КротоТо• 22 февраля в 00:04

Подзвонила колишня мого теперішнього))) зі скандалом, на що вони розраховують?

Просто цікаво?
Суть скандалу така що через мене їх донька не поїхала на турнір по тенісу, бо на нас він витрачає всі гроші, а дитині на теніс немає і я така перетака. Чесно, мені з неї смішно.
Щодо тенісу, цим всім займається і повністю оплачує мій чоловік, а на турнір вона не поїхала через те що більше місяця прохворіла і вона це прекрасно розуміє і знає.
Я підозрюю що це через те що чоловік перестав їй давати гроші а ля на дитину, замість цього все оплачує і купує сам.
Теперр вона не може за його гроші звозити обох своїх дітей на море, не може накидати в корзину речей для себе і іншої доньки , попросити доньку скинути татові скрін щоб він все оплатив, а винна, бляха я.
Я от реально не розумію, для чого вона мені дзвонила, щоби що?
Вчителька з мікрорайону• 22 февраля в 10:19
Не розумію в чому проблема. Забирайте дівчинку і нехай мама платить аліменти, якщо тато такий чудовий. І гроші будуть під контролем.

Конфиденциальность• 22 февраля в 10:19
Ответ дляКротоТо
Одяг, проїзд, гуртки, школу, хоббі, дні народження оплачує він з літа.
До того він давав на це все гроші і давав значно більше.
Останньою каплею стало те що вона мала їхати на море, обговорили один готель і термін 14 днів, в результаті поїхали на тиждень в готель який в двічі гірший, бо дітей в неї двоє, за іншу дитину немає кому платити. Це була остання ситуація, до тгго ще таких було з десят
Был ваш муж великодушным человеком и его финансовая энергия была под защитой, а вот теперь придется побороться ему за свои финансы - он начал зажимать и ему зажмут
Конфиденциальность• 22 февраля в 10:31
Ответ дляКротоТо
Мій чоловік дає гроші скільки може на утримання чужих дітей цирк, що тут тільки не прочитаєш
Та всяке в житті буває, хтось переказує в дитбудинок на взагалі чужих дітей, хтось все життя утримує колишню дружину, бо стосунки хороші лишилися і є потреба і можливість… Люди допомагають людям, звісно, коли стосунки нормальні
Конфиденциальность• 22 февраля в 10:34
Ответ дляКротоТо
В чому конкретно він козліна?
Ну може не він… Він так би й лишився великодушним, поки ви йому очі не «розкрили».
Взагалі, щедрість колишнього чоловіка по відношенню до дітей з попереднього шлюбу залежить від теперішньої дружини, ну і взагалі, від адекватності обох дружин
Шаманю второпях• 22 февраля в 10:39
фу на вас
Зоркая Зорро• 22 февраля в 10:53
Стиль спілкування у автора точно , як у Lovelovelove.
Але, звідки там може бути стільки дітей і бувша з дитиною на тенісі?
Невже наша Юляша почала вигадувати історії для привернення уваги, як Аліна Вінницька?
Вам телефонограмма• 22 февраля в 10:59
Ответ дляДелайКак_Я
пипец, я в шоке от женщин кому интересен шлак вроде алиментщиков, это ж безумные траты на каких то левых людей, детей
Если тебе 30+, муженек пнет под жопу ногой, вы будете мальчика 20летнего искать? Или прынца? Состоявшиеся мужики с бабками после 30и - женаты. Еще попробуй увести будущего алиментщика из семьи.
автор КротоТо • 22 февраля в 11:06
Ответ дляДрібка щастя
Девочки в вашей жизни станет больше
Це якась проблема? Чого ви пристали?
Викасикрет• 22 февраля в 11:25
Ответ дляАнонім-ка
Есть у меня знакомый. Уже 6 лет замуж меня зовет. Так вот его бывшая родила еще ребенка. От сожителя. И так как еще была замужем за моим приятелем,записала на одну фамилию.
И теперь у нее 3е детей. Ну и сожитель. И ее мать.
И сидят все дома,и доют,и доют моего приятеля,а я только ржу с него.
Надо ж быть таким лохом)
Не такой и лох, он платит за «отсрочку по мобилизации» по причине многодетности)

Пописанная парта• 22 февраля в 11:25
Ответ дляКротоТо
Це якась проблема? Чого ви пристали?
Авторка, ви для нього лише транзитний вокзал, а він ваш транзитний пасажир,

особливо не захоплюйтесь а ні ним а ні собою, скоро він вас кине і

витере вами свої брудні підошви, переступить і піде далі до щасливого майбутнього без вас
Горня капучіно• 22 февраля в 11:34
Ответ дляСмурфик
Дитині не лише теніс треба. А також продукти, одяг, навчання , розваги - і це щодня, і в сумі мабуть побільше тенісу потягне
Ну так 50 процентов обеспечения со стороны матери обязано быть. Все правильно.
Горня капучіно• 22 февраля в 11:43
Ответ дляДрібка щастя
Воно то зручно відповідати питанням на питанням, але там вам все правильно написали.життя складна штука, і у вас теж можуть скластися обставини так що ви не зможете забезпечити всіх однаково
Это не повод требовать от бывших мужей все и даже больше.
Вся така шо куди там• 22 февраля в 12:17
Ответ дляКротоТо
Чому це я маю залишитись без дєнєг?
Якої ігри- демонстрації?
Ну уже по теме был виден ваш интеллект, но вы позоритесь и дальше
Вся така шо куди там• 22 февраля в 12:23
Писала автор сколько денег в месяц муж выделяет?
автор КротоТо • 22 февраля в 13:32
Ответ дляПописанная парта

Ок добре що ви попередили))
Мааарковная• 22 февраля в 14:13
Ответ дляКротоТо
Не платить бо вона ніколи на них не подавала, він завжди давав без цього досить хороші суми і подавати не було потреби.
Напрасно он не платит официально, у неё прекрасная возможность сдоить с него приличную сумму официальных алиментов, в суде никто смотреть не будет, что он там что-то покупал, что-то оплачивал. Не платил - верни всё
Сундучок с каникулами• 22 февраля в 14:27
Я сама в разводе, на алименты не подавала, у меня адекватный БМ и у нас хорошие отношения (в том числе с его новой семьёй), он просто давал определённую сумму каждый месяц и иногда, когда сам хотел, то мог что-то купить сыну, взять со своей семьёй на какие-то развлекаловки, или отдельно добавлял на отдых.
Когда сын стал студентом, он предложил отдавать алименты сыну. Но так как обучение было онлайн (прифронтовой город) и сын жил со мной, я сказала, что логичней отдавать мне.
Ребёнок, его воспитание и всё остальное, что с ним связано - это гораздо больше, чем просто покупки.
Поэтому со стороны мужика - это дно, переживать за каждую копейку, если вдруг она потрачена на мать его ребёнка. Типа она их не на семью потратила, а на бухло
автор КротоТо • 22 февраля в 14:29
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну да дно не хотіти щоб за твій разунок возили на моря чужих дітей. Дно дна)))
Сундучок с каникулами• 22 февраля в 14:29
Ответ дляКротоТо
Она берёт с собой ещё соседских на эти деньги???

автор КротоТо • 22 февраля в 14:31
Ответ дляСундучок с каникулами
Ви читали мої пости?
Сундучок с каникулами• 22 февраля в 14:36
Ответ дляКротоТо
Ви читали мої пости?
Ви не відповіли на моє питання: яких чужих дітей вона возить на море?
Сусідських?
Чи вона має СВОЮ другу дитину вдома залишити?
автор КротоТо • 22 февраля в 14:40
Ответ дляСундучок с каникулами
Сусідських?
Ні, вона має возити свою другу дитину за наш рахунок і одягати обувати теж і при тому брехати.
Успокойся_Успокойся• 22 февраля в 15:14
Ответ дляКротоТо
А куда она должна была деть второго ребенка по-вашему? Странная логика. Я тоже получала алименты от бывшего мужа, у меня 2 детей, но старшему студенту было больше 18, то суд не присудил алименты. Получала только копейки на меньшего, то что по-вашему старший у меня был ущемлен как-то, потому что алиментов на него не было, а он учился 4 года в универе на стационаре? Автор, та женщина лучше знает как тратить деньги. Это вас не касается, откуда такая отмореженность, что на алименты прям жируют?
автор КротоТо • 22 февраля в 15:26
Ответ дляУспокойся_Успокойся
То у вас странна логіка, чому мене має хвилювати друга дитина ? Було домовлено що їх спільна донька летить на море на 14 днів, вона взяла гроші і поділила це на два, чому його дитина повинна відпочити 7 днів а не 14? Бо мамаша обманом гроші отримує. Ок, більше не буде отримувати
Дрібка щастя• 22 февраля в 15:36
Ответ дляГорня капучіно
Разве она требовала? Она сказала что ты лезешь туда что тебя не касается а именно в процес взаимодействия отца дочери и ее мамы
Дрібка щастя• 22 февраля в 15:37
Ответ дляМааарковная
Да и по 5000 за несколько лет, будет приличная сумма
Дрібка щастя• 22 февраля в 15:38
Ответ дляКротоТо
Прям за твои деньги она повезла,ты их заработала?
автор КротоТо • 22 февраля в 15:38
Ответ дляДрібка щастя
Ви звідки знаєте що вона сказала?
автор КротоТо • 22 февраля в 15:39
Ответ дляДрібка щастя
Йди на йух
Дрібка щастя• 22 февраля в 15:39
Ответ дляКротоТо
Йди на йух
Поперло лайно