КаРаКаТиЦа• 06 января 2023
Мені соромно, але я признаюсь, що вірила у рептилоїдів 2 роки тому
У хімтрейли вірила , у те , що Трамп рятує дітей з підземелля і в іншу чухню.
Зараз дивлюсь на себе тодішню зі сторони і смішно, і соромно
КаРаКаТиЦа
• 07 января 2023
Ответ дляМавка
Хімтрейли є вже більше 20років, достатньо просто дивитись на небо частіше. Але зараз, з війною в Україні, їх мало. Але вони змінюють клімат((
Трамп нічого стосовно дітей не зробив, бо сам там замішений. А галас був, щоб привернути до нього увагу та виборців.
Пласка земля - не можу 100% заявити, що це не правда)) Але гадаю, що вона такі не зовсім куля. Бо нас не вчать вірної історії, математики чи анатомії. Нас не вчать тому, що нам необхідно! Наприклад- будова та правильна робота нашого організму.
А про традиційну медицину взагалі мовчу. Вона не вміє лікувати хронічні хвороби, але залюбки вам отріже що завгодно за ваші гроші. А особливо зараз, коли є вже закон про трансплантологію де вашу згоду можна надати електронно, а не через нотаріуса як раніше.
Знаєте чому люди вірять у хімтрейли, бо забули фізику.
КаРаКаТиЦа
• 07 января 2023
Ответ дляМавка
А про трансплантологію: ви теж вірите узькім паблікам, що біля наших ранених бійців сидять іноземні чорні трансплантологи?)
КаРаКаТиЦа
• 07 января 2023
Ответ дляМавка
Оце я така як ви була) дякую моїй рідні, що терпіли мене і не показували пальцем у віска)
Мавка• 07 января 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Навіть не буду коментувати..але там де війна, багато людей пропадає безвісті!! В тому числі і дітей((
КаРаКаТиЦа
• 07 января 2023
Ответ дляМавка
Правильно, кращє не коментуйте. Поки не буде у вас доказів про цих чорних трансплантологів з правдивих істочніков, то кращє мовчати
Мавка• 07 января 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ага)) ви про ту фізику що вам у школі викладали?? А про історію чого не згадуєте? Чи про математику?
Мавка• 07 января 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А їх і не буде. Так само як і про негативні наслідки від вакцинації ковіду. Хоча є багато матеріалу, але не доведуть справи до суду - усі ті лікарі, які хотіли дати свідчення раптово померли
КаРаКаТиЦа
• 07 января 2023
Ответ дляМавка
Конспіролог завжди знайде якісь страшилки і буде їх боятися)
Як у нас з нервовою системою?
КаРаКаТиЦа
• 07 января 2023
Ответ дляМавка
Про вакцинацію згодна, не вакцинуюсь і дітей теж. Про ліки теж згодна
Мавка• 07 января 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Як у нас з нервовою системою?
У вас не знаю)) В мене - стабільна, бо давно вже немає страху смерті
КаРаКаТиЦа
• 07 января 2023
Ответ дляМавка
Цьому якраз і хотіли навчити руських) не боятися померти за родіну) Але зачепили і українців ненароком
Мавка• 07 января 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви не зрозуміли(( ...цьому не можна навчити. Це можна пізнати тільки особисто, це власний досвід.
А то як впливає страх на здатність адекватно мислити пояснювати не треба?
Мавка• 07 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я верю в призраков и НЛО. Призраков видела.
Багато хто бачив. Малі діти можуть також бачити духів померлих, але для них вони такі ж живі..
Мира всем• 07 января 2023
Ответ дляМавка
Я это все видела своими глазами. Куча фото) еще карты. Очень интересно
Мавка• 07 января 2023
Стосовно математикі ось на вікіпедії. Чи ви зможете порахувати такій приклад в голові без допомоги приладів?
«Устный счёт. В народной школе С. А. Рачинского» — картина русского художника Н. П. Богданова-Бельского (1868—1945), написанная в 1895 году.