Дюймовочка• 07 января 2023
Замовила суші. Розстроїлась((
Люблю суші, купую не часто, чисто побалувати себе. Сьогодні якраз вирішила зробити такий вечір. Що саме за доставка писати не буду, не суть та і ще звинуватять тут в антирекламі) а суть в тому що викинула немалі гроші на несмачні, жлобскі та розвалені суші. Наприклад, на фото філадельфія за 320 грн.
Питання - може я відстала і зараз це нормально така ціна за таку якість і кількість риби?
У вас бували фейли з доставкою останнім часом? І ще, буду вдячна за поради дійсно хорошої доставки якщо такі ще залишились, м Львів.
Паспортный стол• 07 января 2023
Ответ дляФруты_Буты
Після того як мій брат працював в суші ресторані, я суші не їм. А зараз тим більше
А що там? Розкажіть
Паспортный стол• 07 января 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ого. Можно подробнее? Мне в последний раз в приличном ресторане с песком попались
Урали на пол и их назад подняли и вам звернули
Мудрецыха мира сего• 07 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А які кращі ?
Теж хочу суші ,хоч і дорого зараз ,а так хочется )
Сегодня сделала дома суши-торт. Получился на 300 грн/кг
Вот так вышла из положения.
И рыбы положила сколько хотела и авокадо
Вот так вышла из положения.
Корсет_на_шурупах• 07 января 2023
Ответ дляФруты_Буты
Розкажіть,будь ласка, чому
Паспортный стол• 07 января 2023
Ответ дляДюймовочка
і ще з того ж замовлення. те що на сайті і що прийшло
Елки, ужасно в визуально
Играю_на_кларнете• 07 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Эти немного не получились, но не смертельно,
Морковна• 07 января 2023
Ответ дляФруты_Буты
Розкажіть що не так.
Мечты сбываются• 07 января 2023
Вы не в том ракурсе фотаете, чтобы понять толщину рыбы. Но с дорогих доставок я ушла давно, так как опыт показал (а он большой, я заказываю по 3-4 раза в неделю), что подешевле оказываются лучше)
За авторские роллы можно платить 300-400, но не за филу)
Я_не_аноним_100%• 07 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Жесть.
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
може і так) якщо придивитись видно що на першом (найближчому) шматочку лосось такий ’товстий’ що аж напівпрозорий, ну і не рівний по краях, як обривками
Отчебучкина• 07 января 2023
Автор, в следующий раз закажите антидепрессанты.
Нормальные суши. Трагедии не вижу.
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляОтчебучкина
Нормальные суши. Трагедии не вижу.
може і не найгірші, але за 320 грн очікуєш хоча б щоб порізано було рівно. про смак вже писала що ніякий, але на фото не передати
Морковна• 07 января 2023
Ответ дляПринцепесочка
блин. экзотика японской кухни сильно, ну прям сильно переоценена ).
60 грн КГ риса для суши (по сути круглозернистый рис)
500-600 грн КГ филе лосося (в зависимости от точки продажи)
200 грн ЛИТР сыра аля Филадельфия (настоящю Филадельфию ни один суши бар не использует)
за что 320 грн за порцию 280 г роллов Филадельфия, в которых львиная доля - это рис?
для меня всегда загадкой было ценообразование на роллы.
У всіх ресторанах завжди ціноутворення загадка. Помножити на 3 або на чотири. От і ціна. А чому вони повинні продавати по собівртості або з мін націнкою?
советский цирк• 07 января 2023
Ответ дляФруты_Буты
Ну,смотря где. Я работала на пицце-суши.Все отлично было, и сами с удовольствием ели.
Ответ дляПринцепесочка
Ви явно не підприємець. Те, що ви поклали в суші, це не всі інгрідіенти. В закладах туди додають комунальні платежі, зарплату робітників, амортизацію обладнання, і, звісно, дохід. Тобто, те, заради чого все і затіяно.
Я вся ваша• 07 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
тоже такие же мысли были, когда жевала
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляИринаКа
ну так, тільки чомусь одні за ті ж умовні 300грн продадуть хороший товар за яким прийдеш ще, а інші несвіжу несмачну халтуру
Принцепесочка• 07 января 2023
Ответ дляИринаКа
послушайте, я привела приблизительные ингредиенты.
да, там нет нори который стоит 4,4 грн за лист, и еще рисовый уксус не включила. про соевый соус порционный еще напомните и кучку имбиря весом 5г. и васаби.
к вашему сведению, я прекрасно знаю и технологию приготовления, и в предпринимательской деятельности тоже варюсь.
поэтому не рассказывайте мне про перечисленные вами составляющие.
задирание цен в 5-10 раз по сравнению с себестоимостью производства это уже ни в какие ворота не лезет.
и уж поверьте мне, эти таке называемые ’роллы’ ни в какое сравнение с настоящей японской кухней не идут.
а все это жлобство собственника, который хочет новую машину купить уже сейчас, а не через 3 года.
Думы мои думы• 07 января 2023
Навіть такий рукожоп як я- купила в магазині інгредієнти для суші.. зараз іде стадія прийняття що треба все таки зробити)))
Весёлая морковка• 07 января 2023
Ответ дляПринцепесочка
Почему загадка, это заработок.
Дайте подуться• 07 января 2023
Ответ дляДюймовочка
ну це жесть
Ростки жимолости• 07 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Вот так вышла из положения.
а можно рецепт?)
Ответ дляПринцепесочка
Бачу, що в підприємництві спец, в кулінарії спец. Якщо є знайомі з власників закладів харчування, спитайте, як вони зараз шикують. І яке це у вас варіння, що зміна машини оаз на три роки - привід для заздрощів?
ТрубоДурочка• 07 января 2023
Ответ дляКуда_бежать
блин, вы смешная))) вы хотели, как на каталожном вылизанном фото?
а вы нет?
Уточка• 07 января 2023
Автор, виглядає дійсно жахливо. Риби дуже мало і видно, що вона не свіжа. Коли риба свіжа, то вона як глянцева, має блиск. А у вас видно, що підсохша якась.
Латвийские_Номера• 07 января 2023
Ответ дляКуда_бежать
Зазвичай так і буває. Скільки не замовляю завжди виглядають ідентично до фото в прайсі.
Коник-стрибунець• 07 января 2023
Ответ дляХомяк с пастой
Всегда суши мастер заказываю. Киев. Все нормально
Найгірші, які я їла були з ’Суші майстра’. Також Київ