принципі суть роботи?
автор Чучело-Мяучело • 05 января 2023
В перспективі можливо проходження різноматних косметологічних курсів, можливо косметолог-естет, виготовлення власних косм.засобів.

Але після універу необхідні навики

Неваляшкина• 05 января 2023
Начните с конца. Сколько производственных предприятий есть в вашей области в данной сфере? Чтобы потом не оказалось, что 5 лет просидели зря.
автор Чучело-Мяучело • 05 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
в перспективі планується жити в Києві
МаксХмара• 05 января 2023
Ще можна поцікавитися, де відбувається практика на вашій спеціальності, матимете уявлення про універ і навички.
Даю справку• 05 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
в перспективі планується жити в Києві
А в Києві їх скільки? У мене тільки Ельфа на слуху і умови там не дуже. А ось на харчове виробництво - це вже цікавіше. Я в НУХТ вчилась і у нас за технологами із заводів самі на 5 курсі приходили.
Неваляшкина• 05 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
в перспективі планується жити в Києві
Я не помню местных косметических производств. Кажется, когда был Бикон где-то на севере страны.
Даю справку• 05 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
Ельфа на Південній Борщагівці

Неваляшкина• 05 января 2023
Ответ дляДаю справку
Ельфа на Південній Борщагівці
Да, правильно, я ошиблась.
dulenok• 05 января 2023
Сейчас,мне кажется, более развито мелкосерийное производство косметических ср-в. Скорее даже , как контрактное пр-во. Я продаю флаконы, в т.ч. и для косметических ср-в. И покупатели в основном не крупные предприятия.
Неваляшкина• 05 января 2023
Ответ дляДаю справку
Ельфа на Південній Борщагівці
А теперь вопрос. Сколько выпускает технологов этот вуз каждый год? Минимум одну группу, 25чел. Сколько технологов на производстве одном? Обычно 2-3, ну пусть 5. Вероятность остаться за бортом высокая.
ksena555• 05 января 2023
за кордоном такі спеціальності користуються дуже великим попитом
Неваляшкина• 05 января 2023
Ответ дляМаксХмара
Да, хороший совет, поспрашивайте кафедру, где выпускники проходят практику. И куда потом трудоустраиваются. Если не услышите ничего внятного, делайте выводы сами.
автор Чучело-Мяучело • 05 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
ну є ж невеликі приватні виробники, думаю зараз ця індустрія навпаки більше розвивається, ніж раніше. Може помиляюсь.
автор Чучело-Мяучело • 05 января 2023
Ответ дляksena555
там треба підтверджувати дипломи, чи можна відразу працювати? І де більше перспектив?
Неваляшкина• 05 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Может вы правы. А может и нет. Собирайте больше инфы, расспрашивайте вуз, какие перспективы. Но я бы больше советовала идти на те специальности, где можно работать в сфере пищевых производств. Как минимум, таких предприятий больше.
Я закончила УДХТУ, специальность позволяла работать на пищевом производстве. Практику проходила на Злагоде. Поверьте, самое обидное понять через 5 лет, что время проср@но зря.
Nuisance• 05 января 2023
Ответ дляДаю справку
Раніше було декілька аналогічних виробників, і вакансії були, але не на найкращих умовах і не в такій кількості, як на харчових підприємствах. Але один важливий момент - яка якість навчання, чи дійсно в КПІ чогось навчать?
Кукарикуууууу• 05 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
в перспективі планується жити в Києві
Я бы слово ’перспектива’ в стране, потерявшей треть населения за неполные 30 лет без войны, а с войной все 50%, не употребляла.
автор Чучело-Мяучело • 05 января 2023
Ответ дляNuisance
читала, відгуки гарні, сам універ знаходиться в топі серед інших.
В Харкові є, але якось тепер туди лячно(
Ще Дніпро як варіант, але чисто як варіант, хоча там саме хім-техн.універ.
Ще в роздумах... не тільки ВНЗ, а і спеціальності.
Nuisance• 05 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
За кордоном студенти отримують зовсім інший рівень освіти, знання, як ваша дитина зможе одразу працювати за кордоном? Відкрийте сайти університетів, подивіться програми предметів, порівняйте з тими , яких навчають в КПІ і зрозумієте. І рівень викладачів у КПІ, чому вони можуть навчити? І продивіться вакансії технологів за кордоном - які вимоги.

Nuisance• 05 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Вибачте, але краще одразу вчитися за кордоном.
размахер• 05 января 2023
Я хімік після КПІ, але полімерних виробів. Це зараз дуже актуальна професія, але дуже шкідлива. Не працювала по спеціальності після універу, хоча місце пропонували. Зі мною жили дівчата з біотехнології (ви про цей факультет напевно?) ще й однокласниці є звідти, працювали на вітамінному заводі. Так от коли прали свої халати звідти, штин стояв 2 доби. Можу тільки уявити як пахло на самому заводі.
Ви дитину запитайте чи хоче вона бути хіміком. Якщо цікавить і готова вчитися, то можливо перспективно. Але я мало знаю тих, хто дійсно по спеціальності працює.
Там з‘явилась нова спеціальність з медичними виробами та обладнанням, це достатньо перспективна та цікава професія. Навчалися в медуніверситеті.
ksena555• 05 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
знайомий в Швейцарії працює по даній спеціальності, з/п дуже висока.
Зазвичай, наші дипломи нострифікують(підтверджують) за кордоном
Чебуравлик• 05 января 2023
Хіміком-технологом без досвіду ніхто не візьме,хоча варіантів маса.Напоиклад,Хелсі Фарм,це одна з крупних компаній в Україні і в Києві.
Спочатку доведеться працювати хоча б упаковщицею в такому місці.
Хоча є місце,я забула як називається,але студенти хімтеху там майже всі працюють або підробляють,і точно знають,як називається.Якщо згадаю-напишу пізніше.
Але там достатньо важко працювати і з/п мінімальна.
Але,оскільки,крім студентів ніхто не хоче туди йти,то вони підлаштовуються під графік навчання:дні і години,в які обов´язково треба на парах -лаби або практичні заняття,то домовляються,відпускають.
А взагалі роботи і варіанти є,особливо в Києві.
Навіть ФармДарниця виробляє масу лікувальних шампунів,лосьйонів,кремів,бальзамів та іншого.
Але на такі підприємства -де нормальна робота/графік і з/п-всюди хочуть з досвідом від 1 року.
І з пакувальника на такому підприємстві дуже швидко можна потрапити на місце технолога.
автор Чучело-Мяучело • 05 января 2023
Ответ дляразмахер
ні це не біотехнотології, а саме як я написала в назві даної теми. Біотехнології це інше, там працювати з біоклітинами, молочка щось в цьому роді.
размахер• 05 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Це щось нове на хіміко-технологічному факультеті. Виясніть де проходять практику і куди розподіляють. Це важливо. Якщо самостійно шукають як ми, то проблема.
Біотехнології то не те що ви описали.
Чебуравлик• 05 января 2023
Згадала завод,де працюють студенти хімтеху -Єнамін,це в Києві
Своего не предлагать• 05 января 2023
Енамін це комерційна наука, спрямована більшою мірою на органічні синтези. Якщо простою мовою, то створюють молекули і продають їх. ЗП хороші, але це для науковців Шева, івт