Манка Я• 09 января 2023
Що довше: ноги чи тулуб?
І звідки міряти довжину ноги? З внутрішньої чи з зовнішньої сторони?
КинДза• 10 января 2023
Ответ дляtorimaks
На пляжі я знаю ,що мене очікує. А тут на фото гола срака на весь екран без попередження
Где гола срака? Я не вижу
КинДза• 10 января 2023
Ответ дляШеллар
Українська низькожопка, спадок монголо-татарських набігів.
У меня польская кровь и жопка с бёдрами
Хитрушка-чекушка• 10 января 2023
Автор. У Вас нормальное тело. Лучше, чем у 60% украинских женщин. Да, туловище чуть длиннее. Но это норм скрыть одеждой. И ничего ужасного в этом нет.
Вы зря сюда выставили фото. Тут сидят люди, которые 20-летних называют 40-летними и всячески выискивают изъяны.
жар-птица Нюра• 10 января 2023
Чого ж не поміряти просто довжину ніг? В мене 98 см я маю зріст 165см і все зрозуміло.
Бабайко• 10 января 2023
Ответ дляШеллар
так бігати краще довгими ногами
Чеширская кошечка• 10 января 2023
Ответ дляБабайко
так бігати краще довгими ногами
Так вони на конях були)
Послушная• 10 января 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Доместосом или спиртом экран обработать?
Маску надіти і вакцину зробити :)))
Бабайко• 10 января 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
віт талії міряли?
жар-птица Нюра• 10 января 2023
Ответ дляБабайко
віт талії міряли?
а якщо честно просто нещодавно мене знайома просила поміряти довжину ніг бо в неї невістка така як я то думала чи не буде костюм короткий на подарунок. То я мірнула правда по зовнішній стороні ноги до кістки тазу, але то не талія
Бабайко• 10 января 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
штанку можна поміряти. а може в невістки не такі ноги - доведеться підгинати. Майже метрові ноги на таки зріст - то голова малесенька на плечах без шиї
жар-птица Нюра• 10 января 2023
Ответ дляБабайко
та наче все на місці
Цветов Мне срочно• 10 января 2023
Почему мне так смешно🤣🤣🤣
Особенно где автор уходит в закат банок
Ширли-Мырли• 10 января 2023
Ну для початку, фото зроблене знизу видовжує на фото ваші ноги, тому це не інформативно, але якщо прикинути, то ви мабуть низькооо зросту, тому фігура виглядає такою приземленою. Це можна скоригувати одягом, якщо пропорції такі непропорційні
Я-ваш шанс• 10 января 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Я тоже низ кожопка. Тулуб довший за ноги. Все життя комплексу.
Красивые ножки, не гоните,я вообще никогда о таком и не думала ( короче,длиннее)
Вы секси
Вакцениро Вона• 10 января 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вы секси
Дякую
Чорнобаївка• 10 января 2023
Ответ дляФорс мажор
Удалено администрацией...
У людей нет пород.
Почему админы не забанили?
Стефанія• 10 января 2023
Автор берете рулетку и мерячете свои ноги и туловище перед зеркалом. Потом сравниваете, что длиннее.
Мама Карло• 10 января 2023
Ответ дляШеллар
Так, це їхній геном трохи попсував наші форми. Довші ніжки - це в кого гени скандинавів вийшли наперед.
Так у скандинавов и талий с бедрами нет, они как Буратины.
Мира всем• 10 января 2023
Ответ дляШеллар
А карії очі, чорнії брови від турків разом с кучерявим волоссям..
Мира всем• 10 января 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Я смотрю, на Советчице народ плотно кукухой поехал. То массово забыли возраст и количество детей. Теперь вот это вот... Это апокалипсис?
А потом всем этим коллективом в политические темы)) эксперДами))
Мира всем• 10 января 2023
Ответ дляФорс мажор
Не сквозить з під плінтуса ?
Баклашками воды спасаются