Аноним Завхоз• 06 января 2023
Трохи жирненькі дівчата, ви носите в‘язані трикотажні костюми?
Я навіть не приміряю, здається, що буду в них як трактор…
Гореотума• 06 января 2023
Вот честно, никому никакого дела нет, как трактор вы или газонокосилка. Нравится? Покупайте и носите.
whenallissaidanddone• 06 января 2023
Ответ дляГореотума
Та ну куда;) надо же хорошо выглядеть. Нравится-это одно, а то что со стороны это выглядит безобразно-это другое.
Магиня• 06 января 2023
Якраз жирненькі полюбляють в‘язані трикотажні костюми, велюрові костюми. Такі мілахи в них пухнасті
Гореотума• 06 января 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Уверенные в себе выглядят на порядок лучше, чем кто-то там что-то думает. Есть свободные костюмы, нормального кроя, не в облипку, по размеру... Или в парашюты надо рядиться всегда?
Паспортный стол• 06 января 2023
Ответ дляГореотума
Впевнені в собі не виглядають в 10 разів краще. Вони виглядають все ж так жахливо, але носять і хай собі. Жирну в що не вдягни все так собі, то пофіг, хоч трикотажний костюм, хоч чехол з танку, хай вже суне.
Осторожная• 06 января 2023
Я стройная и такое не ношу. Не представляю, на ком это будет выглядеть нормально. Фигура должна быть идеальная
Я тут Живу• 06 января 2023
А ще жирненькі носять леопардові лосіни .
Я трохи жирненька , ну в міру 😅є один костюм , але він як спортивний , тому смішно не виглядає .
Я тут Живу• 06 января 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Жирненьким сложно выглядеть хорошо . Я лично сейчас говорю за себя .
Аноним Завхоз
• 06 января 2023
Ответ дляХудМудЖен
Я, да) у меня их 4)) я в них выгляжу как и в джинсах с свитром и тд))) главное, померять и выбрать то, что нравиться))
И вообще, главное нравиться себе)
Покажіть, будь ласка, може і я ризикну
Ответ дляАноним Завхоз
Покажіть, будь ласка, може і я ризикну
Не покажу)) купувала в джинсовике)) це, якщо ви в Києві, такі дешеві магазини)) пішла, набрала, поміряла, там є з V вирізом, якраз для сісь розміру 3 і більше.. 1200 грн.. Вже 2 місяці туди сюди.. Норм)))))
Блін, ну сходіть в магазин, не стісняйтесь, поміряйте всі кольори і мілкий малюнок)) навіть світлі кольори беріть, вам буде гарно)
ТебеОноНадось• 07 января 2023
Я теж не дуже худа, але вважаю, що, якщо є складки на животі, то краще їх сховати, а не вдягнути гольф 42 розміру, щоб всі все побачили і порівняли з ліверною ковбасою. Аналогічно зараз дуже популярні велюрові костюми з блиском і лосіни, в яких здаються ще повнішими.
Аноним Завхоз
• 07 января 2023
Аноним Завхоз
• 07 января 2023
Ответ дляХудМудЖен
Є в мене Джинсовик в 50-ти метрах від будинку, я навіть не заходила туди. Тепер сходжу)
Аноним Завхоз
• 07 января 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ви ще спробуйте ті леопардові лосіни знайти.
Ответ дляАноним Завхоз
Не слухайте дур всяких)) по перше, дивіться блогерів вашої комплекціїї, які вчать вдягатись, по друге, йдіть в магазини і міряйте все, абсолютно все, що вам подобається
Творог для розжига• 07 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Таке щось
А я голову сижу ломаю, о чем речь вообще😂 я ношу, у меня их наверное штук 5, может больше. Удобно, капец)) но во мне 50 кг и 162 рост. Обожаю их. Джинсы- терпеть не могу (
Galina_vinsport• 07 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Таке щось
Эмм, мне проще толстовку с джоггерами одеть, если все, то я 78 кг вешу.
Где тут 0?• 07 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Повно леопарду.
Я ледве знайшла просто однотонні синенькі на свою жирненьку дупку.
Добре, що знову Декатлон відкрився.
А то всі або маленькі, або рябенькі. Ну куди мені рябенькі на мою центнерову тушку?
Добре, що знову Декатлон відкрився.