Мусик Пусик• 06 января 2023

Сколько зарабатывают ваши мужья айтишники?

Вы знаете зарплату мужа? Должность? Язык программирования? Вообще тема зп в АйТи как-то не разглашается особо и люди с одними данными могут получать совершенно разные ЗП. У меня муж синьор джава девелопер, опыт 7 лет ЗП 4900. Вы можете анонимно поделиться?
автор Мусик Пусик • 06 января 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Свободный англ, в подчинении 150 человек.это кратко.
Зрозуміла, дякую. Але дивно читати термін « в подчинении» саме для аіті сфери.

автор Мусик Пусик • 06 января 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Сложно… но мы привыкли к такому графику. Митинги и среди ночи, т к в Америке утро/день
Зрозуміло. Людина працює понаднормово, графік важкий. Тому порівнювати не зовсім коректно. Дякую, що написали.
НетЕщеНаверное• 06 января 2023
Ответ дляразмахер
Не совсем. Речь не о тестировщике и не программисте. Немного надо знать язык, но не идеально.
Я о руководящих должностях, моя ошибка
ДелиВерка• 06 января 2023
Ответ дляУжеВотДа
На счет джавы не знаю, но си шарп мидл дев там зарабатывал до 3к
Якщо ми під анонімами і нема сенсу брехати, то скажіть, у що ви переважно вкладаєте такі високі заробітки? Скільки маєте нерухомості, машин, відпочинків на рік і де?
Лыжи со вспышкой• 06 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
В вашій сім´ї чоловік менше заробляє?
ага
автор Мусик Пусик • 06 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
ага
Ви ж теж розробник? Було б цікаво дізнатися ваші успіхи?
Лыжи со вспышкой• 06 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
я автоматизатор на джаві. Досвід автоматизації 3.5 роки. В айті з 2015. Чистими зараз 4600 (в Україні).
Переходжу на контракт в Європі - буде брудними 10к.
автор Мусик Пусик • 06 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Дякую! Перехід у вас теж достойний. Знаю розробників в Європі з досвідом 7+ років, які чистими 2500 отримують.
РукиМыли?• 06 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
А Вам компанія квартиру буде також оплачувати? Релокаційні витрати взяла на себе? І я так розумію Ви там не як ФОП будете працювати? Чи компанія лише юридичний супровід надає а всі витрати на вас?

Лыжи со вспышкой• 06 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
квартиру лише 2 місяці. далі треба за свої. релокацію теж оплачують. але якщо звільнюся раніше ніж за 2 роки треба буде повертати. Тож не знаю чи варто брати бо планую повертатися в Україну після війни )
Ні не як фоп, як найманий співробітник
РукиМыли?• 06 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Ні не як фоп, як найманий співробітник
А яка країна? Я так розумію дітей немає? Питаю за дітей бо з ними важче через школи, додаткові заняття.
Кидстаффовка• 06 января 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Верстальщик. Опыт 10 лет. Три работы на америк комп. Общая зп 15-16 тыс в мес.
Мій чоловік працює років 12 верстальщиком в нашій країні. Самоучка, так як вчився зовсім в іншому університеті. До війни зп була 15 тис. грн. З початку війни опустили до 8 тис. грн., і зараз підняли лише до 10 тис. грн.
РукиМыли?• 06 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
Жуть.. йому треба походити на співбесіди.. його просто використовують навіть нехай він і посередній верстальщик
Лыжи со вспышкой• 06 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
діти є, двоє, школярі. країна Німеччина.
Лыжи со вспышкой• 06 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
верстальщик нажаль це таке собі айті. реально. зараз за допомогою сторонніх інструментів можна собі зверстати що завгодно майже
РукиМыли?• 06 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Я думаю там більше проблема в тому що для української компанії, вище писали верстальщик для США 3 проекта 15 тис дол.) і навіть для укр компанії 10 тис грн це мало.. але в мене є знайомий який довго працював в Волі сис адміном (розумію що то також немзовсім ІТ), і постійно жалівся на ЗП. А потім змінив роботу на ЗП в 3 рази більше..
Лыжи со вспышкой• 06 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
не знаю але у нас був верстальщик на проекті сша, в Україні. Ну ФОП як усі. В нього ледь до 2000 к діходило і це ще він намагався додатково джаву вчити і трохи допомагати команді БЕ
РукиМыли?• 06 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
2000 тис дол і 10 000 грн трішки різняться)
Лыжи со вспышкой• 06 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
то вже вибір кожного )
але реально 2000 це майже потолок для верстальщика. Я ж кажу наш був сініором + допомогав на бекенді...
Ну тобто верстальщик не найкращий вибір як на мене. завжди можна довчитися і перейти на левел вище

РукиМыли?• 06 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
то вже вибір кожного )
Вам хочеться їхати в іншу країну? Чи роботодавець наполягає? Знаю, що зараз клієнти хочуть працювати з ІТ але не в Україні.. і мені шкода, тому що здається наші ІТ довели що ні війна ні відключення ее не стають їм назаваді.
Добрая свекровь• 06 января 2023
Ответ дляУжеВотДа
А я то тут причем)) муж так говорит, я и передала, его мнению доверяю, они ж каждый день работают. Если человек регулярно тупит над задачами и только и слышно как звонит консультироваться, то да, 7 тыс наверное не стоит))
Напишите, пожалуйста, два новых сотрудника
они удаленно работают или в офисе и
какие языки программирования?
Добрая свекровь• 06 января 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
У сына 24 года 5500$
Напишите, пожалуйста, он работает удаленно или в офисе и какой язык программирования?
Добрая свекровь• 06 января 2023
Сейчас тоже ФОП регистрировать нужно или можно как наемный сотрудник по КЗоТ работать?
УжеВотДа• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
они удаленно работают или в офисе и
какие языки программирования?
Удаленно, фронтендеры, подробностей их технологий не знаю
УжеВотДа• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В основном по фопу работают, так намного выгоднее
КонхфЭдкаТузик• 06 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
Мой тоже самоучка. Помню как сидел на балконе ночами учил) но у нас в стране за три копейки шкуру сдерут. Работать на заграничные компании гораздо приятней в этом плане.
Атятя_тётя• 06 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Я сама с ребенком, то есть полностью все на мне - школа, кружки, готовка, врачи и все по здоровью, включая обязательные занятия лфк и логопеда. Топчусь мидлом уже несколько лет, банально не успеваю нормально подготовиться и походить по собесам, а в моей компании я им больше выгодна как мидл (хотя работу делаю синьора), на промоушн тоже нужно кучу теории подготовить.
Но не теряю надежды) наверно проще перейти в другую контору при таких условиях
КарамбОлька• 06 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Я й вирішила запитати на Порадниці, бо тут дівчата, скажімо так, знають все. І виходить, що 60% тих, хто відписався, мають зарплату значно вищу рівня зазначеного на Доу.
Ви дійсно вірите?
Вас ж з перших оментарів зачепити хотіли, не вийшло одним способом, зачепили іншим.

По вашій темі. Не знаю. Ні ким працює, ні мову, точніше там ж не проблема у мові, наскільки я розумію. Потрібна інша мова - вивчається. Я не те що пояснити, що чоловік робить не можу, я не розумію, навіть коли він пояснює.
Щодо зарплатні - ділитися не буду. Мене влаштовує стабільність, яку чоловік забазпечує.
Лыжи со вспышкой• 06 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
роботодавець наполягає. ми виїхали через війну. але зараз у примусовому порядку переходити треба на європейські контракти (через податки)
РукиМыли?• 06 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Зрозуміло, то ви зі сім´єю вже там! Ну що ж тоді будемо вірити в те що 2023 буде для України переможний!