Ширли-Мырли• 06 января 2023
Потрібен дитячий психолог Київ або область
Донькі 8 років, дуже вразлива з початку повномасштабної війни трималася, ми відволікали від усіх новин старалися при ній нічого масштабного і страшного не говорити. Але останній місяць, коли вона почула вибухи дитина дуже злякалася. Ми розмовляли заспокоювали але вже бачу ,що все марно те що я кажу((((, вона навіть бере тихенько мій телефон і перевіряє чи немає повітряної тривоги(((,
Зранку не може їсти, бо тошнить( пояснює тим, що коли були вибухи зранку її це хвилює через те не може їсти)
Спить з нами, бо сама боїться
Даю заспокійливі, розмовляю постійно але бачу що потрібно підключати спеціаліста.
Порадьте будь ласка психолога🙏🏼🙏🏼
Спить з нами, бо сама боїться
Порадьте будь ласка психолога🙏🏼🙏🏼
Добрый день. Думаю, оберегать и не говорить ребёнку о том, что в стране война, не совсем корректно. Ребёнок знает об этом. Возможно, говорить с девочкой о реальности, но и давать поддержку и говорить о том, что вы вместе и вам тоже не нравится то , что происходит. Но так есть, это реальность, уж в такое время живем. Говорите о безопасности, что вы все для этого делаете со своей стороны.
Ширли-Мырли
• 06 января 2023
Ответ дляBrizLu
Я не писала, що нічого не розповідала, а давала інформацію дозовано. І на всі питання стосовно війни завжди давала відповідь на такому рівні як потрібно для дитини
Ответ дляШирли-Мырли
Ви все робите так, як треба.
Артерапія дуже корисна у таких ситуаціях. Малювати діти люблять, тому не було б зайве щоб дівчинка малювала те що відчуває.
Ширли-Мырли
• 07 января 2023
Ответ дляBrizLu
Ви все робите так, як треба.
Донька ходить на малювання . І я завжди радію, бо вона звіідти завжди виходить дуже щаслива)))
Малює завжди те, що сама хоче. Вчитель їм це дозволяє, щоб не ламати особистість