Кукарикуууууу• 06 января 2023
Де вы тепер находитесь?
Результат:
вже голосів:
236 (84.89%)
Україна
21 (7.55%)
Німеччина
17 (6.12%)
Польща
4 (1.44%)
Франція
МисисПропер• 06 января 2023
А чому тільки 4 країни? Мої знайомі в Чехії всією родиною, інші в Ірландії, а родичі в Австралії.
Кукарикуууууу
• 06 января 2023
Ответ дляМисисПропер
Просто орієнтовно заданої тільки ці, мені важливо знати. Тому 4
МисисПропер• 06 января 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Якої заданої? Вам хтось дав завдання таке?
Схема сыра• 06 января 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Якщо вам дійсно важливо, то треба було опитування робити нормально. Бо всі, кому цікаво побачити результат, натиснуть аби що. І результат опитування вийде такий самий - аби що.
Я такое• 06 января 2023
Ответ дляОстановщица
В опроснике отсутствует Ваш вариант ?
Мне просто скучно
МисисПропер• 06 января 2023
Ответ дляСхема сыра
Згодна. Треба було додати: інший варіант.
побольшомусекретику• 06 января 2023
Ответ дляМамулька
У дупі.
О, то скоро ми до вас приїдемо в гості!
графиняВишенка• 06 января 2023
В Німеччині, подобається. Мабудь вже не повернемся. Можливо тільки зібрати залишки речей.
ничевока• 06 января 2023
Ответ дляalisarich
В Польше меня хватило на неделю, в Германии на 3 дня, Франция на сутки. В Словакии сейчас)
Що сподобалося саме в Словаччині?
Баррикадница• 06 января 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Тільки через те що ви по-дурному зробили опитування - ті, кому не підходить жоден з ваших варіантів зараз натицяють куди попало, і результатів ви все-рівно не отримаєте :)
Вапщета• 06 января 2023
В Україні, але через відношення своїх до своїх же вперше замислилась про виїзд
Праздничный сервиз• 06 января 2023
Ответ дляМиледи
В Київі, дом в Ірпені, але жити там не можливо
А почему невозможно жить?