Грабля• 09 января 2023
Людині, яка дійсно потребує подарую нову куртку 60-62 розмір
Доброго вечора. Купувала куртку, купила за 3600; поклали не той розмір,розвели. Не задавайте зайві питання ( напишіть,подзвоніть і т.д) Просто не аж ні на що сил з цими шахраями. Готова подарувати людині,тій,яка дійсно цього потребує. Переселенці,або вал,тільки по совісті. Розмір 60-62. Гарна,якісна,тепла. Можливо після доброго вчинку,якось попустить. Моя блакитна. Пудра зразок з інтернету. Буде на об´єм грудей 134-136
Wida Winter• 09 января 2023
Ой, подаруйте жіночці в херсонської області 🙏🏻 Я збираю по знайомих, а на неї нічого немає
Грабля
• 09 января 2023
Ответ дляWida Winter
Який розмір? Яка адреса,як туди дійде вона?
SAVVASUNNY• 09 января 2023
Доброго вечора, якщо можна то прийму з радістю. Нема чого носить. Ходжу у демі
Грабля
• 09 января 2023
Шахраїв на продажу прошу не турбувати,бо бумеранг є. Хочу подарувати тому,хто дійсно потребує,по совісті
Wida Winter• 09 января 2023
Ответ дляГрабля
Вона ВПО, переїхала. Можу написати у особисті номер телефону
miraslava20• 09 января 2023
Я б собі взяла мій розмір 62, за нову пошту оплачю , фото скину в ній. Буду вдячна
Грабля
• 09 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
А где покупали, украинские сайты? Или не рекомендуете по своему опыту?
Інтернет, сайт не рекомендую. Розмір зрозуміла спихнули мені
Санька-4b93• 09 января 2023
Ответ дляГрабля
Ок, дякую
Фенте Фря• 09 января 2023
Ответ дляГрабля
Автор, Вам респект и уважение! Обратите внимание на пост 3, пожалуйста. Там человек из Краматорска судя по теме в профиле.
Ух_ты_какая_я• 09 января 2023
Ответ дляГрабля
А вы на оборот уточните сайт где такая фигня. Пусть люди знают.
Грабля
• 09 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Автор, це такий крутий вчинок, це вам
Дякую,так гидко на душі. Ці гроші зароблені працею,важкою. Я й захворіла на роботі. Думала утеплитися,а тут попала. Ні грошей,ні куртки,вирішила,що так буде краще,бо здоров´я ні на які розборки немає
КаваЗМолоком• 09 января 2023
Ответ дляГрабля
Не нужно ее отдавать, успокойтесь и потом решите что с ней сделать.
Вы сейчас на эмоциях совершите поступок, о котором потом пожалеете.
Доброта это хорошо, но не во вред себе..
Санька-4b93• 09 января 2023
Ответ дляSAVVASUNNY
.
Фенте Фря• 09 января 2023
Ответ дляГрабля
Вы на Проме покупали?
Вероятненько• 09 января 2023
Ответ дляВареный лук
Удалено администрацией...
Неправда,можна спокійно довести,людина робить гарну справу,не хоче,щоб попало перекупщиці. Хто хоче справді-той пише під нікому,а не під анонімом
Фенте Фря• 09 января 2023
Ответ дляГрабля
Всім дякую,відправляю людині з Краматорську.
Спасибо вам, автор.
Грабля
• 09 января 2023
Ответ дляSAVVASUNNY
Я Вам в приват написала,відпишіться,будь ласка
Грабля
• 09 января 2023
Ответ дляФенте Фря
Спасибо вам, автор.
Сподіваюся,комусь буде в радість і приємно. І зігріє людину.
Грабля
• 09 января 2023
Ответ дляВероятненько
Дякую за розуміння,не має сили на пояснення,відправляю у Краматорськ. Дійсно,щиро не хочу шахраїв.
Фенте Фря• 09 января 2023
Ответ дляГрабля
Я тоже надеюсь, что ваша куртка попадет к тому, кому она очень сейчас необходима.
ДаБудетТак• 10 января 2023
Автор, а напишите мне в личку свои параметры-гляну, может что то есть на Вас :)