Дюймовочка• 07 января 2023
Замовила суші. Розстроїлась((
Люблю суші, купую не часто, чисто побалувати себе. Сьогодні якраз вирішила зробити такий вечір. Що саме за доставка писати не буду, не суть та і ще звинуватять тут в антирекламі) а суть в тому що викинула немалі гроші на несмачні, жлобскі та розвалені суші. Наприклад, на фото філадельфія за 320 грн.
Питання - може я відстала і зараз це нормально така ціна за таку якість і кількість риби?
У вас бували фейли з доставкою останнім часом? І ще, буду вдячна за поради дійсно хорошої доставки якщо такі ще залишились, м Львів.
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляХомяк с пастой
автор, вы шутите? что не так с этими суши? ничего не развалено и рыбы достаточно.
за меншу хоча б ціну це можна було би назвати нормальним з натяжкою
Бабка_в_кедах• 07 января 2023
Ответ дляХомяк с пастой
Всегда суши мастер заказываю. Киев. Все нормально
фу, найжахливіші суші в Києві, але бачу шо не лише вКиєві
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Мне во Львове нравится нравятся суши Кинг или как-то так
ці пробувала, сподобалось) тільки сьогодні, на жаль, вони не працювали
Куда_бежать• 07 января 2023
Ответ дляДюймовочка
і ще з того ж замовлення. те що на сайті і що прийшло
блин, вы смешная))) вы хотели, как на каталожном вылизанном фото?
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляКуда_бежать
ви фото реальне уважно подивились? вам ок за таке віддати 220 грн?
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляКуда_бежать
і справа не тільки у вигляді. так смак ніякий
Радикальная• 07 января 2023
Ответ дляХомяк с пастой
Попробуйте хорошие. И никогда больше вам не захочется больше этого безвкусного пересушенного нечто.
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 января 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
А які кращі ?
Теж хочу суші ,хоч і дорого зараз ,а так хочется )
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 января 2023
Ответ дляРадикальная
Хороші які?
Порекомендуйте ,будь ласка ,так хочу смачних)
Куда_бежать• 07 января 2023
Ответ дляДюймовочка
вкус оценить не сможем, соус может плохой?
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляКуда_бежать
это нормальный вид?
це сильно краще того що прийшло мені))
Радикальная• 07 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Хороші які?
3303. Но я в Запорожье. У нас они вполне норм.
Катька Пушкарева• 07 января 2023
Кроме дорогого эгерзундда ещё хорошие у нас Рис и рыба . Чуток дешевле
Попижёновна• 07 января 2023
Мне тоже нормальные на вид.На картинке все подругому выходит.Вы тоже красивее получитесь на фото)))
Куда_бежать• 07 января 2023
Ответ дляДюймовочка
на фото не особо видно, только верхушки.
НеВРотик• 07 января 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ого. Можно подробнее? Мне в последний раз в приличном ресторане с песком попались
Ще бувають з черв´яками. Краще піцу їсти
ДолькиКабана• 07 января 2023
Автор, закажите Ниндзя суши. Мы вчера брали, правда, в Киеве. Отличные суши!
ЛисАпедная• 07 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Хороші які?
Ниндзя суши
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляКуда_бежать
верхушки - наляпано не акуратно, ніби вже хтось їв. по смаку майонез з чимось незрозумілим. самі суші розвалилися, погано скручені. фото всього не передає)
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляДолькиКабана
у Львові теж є, дорого блін)) але хороші відгуки на них
Дюймовочка
• 07 января 2023
Ответ дляZelenkа
Запечені геть паскудні на вигляд
от власне)) а тут пишуть що норм
Весёлая морковка• 07 января 2023
Ответ дляДюймовочка
За 220 нормально
Мудрецыха мира сего• 07 января 2023
Суши мастер, судя по коробке. Пожлобились на рыбу. Раньше их любила. Уже год не бнру
Принцепесочка• 07 января 2023
блин. экзотика японской кухни сильно, ну прям сильно переоценена ).
60 грн КГ риса для суши (по сути круглозернистый рис)
500-600 грн КГ филе лосося (в зависимости от точки продажи)
200 грн ЛИТР сыра аля Филадельфия (настоящю Филадельфию ни один суши бар не использует)
за что 320 грн за порцию 280 г роллов Филадельфия, в которых львиная доля - это рис?
для меня всегда загадкой было ценообразование на роллы.