Куратор дебошей• 09 января 2023
що можна почитати підлітку 15 років
порекмендуйте, будь ласка, що цікавого можна почитати дівчині 15 років?
Куратор дебошей
• 09 января 2023
Ответ дляЧумачечая_
Вона взагалі хоче читати?книжки
хоче, прочитала 1984, хоче щось інше, цікаве
Чумачечая_• 09 января 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Сама вибирала книгу? Чи просто читала що вдома було?
Паспортный стол• 09 января 2023
Я в 15 романы в захлеб читала- зря! Не советую девочки читать эти все розовые сопли.
Настенные трусы.• 09 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
Почему зря? Я читала тоже романчики, после перешла на Маринину и тп, но уже студенткой
маминаБубочка• 09 января 2023
мне в этом возрасте хорошо заходил Коэльо (начинать лучше с Алхимика, но моя любимая была Вероника решает умереть. но без 11 минут, ранова-то), и чайка джонатана ливингстона Баха (остальные криги, типо мосты через вечность и т.д. в 15, как по мне ранова-то). Еще любила Пилевина, Мураками и Паланика, но они уже на любителя свецифические и на постарше обычно.
Если нравяться детективы, можно Эдгара По почитать. Если Орвелл зашел, тогда можнотябрждбери 451 градус по фартнгейту должен понравиться.
Дэн Браун тоже легко и интересно читаеться и как не странно, там много реальных исторических фактов, я так в универе сдала экзамен по ’самоорганізації суспільства’, потому что как раз проситала книгу Елизабет Костовой ’Історик’, там кстати история про графа Дракулу, реалистичиская, но с элементами мистики, тоже хорошая.
Может если напишите больше вводные еще что-то подскажу.
По поводу над пропастью во ржи, эта книга в многих топах, но при всей моей любви к чтению, мне не зашел. Подросту может будет поучительно, если не заскучает и прочитает.
У меня из последнего просто открытие ’Сияние тысячи солнц’, про войну в Авганестате и вообще как там относяться к женщинам. Учитывая войну у нас и то, что опять в Афганистане начался капец, это была буря эмоций, но девочке 15 лет... не уверенна...
Аристократка-тунеядка• 09 января 2023
Ответ дляНастенные трусы.
Джейн Ейр
Я ее прочитала в 5 классе)))
Настенные трусы.• 09 января 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я ее прочитала в 5 классе)))
Круто Вам) Но девочка только начинает читать ;)
Ответ дляКуратор дебошей
У Саллі Гарднер є Maggot moon ( Червивая луна в рус.перекладі, не знаю чи є укр.). Це дуже просто написана, локальна історія. Для мене, як не дивно, це одна з самих кращих антиутопій.
Що ій ще цікаво? Детективи, аніме, може є якісь улюблені сюжетні повороти, казки?
Оловянный_Прагматик• 09 января 2023
нашій сподобались книжки Доржа Бату
Моцарт прикольна ще й тим, що по qr-кодах зі сторінок переходиш на відео про місця в Нью-Йорку, з музикою. Після неї хотіла ще Коко -отримала під ялинку )
Елеанор і Парк
Абрикосова книгарня О. Осійчук
Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння
Відлуння Пем Муньос Райан
книжки Джона Гріна
Пік і Межа Роланда Сміта
Крадійка книжок Маркус Зузак
щось з цього читалось трохи раніше, щось недавно
ну і звичайно багато різного фентезі ))
Елеанор і Парк
Абрикосова книгарня О. Осійчук
Відлуння Пем Муньос Райан
книжки Джона Гріна
Пік і Межа Роланда Сміта
Крадійка книжок Маркус Зузак
ну і звичайно багато різного фентезі ))
Куратор дебошей
• 10 января 2023
Ответ дляЧумачечая_
сама обрала, ми не вдома
Куратор дебошей
• 10 января 2023
Ответ дляTammy21
так, аніме цікавиться, усім цікавим, кілька років тому читала із захватом Наталю Щербу серію про Часодіїв, думаю, такого плану щось, але не обов´язково, головне, щоб цікаво і захаплююче було написано ну і щоб у книзі була ідея, про це часто говорить і розмірковує
Ответ дляКуратор дебошей
Якщо дивилася аніме Death Note і сподобалося, є новела ’Другая тетрадь. Дело о серийных убийствах B.B. в Лос-Анджелесе’
Нисио Исин. Ще по аніме Another є ранобе, там історія з деякими відмінностями + ’літня’ новела.
В.В.Джеймс ’Санктуарій’ -- дінамічна історія про відьом, але там не фентезі, а щось на кшталт легкого магічного реалізму, з ідеєю там все дуже ок, і закінчення історії не банальне. Якщо сподобається, то можна спробувати почитати Д.Брома ’Косіног’, та ’Крампус’. Він художник та це дуже відчувається у текстах.
У К.М.Макманус є прості, проте динамічні підліткові трилери.
Марі Од-Мюрай -- я б читала у неї все. Серія ’Спаситель и сын’ -- відмінний книжний серіал. Там точно про що поговорити буде)
Усі книжки точно є англ., та скоріш за все рос., за укр., на жаль, не знаю, коли я читала, то не було.
рос. та іноді англ.є у вільному доступі на Флібуста. Укр.теж там може бути.
Куратор дебошей
• 10 января 2023
Ответ дляTammy21
дуже дякую за поради, подивимось)