Мусик Пусик• 06 января 2023

Сколько зарабатывают ваши мужья айтишники?

Вы знаете зарплату мужа? Должность? Язык программирования? Вообще тема зп в АйТи как-то не разглашается особо и люди с одними данными могут получать совершенно разные ЗП. У меня муж синьор джава девелопер, опыт 7 лет ЗП 4900. Вы можете анонимно поделиться?
автор Мусик Пусик • 06 января 2023
Ответ дляКарамбОлька
Ви дійсно вірите?
Вас ж з перших оментарів зачепити хотіли, не вийшло одним способом, зачепили іншим.

По вашій темі. Не знаю. Ні ким працює, ні мову, точніше там ж не проблема у мові, наскільки я розумію. Потрібна інша мова - вивчається. Я не те що пояснити, що чоловік робить не можу, я не розумію, навіть коли він пояснює.
Щодо зарплатні - ділитися не буду. Мене влаштовує стабільність, яку чоловік забазпечує.
Поцікавлюся, якщо ви під анонімом, чому не хочете написати суму? Які мовитиви? Думаєте, що можуть позаздрити чи навпаки?

Добрая свекровь• 06 января 2023
Ответ дляУжеВотДа
Удаленно, фронтендеры, подробностей их технологий не знаю
Спасибо, а опыт хоть приблизительно какой, больше года?
Лыжи со вспышкой• 06 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Зрозуміло, то ви зі сім´єю вже там! Ну що ж тоді будемо вірити в те що 2023 буде для України переможний!
чоловік в Україні. Тож чекаємо з нетерпінням повернутися додому
КарамбОлька• 06 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Та немає чому заздрити чи зловтішатися. Середня зп.
5 років тому була хороша, зараз уже ні. Нас влаштовує, тому немає сенсу змінювати, зриватися кудись, проходити круговерті найму. Планово і розмірно поки все
УжеВотДа• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Да, больше, около 4-х лет, то есть они не нулячие, конечно, но тугодумы и лентяи
КарамбОлька• 06 января 2023
Ответ дляДелиВерка
Зарплати в Україні. Ви в Штатах?
Я бачила одного разу вже цю (чи схожу) цифру. Жіночка потім зізналася, що це по знайомству. Чужим, як вона казала, стільки не платять (майже дослівно вучало так: з двору не візьмуть, а потім прояснилося й все інше). Мова тоді була про роботу в Україні
размахер• 06 января 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я о руководящих должностях, моя ошибка
Есть и не руководящие должности с хорошей з/п, иногда лучше чем у руководящей.
Добрая свекровь• 06 января 2023
Ответ дляУжеВотДа
Спасибо.
СhanelKa• 06 января 2023
Мені пофіг на айтішніків
Наче і без них норм, в цих умовах
Як заробляють, хай собі
Не рахуйте чуже, дивіться за своїм