Молчалка• 07 января 2023
Sinsay Київ де є штани для вагітних?
Підкажіть, будь ласка, хто бачив в наявності в магазинах.
І ще може якийсь магазин чи інтернет-магазин, де купували і Вам сподобалися
Пугачиха• 07 января 2023
В моем ТРЦ в синсее не было ничего для беременных. Покупала в Waikiki. В H&M тоже видела такой отдел
Кто крайний?• 07 января 2023
Спрашивала в лавине есть ли у них отдел для беременных,сказали только через сайт.
ничевока• 07 января 2023
Хепі неня, купувала їхні теплі лосини, відносила до самих пологів. І ще tobe продукція сподобалась, це одеський одяг для вагітних
Молчалка
• 07 января 2023
Ответ дляПугачиха
Дякую за пораду) купила сьогодні у вайкікі, на перший час вистачить. Піду пізніше ще в H&M, закрито було
Молчалка
• 07 января 2023
Ответ дляКто крайний?
Дякую. Теж в двох магазинах питала, немає.
Молчалка
• 07 января 2023
Ответ дляничевока
Дякую, подивлюся. Штани сьогодні вдалося купити, але лосини теж треба)