ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 января 2023

Якщо людина маніпулює мовчанням

Як себе поводите у такому разі?
Щоб розговорити, то треба дуже старатися, а мовчати у відповідь якийсь дитячий садок виходить
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Це найгірші люди які можуть бути. Я не розумію таку мовчанку, вона зовсім непродуктивна. Навіщо витрачати своє життя на оці безглузді мовчанки?
Мій чоловік на початку шлюбу теж таким займався, це так виснажує, що хочеться його взяти і придушити. А потім зрозумів, що конструктивний діалог - найкраще рішення конфлікту
Я жила з дідусем і бабусею все дитинство. У них якось простіше було, полаялися та й разом щось далі роблять
Дідусь все моїй мамі казав: що за дурна звичка не розмовляти? То я не знаю, де вона таку звичку взяла

автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляЩа как дам
Я так поняла, что мама там не настолько старая, что зависима от дочери материально. Судя по всему, пишет молодая девушка. И она как раз зависима от мамы морально и психологически. Иначе бы этого поста не было.
Мені важливо мати хороші або хоча би нормальні стосунки з близькими людьми, кровними родичами
Ща как дам• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Для мене то пусті причини. Там дрібниці якісь, я їх навіть не запам’ятовую
Пам’ятаю було колись, вона каже: я приїду до тебе і буду ходити в Києві на роботу. Я відповіла, що це їй буде незручно, тому що від нас далеко їздити і затори вранці.
То вона образилася, чогось подумала, що я не хочу її в себе вдома бачити в ігнорувала мене довго
Ну робота це якраз не дрібниця.А так вона де працює?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляЩа как дам
Зараз не працює
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляЩа как дам
Дрібниця маю на увазі, що мама дофантазувала зайве, чого я їй не казала і не думала. А потім на це образилася
Ща как дам• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Зараз не працює
Вона на пенсії?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляЩа как дам
Вона на пенсії?
Ні, їй ще декілька років до пенсії
TaFo• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
чтобы что?
и чем еще вы готовы пожертвовать в угоду другим людям?
личной жизнью и самоуважением вы пожертвовали, душевным спокойствтем тоже.
Нога на ногу• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
От і я така легка - посварилися, через годину готова миритися, виясняти все в діалозі.
А у моєї мами дуже важкий характер, ми постійно конфліктуємо, але ніколи ніхто нікого не ігнорив мовчанкою, хоча вона страшенно злопам´ятна (щодо інших). Одного разу мені сказала таку фразу - що би ти мені не говорила, як би себе не поводила, я ніколи на тебе не ображаюся, бо ти моя дитина. І це дійсно так. Своїм дітям кажу так само.

автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляTaFo
чтобы что?
Багато чим насправді, але ж воно не сильно допоможе
Ща как дам• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вона допомогла вам купити житло в Києві чи багато допомогала матеріально?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляЩа как дам
Житло не в Києві. Допомагала
Нога на ногу• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
То так і кажіть для неї - ’мамо, життя таке швидкоплинне та непередбачуване, що не варто витрачати його на конфлікти з найближчими людьми, кажи все прямо, що думаєш, а не губися у здогадах’
Ms. Доброта• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Моя мама, наприклад. Щось не так, як вона хоче - ігнор
І хлопець поводить себе схожим чином
Тот ви собі вибрали такого як мама. Ігноруйте їхне мовчання, займайтесь своїми справами.
РокерША• 07 января 2023
С такими людьми не общаюсь, ненавижу это, сразу свожу общение к минимуму
Ща как дам• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Житло не в Києві. Допомагала
Мабуть, хотіла віддачі від вас, зворотньої допомоги. А коли ви відмовили, розчарувалась і образилась. І таким чином зреагувала. Але треба почути дві сторони конфлікту.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляЩа как дам
У тому і справа, що не відмовляла. Пояснювала їй, як від нас складно в Київ виїхати, бо я знаю, що таке ранкові затори, а вона ні
Эта_Шикарна)• 07 января 2023
Я, коли хтось зі мною грав в мовчанку, як ні в чому не бувало починала розмовляти з цією людиною і людина неохоче починала говорити у відповідь. Але це у минулому, зараз у моєму оточенні таких інфантільних немає
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Та я так само робила, але для цього треба багато енергії

Эта_Шикарна)• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Треба було дати їй спробувати на власній шкурі, а то дійсно виглядає, наче ви не хотіли, щоб вона з вами жила
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 07 января 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Мабуть, так
Тому що вона не зателефонувала на жоден номер у пошуку роботи в принципі і навряд чи до того справа дійшла би
Эта_Шикарна)• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це вам потрібно на таке багато енергії
tarveldy• 07 января 2023
Це проблеми того хто мовчить
Якщо замовкаю я, то рідні знають, треба дати час, потім все буде ок, або не буде
Эта_Шикарна)• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Мабуть, так
Ну а як їй треба було шукати роботу, якщо ви жити до себе не хотіли пускати. Взагалі, сидіти у заторах - то була би її проблема
ЯсноВидящая• 07 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
І хлопець поводить себе схожим чином
Может Вы сильно наседаете на людей, давите на них и не отдаете себе в этом отчёта. Бывает, что человека очень много и да хочется отдохнуть от него и помолчать
Кредитная• 07 января 2023
Я б на вашому місці, авторе, забила отакенний болт на цих людей. Мовчиш- мовчи.
З мамою не спілкуйтесь і все, не пишіть і не дзвоніть. Хлопця просто в ігнор, ніяких побачень, нічого.
Це все, що ви можете зробити, щоб показати цим людям, що з вами це не працює і працювати не буде.
Схема сыра• 08 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А нащо?
Живём долго, ругаемся часто. Выяснять отношения и доносить мысль в чем не прав супруг нет уже ни сил, ни желания. Разговаривать тоже. Вот и молчу