Печенюшка• вчера в 11:34

Як у ваших дітей проходив/проходить перехідний вік?

Я готова повішатися на люстрі! Усе не так! Не таким тоном його прошу щось зробити, порушую його права, спецом драконить сестру ітд. Наука зійшла на 0. З гаджетів нагнати не можу. Хлопець, 14 років. Такий не був!
Кукусики• вчера в 14:39
Ответ дляПеченюшка
Ми прийшли в гості, та яка різниця? Є загальноприйняті правила поведінки.
Не беріть його і гості до 18, доки не попусте
Забобонний фрукт• вчера в 14:40
Ответ дляПеченюшка
Я чудово розумію, він відкрито хамить і протестує. Права свої знає, а обовязки не дуже.
мальчик вырос, а разговариваете и командуете им как двухлеткой не разумной, тон смените с приказного
Кукусики• вчера в 14:40
Ответ дляПеченюшка
Хотів іти. Це було дн бабусі.
Ну так це ж він позориться, а нк ви. Яка вам різниця. Якщо б йому було 3, то варто зробити зауваження, якщо не те щось робить.
Мания-Величия• вчера в 14:42
Ответ дляПеченюшка
А де їх почитати?)
Вы самі собі нервы робите з половини
Мания-Величия• вчера в 14:44
Ответ дляПеченюшка
Ну то купіть біль про права та обов´язки та конституцію йому
Крижана бурулька• вчера в 14:44
Ответ дляЯ пані прохана...
Слухайте, ви сильно хотіли вчитися в 14 років?
Я да
Я 81 р.н.
Тоді у мене навіть в голові не виникало думки, що можна піти в школу з невиконаним завданням.
Також розумію, що діти зараз інші.
Щось по трохи робить, в телефоні цілодобово не сидить, займається футболом, то і це добре.
Я пані прохана...• вчера в 14:49
Ответ дляКрижана бурулька
Я да
Я 81 р.н.
Також розумію, що діти зараз інші.
Так це ж від страху отримати двійку, а не від бажання вчитися. В мене такий самий страх був, але бажання в 14 років - гуляти і розважатися. І це нормально.
Невидимка Майя• вчера в 15:01
Ответ дляЛуноликая Вика
Страшно. А ещё страшнее знаете что? Мы правда не в Украине сейчас. Может там с этим не так. Но в моей дочке в бывшей школе девочка умерла от наркотиков. Не знаю первый раз она их попробовала или нет. Девочка хорошо училась, знала англ. Что пошло не так, не знаю. Но пошло не так быстро ,резко. И закончилось вот так.
В Украине все так же. По крайней мере, в Днепре. У мамы во дворе все лето сидят разные обдолбаные дети на скамейке, лет по 13-15. Все хорошо одетые. И переодически друг друга откачивают. Полиция не приезжает.
Невидимка Майя• вчера в 15:02
Ответ дляПеченюшка
Знала і знаю. Він в мене поначитувався якихось своїх прав ітд.
1) в кімнаті срач, прошу прибрати, а у відповідь : це моя кімната, мене все влаштовує!
2) прошу лишити комп в зайнятися уроками, у відповідь: куплений за мої гроші (з дн) ти не маєш права мене обмежувати в моїх правах.
3) сімейне свято, сів за стіл в капюшоні, попросили зняти, у відповідь: не дивіться на мене, шо хочу те і роблю.
І так можна ше міліон прикладів навести!
Он прав, комп его. А интернет ваш, вы же его оплачиваете. Пароль на вайфай смените.
Крижана бурулька• вчера в 15:04
Ответ дляЯ пані прохана...
Ви розумієте, це не те, щоб страх отримати двійку. Я навіть не думала про те. Просто вчилась. Ми не знали, як по іншому.
Мої 14 років — це 95 рік.

Зараз у дітей набагато краще та різноманітніше життя.
Я пані прохана...• вчера в 15:06
Ответ дляКрижана бурулька
Мої 14 років — це 95 рік.

Вам не хотілось в 14 років гуляти?
Мої 14 це 83 рік.
Потішаюся• вчера в 15:23
Ответ дляКукусики
Йому на ваших гостей, пробачте, насрати. Сидіть тоді сама зними, а він нехай у кімнаті, якщо ван не зручно, що скажуть люди про сина.
Ви така дивна. В доньки був ДН, який вона, природньо, хотіла святкувати зі своїми подружками. Чесно кажучі, мені начхати на її подружок, я б краще зайвий раз полежала з бокальчиком під улюблений серіал. Але я бігала-домовлялась-організовувала їм те свято, ми з батьком його їй оплатили, під час проведення оперативно вирішували проблеми, що виникали, тримали зв´язок з батьками дітей, бо діти під нашою відповідальністю. Тому зрозумійте, що це нас*ати може бути з обох сторін, тільки чомусь з боку батьків зустрічається набагато рідше.
автор Печенюшка • вчера в 15:32
Ответ дляКукусики
Насрати на дн бабусі? Бабусі яка періодично підкидає йому гроші та купує шо він хоче? Ви жартуєте? Це уже геть бидлом бути треба, щоб срати на близьких людей. В мій обовʼязок входить його одіти та нагодувати , щоб з голою дупою не ходив, а от брендові шмотки, суші, спонсорування його гулянок з друзями, піци ітд в мій обовʼязок не входять. Тому, якщо я з сраки вилажу заради нього, то коли я прошу всього навсього зняти той сраний капюшон за столом чи прибрати в кімнаті то я не вважаю шо я прошу шось неймовірне. Так, я беру до уваги і його бзіки і тому хочу щоб і мої він до уваги брав.
Интимная• вчера в 16:09
Ответ дляЛуноликая Вика
Мамы девочек. У вас дети пользуются декоративной косметикой? Именно тональний, пудры? Бронзеры, консиллеры?
Моей 14. Нет, не пользуется. Я ей только ресницы краской крашу, потому что светлые. Только губы блеском от обветривания на улице. И все.
So_so• вчера в 16:11
Ответ дляПотішаюся
А то, что условия могут не соблюдаться, вам не приходило в голову?
Приходило, конечно. Соблюдение условий давало свободу, редко какой подросток не хочет свободы.
Прибираю щодня• вчера в 16:13
Ответ длядожену і ощасливлю
Не было переходного возраста, но я и за уроки не доставала, с гаджетами не напрягала. Младшему сейчас 14, классные отношения
Как это не было?
Прибираю щодня• вчера в 16:14
Ответ дляМагиня
Ужасно проходит.... Вот недавно выписались со стационара психиатрического отделения. Ребенок сидит на антидепрессантах и я тоже(((
У вас в семье есть предрасположенность или что повлияло так на психику? Война может?
дожену і ощасливлю• вчера в 16:15
Ответ дляПрибираю щодня
Как это не было?
В понимание этого выражения. Не было бунтов, скандалов, ругани, полное взаимопонимание
Прибираю щодня• вчера в 16:18
Ответ дляЛуноликая Вика
Конечно. У меня не дочка, но у подружек девочки 12 лет , пользуются всем. Постоянно дарю всякие приколы , блеск для губ , кисти, косметичку. Выбираю нежные цвета. А то помню себя в этом возрасте голубые тени, черные стрелки, тональный крем на губах обведенный коричневым карандашом...
Прибираю щодня• вчера в 16:17
Ответ дляМагиня
Донька 13 років. Тривожно депресивний розлад, окр, істеричний тип реагування на рівні хвороби, анорексія((
У меня сын. Тоже ОКР тревожно фобичный стан. С 8 лет
Я пані прохана...• вчера в 16:17
Ответ дляПеченюшка
Шо ви причепились до того капюшона?!
І взагалі тон розмови про власну дитину якийсь дивний як для люблячої матері. Ви ж любите свою дитину, чи не так? То незрозуміло, чому ви не бачите в ній нічого хорошого, і навіть його зацікавленість правознавством чомусь вас дратує.
Прибираю щодня• вчера в 16:19
Ответ длядожену і ощасливлю
Дай Бог чтоб так и было.
У нас все абсолютно иначе. И половое созревание раннее довольно, с 10,5 лет.
автор Печенюшка • вчера в 16:30
Ответ дляЯ пані прохана...
Шо ви причепились до того капюшона?!
Я люблю свою дитину і навіть дуже. Жодного слова про дратівливість до правознавства не написала. Читайте уважно, на які повідомлення я відповідала.
Потішаюся• вчера в 16:36
Ответ дляSo_so
А если бы она их не соблюдала, как бы вы ограничили ее свободу?
Кукусики• вчера в 17:20
Ответ дляПеченюшка
Я відповідала на пост про гостей, про бабусю ви пізніше написали. Ясніше виражацтесь. Бо у бабусі гості ви, а не вони.
So_so• вчера в 17:41
Ответ дляПотішаюся
Откатила бы до детского возраста, когда я во всё вникала. Лет с 11 постепенно отпускала её - внешний вид, одежда, что в её комнате, никогда не прикасалась к её телефону или планшету, как она организует свой день, свою учебу, относительная финансовая свобода (выделяли ей в месяц сумму на её обычные расходы+дубль к папиной карте делать крупные покупки, там стоял лимит).
В обмен я хотела знать где она и с кем, чтобы всегда была на связи (вопросы безопасности), дом обязанности (в своей комнате пусть будет, что угодно, но в общей части квартиры следить за порядком) и учёба (учиться на 7 и выше).
Со своей стороны озвучила, что мы предоставим любую помощь и доверие не будет ей во вред (это ещё моя мама со мной так разговаривала, у нас с ней тоже так было, то есть я знала, что могу придти с любой ситуацией к родителям, беременная в 13, вообще что угодно и они меня поддержат).
И сначала свобода - потом требования. Не наоборот - вот когда ты будешь ответственной, самостоятельной, везде успевать - вот тогда мы тебе что-то разрешим.
Допишу. Естественно, что это всё накладывалось на воспитание и определеннную среду, этим я начала заниматься лет с 4, наверное. Сейчас тоже самое делаю для младшей дочки.
Наша взяла• вчера в 18:16
Інтернет йому вимкнить і грошей не давайте.
Ms. Скромность• вчера в 19:03
В нас двоє хлопців, я би порадила поважати кордони, стукати в двері, не нав язуватися... вони самі собі не раді в цьому віці, повірте. І сестричку вчіть, потім як все затихне будете згадувати) старшому в нас вже 27 і багато було помилок ми наробили((( молодшому ось 14 саме в зоні турбулентності, пік можна сказати))
Ms. Скромность• вчера в 19:09
А капюшон - то захисна реакція, на Вас, мамо) і памʼятайте він не просив його народжувати, в ньому половина вашого генофонду і вашого чоловіка, від якого Ви колись захотіли народити) тобто це ваше з чоловіком відображення, ось і все. Згадайте себе у підлітковому віці, хоча я знаю достовірно, що кажуть такі мами як Ви)))) МИ ТАКИМИ НЕ БУЛИ
Ms. Скромность• вчера в 19:10
Ответ дляНаша взяла
Сумнівна стратегія, дуже