Настасья Пицун• Изменено 05 января 2023

Яке ваше ставлення до аборту?

От суто ваша думка, не мамина, сусідки чи з телевізора.
Чи потрібно таке явище як аборт заборонити або навпаки це має бути безкоштовно і доступно для кожної жінки? Вважаєте аборт гріхом або методом контрацепції?
Я, напевно, більше прочойсер і вважаю, що аборти мають бути доступні для жінок. Але разом з тим не мають бути безкоштовними, а вартувати більше ніж зараз, і перед абортом треба огляд психіатра/консультація психотерапевта, чого зараз, на жаль, не робиться
Ясамаякрасивая)• 05 января 2023
Ответ дляТам-тарарам
Сейчас такие исследования, что докажут, что и горох чувствует боль, когда стручок от стебля отрывают.
Лучше, когда рожают и потом бьют, ненавидят тех детей?
Проблема глобальна, и требует всестороннего подхода.
Чего только стоят мамки боящиеся про презервативы поговорить.

автор Настасья Пицун • 05 января 2023
Ответ дляиз желе я
от суто моя думка - если позволяется беременеть без предварительной консультации с психиатром, то та обязательная, перед абортом - как мертвому припарка
Але ж аборт має бути добре зважене рішення. Щоб жінка розуміла, що вона робить, а не на емоціях
из желе я• 05 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
не більш обмірковане, та добре зважене ніж вагітність
КокошинЭль• 05 января 2023
За, никто не вправе решать за женщину, а ситуации бывают разными. Лучше аборт, чем нежеланный ребенок.
мистерЛяпсус• 05 января 2023
Ще додам до свого коменту: як тільки уряд обмежує будь-яким способом доступність аборту - різко зростає жіноча смертність у наслідок кримінальних абортів та різних самовтручань. Як тільки уряд дає безкоштовну контрацепцію та інформацію дітям - кількість абортів взагалі знижується. Це гола статистика.
boringmovie• 05 января 2023
Ответ дляfreedom_2015
ну це її особистий вибір і їй з цим жити .Діти яких не хотіли це найгірше .
діти, яких не хотіли, потім з родовою травмою на декілька поколінь живуть. це реально найгірше.
Шеллар• 05 января 2023
Я не тільки за вільний вибір жінки народжувати чи ні, але й за таку саму можливість чоловікові. Тобто щоб чоловік міг відмовитися від батьківських прав та обов´язків по відношенню до потенційної дитини протягом того ж терміну, коли у жінки є можливість зробити аборт.
ПодругаМужа• 05 января 2023
Считаю, что аборты имеют место быть. Не бесплатно, но доступно по цене для каждой. Грехом не считаю, методом контрацепции тоже. Консультация психиатра/психотерапевта перед абортом без специальных медицинских показаний абсолютно лишняя.
ОченьПриятно-Царь• 05 января 2023
Має вирішувати кожна жінка і має бути доступно всім. Для себе такого варіанту не розглядаю , краще контрацепція

Глаголица• 05 января 2023
Нейтральне,особистий вибір,я проти заборони.
АлывердЫ• 05 января 2023
Ответ дляШеллар
Согласна. Но, после того, как этот мужик откажется, чтобы ему делали стерилизацию. Чтобы он больше не мог делать детей за которых не несет ответственность
Басноплетка• 05 января 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Это не исследовано на сто процентов. Последние исследования говорят о том что боль чувствуют.
А жінка не відчуває біль під час пологів ?
Фамильная фондюшница• 05 января 2023
Без проблем. Это исключительно решение женщины.
Убиваться по этому поводу не буду.
Шеллар• 05 января 2023
Ответ дляАлывердЫ
Ну якщо його стерелізувати так і жінок теж. Якщо вона погоджується на один аборт, то і далі їй дітей не потрібно, раз не може нести відповідальність.
Рогнеда Карповна• 05 января 2023
Каждый сам решает делать ему аборт или нет
АлывердЫ• 05 января 2023
Ответ дляШеллар
Женщины и так больше, в своем большинстве, несут ответственность и часто воспитывают детей без мужиков. И рожают женщины, что не так уж и легко для здоровья. Так что лучше применять это именно к безответственным мужикам, у которых при отказе от ребенка точно нет ответственности никакой, да и еще если от алиментов отказ. А женщины просто больше не будут иметь возможность беременнеть от таких, если подобные недомужики будут стерилизированы.
Басноплетка• 05 января 2023
Ответ дляАлывердЫ
Чому ? Може це був секс на одну ніч і порвався презерватив ? Або дівчина збрехала, що приймає таблетки ? Скільки таких випадків, коли дівчата намагаються брехнею ´одружити´ на собі чоловіків ? Не всі готові у 20+ стати батьками, це має бути свідоме рішення.
АлывердЫ• 05 января 2023
Ответ дляБасноплетка
Это очень редкие случаи, когда стараются ложью женить. Больше случаев, когда мужчины просто не хотят следить за детьми и сваливают все на женщину. Еще и мизерные алименты не платят
Шеллар• 05 января 2023
Ответ дляАлывердЫ
Жінки мають небажану вагітність через відсутність мізків, а тут вже чоловіки абсолюто не винні. Був би глузд, а не тільки вагіна, то без подвійної контрацепції сексом не займалась. Я за рівні права для всіх.

ПанВиктория• 05 января 2023
Негативно. Зараз повно методів контрацепції, ми не в 10 віці живемо. Повно. Вийняток для мене, коли жінку згвалтували. Але свою думку нікому не навязую. Може з роками моя думка поміняється)
автор Настасья Пицун • 05 января 2023
Ответ дляБасноплетка
Думаю, більше чоловіків, які просять ппа, бо не хочуть презервативи
АлывердЫ• 05 января 2023
Ответ дляШеллар
Вы за равные права?)) И пишите, что женщины беременнеют из за отсутствия мозгов? А где тогда мозги мужчины в этот момент или им по умолчанию не нужны они? Сами себе противоречите
Басноплетка• 05 января 2023
Жінка має сама обирати, робити аборт чи ні. Є багато знайомих, які народили, бо ´так треба ´ або бо аборт засуджувався на той час - їх вже дорослі діти мають купу комплексів і ламають психіку ще й своїм дітям. Якесь порочне коло.
Немає нічого гіршого, ніж небажана дитина, якій потім все життя вислуховувати образи матері, або ще гірше - дитина нагадуватиме колишнього і мати її просто зненавидить. Потрібно ще в школі говорити про контрацепцію, а то дехто в свої 30+ років ще вважає, що ППА або календарний метод - це методи контрацепції 🤦
Скокмоно - стокнуно• 05 января 2023
Аборти потрібні, я за те щоб всі діти були бажані і росли в любові
Басноплетка• 05 января 2023
Ответ дляАлывердЫ
Ну так тоді жінка думає про контрацепцію або робить аборт, якщо вже так сталося. Чому вона буде народжувати від того, хто не може забезпечити дитину ? Який в цьому сенс? Народжувати для себе ?
Тётя Хрюша• 05 января 2023
Краще аборт аніж скалічені життя потім...
Кундалини• 05 января 2023
Ви ж розумієте, що ’дорогий’ аборт-шлях до нелегальних та самочинних. Люди часто вдаються до них саме через фінансові труднощі, навряд чи буде розумно позбавити їх ще й медичної допомоги.
Басноплетка• 05 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Так, згодна. На власному досвіді переконалася. В такому випадку обговорювали альтернативні методи контрацепції. Але ніколи не була настільки дурною, щоб погодитися на ППА
Воленс-неволенс• 05 января 2023
Я за аборты, считаю, что они должны быть доступными по цене для каждой женщины, без всяких проверок и тд
Воленс-неволенс• 05 января 2023
Ответ длякуркулиха
Считаю их очень большим грехом и виной женщины, если это только не изнасилование. Но они должны быть в свободном доступе. И про большую стоимость вы правы, женщины должны понимать, что это крайний шаг, а не просто ее личное дело.
А в чем вина именно женщины, если например она использовала контрацепцию?