Викасикрет• 06 января 2023

Второе высшее

Как поступить на второе высшее?
Это нужно сдавать зно со всеми? А если, зно не сдают, в этом году, то как зачисляют? Или неправильно понимаю?
Teacher Dary• 06 января 2023
Послушаю

САМ_ТАКОЙ• 06 января 2023
В мене колега вступила відразу на магістратуру. Здавала лише іспити на магістратуру. Є суміжні спеціальності. Якщо в тебе є щакінчена магістратура, то ти маєш право вступити відразу на магістратуру по суміжній спеціальності. Колега з економічного в ступила на юрфак.
автор Викасикрет • 06 января 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ооо, дуже вам дякую. Саме це і цікавить. Часом не знаєте куди саме вступала?
Teacher Dary• 06 января 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Іспити на магістратуру то від універу чи зно?
Рожайтретьего• 06 января 2023
У вас вже є одна вища освіта, тому зно не треба. На який курс потрапите, на 2 або на 3, залежить від того, наскільки споріднені спеціальності, тобто які загальні базові предмети ви вже вивчали.
САМ_ТАКОЙ• 06 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
Як ЗНО
Коленная ложечка• 06 января 2023
Іспити в магістратуру:
Якщо маєте лише бакалавра, ЄВІ з іноземної мови (в форматі ЗНО) + іспит в вищі за спеціальністю або теж в форматі ЗНО для юристів і ще когось, треба дивитися правила.

Якщо є магістратура, то іспити лише в вищі. (Хоча в форматі ЗНО здавати краще, нема корупції, якщо великий конкурс, можуть написати оцінки з фонаря, нажаль, власний досвід)

Якщо не споріднені спеціальність, має бути ще додаткова співбесіда, дивиться правила вступу.

Після проходження іспитів усіх беруть на 1,5-2 роки навчання , незалежно хто ви за першим дипломом.

Виключення - медики