А как же "высер" этого бункерного, что после 12.00 они будут придерживаться режима тишины?
Краденые абрикосы• 06 января 2023
Им-то что,снова скажут Украина сама себя бомбит, лживые твари,кому там верить.
HelloKitty18• 06 января 2023
І що перший раз вона лунає,та то міг злетів в Мачуличах, про пуски ракет не має інформації.
А путіни вірити не можна, він дуже підступний.
Love_Love_Love_• 06 января 2023
Ответ дляCdtnkfcz
Як це? Ви не будете радіти? А я знаю мільйони, хто буде.
Буду я радіти чи не буду це всерівно не допоможе
В той момент, коли через кацапських виродків по всі країні тривога, лапті скавчать, що «украінци іх абстрєлівают». Також брешуть, що вони нібито припинили обстріли по всій лінії фронту.
Також «забулися», що сьогодні вони обстріляли Херсон та Краматорськ. Є загиблі та поранені серед населення 😡