Голодаю• 10 января 2023
Вітамін D3, вживаєте без аналізів, в яких дозах?
Розумію, що не дуже добре вживати без аналізів, але щоб здати на всіх членів сім‘ї, вийде немаленька сума. Вік членів нашої сім‘ї від 8 до 65, тобто мабуть, дозування різне потрібно брати?
Грабля• 10 января 2023
В мене завжди дефіцит його. Тому приймаю так : 2 таблетки на тиждень 20 000. Так назначив лікар.
Чоловік приймає без лікаря : 2000 1 таблетку в день. Місяць.
Кондуктор маршрутки• 10 января 2023
Дозировка разная да, я в прошлом году таки попала к врачу и всем задала анализ, а в этом году всем просто даю в той же дозировке, что было назначено.Взрослым по 2000 1 табл.
Голодаю
• 10 января 2023
Ответ дляГрабля
Ого, 20 000
А приймаєте місяць через місяць, чи як?
Голодаю
• 10 января 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Берете на Iherb?Яка фірма хороша?
ЛедиДи• 10 января 2023
Взрослые по 2000, ребёнок 10 лет 1000. Пьем всю зиму по одной в день. Брала еще летом на йхербе по акции
Улыбчик• 10 января 2023
Здаю аналізи звісно, і дітям, і батьки здають. В мене дефіцит повний через захворювання Щитоподібної залози. Тому п‘ю на постійній основі 2000 од. Але 2 рази на рік здаю аналізи. Результат є. Пішла основна проблема - безсоння.
Скокмоно - стокнуно• 10 января 2023
Ответ дляГолодаю
Дівчата, а бачите результат від прийому вітамінів?
Шалений секс-драйв. Коли він зовсім не потрібен
Червона калина• 10 января 2023
А, что он дает. Мне направление невролог дал, на сдачу витамина Д. А я думаю может он бесполезный этот анализ или все таки нет?
Голодаю
• 10 января 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Неочікуваний результат
Грабля• 10 января 2023
Ответ дляГолодаю
Ого, 20 000
А приймаєте місяць через місяць, чи як?
Я була тільки вчора в лікаря😁. То на місяць назначила пити 2 таблетки на тиждень.
Потім 1 на тиждень. Але весною перездам аналізи і вже тоді будем далі дивитися. Якось так) я до цього пила 2000 кожен день, але все рівно він піднявся до 19. І так тримається. Тому вона назначила цю дозу.
Ще я на плануванні, може це якось міняє ситуацію🤷♀️
ПушАпница• 10 января 2023
Ответ дляГолодаю
Ого, 20 000
А приймаєте місяць через місяць, чи як?
Я пью 10000 в день уже два года. Но с анализами
ПушАпница• 10 января 2023
Ответ дляГолодаю
Вижу, но если у вас нет дефицита, то вряд ли увидите
Голодаю
• 10 января 2023
Ответ дляПушАпница
Я думаю, є
Я і влітку сонце рідко бачила, а тепер…
ПушАпница• 10 января 2023
Ответ дляГолодаю
Я думаю, є
Я і влітку сонце рідко бачила, а тепер…
Но симптомы дефицита у вас есть?
Голодаю
• 10 января 2023
Ответ дляПушАпница
Но симптомы дефицита у вас есть?
Я хочу спати майже постійно, така незібрана якась, неактивна
Грабля• 10 января 2023
Ответ дляУлыбчик
Можна дізнатися, які у вас проблеми з щитоподібною?
В мене також з нею проблеми і завжди дефіцит Д. 🤷♀️
Мама Чели• 10 января 2023
Ответ дляГолодаю
Так же. Стала пить по 2000 в день. Ребенок маленький, даю по 500, когда заболевает, даю 1000
ПушАпница• 10 января 2023
Ответ дляГолодаю
Тогда почувствуете, но от 2000 и не раньше, чем через 2-3 месяца
Магиня• 10 января 2023
Просто для информации: достаточно много была на улице, потом месяц в Италии на море ( не ну понятно что пряталась от жары в теньке), в конце августа сдала внализ витамин д-дефицит . Удивилась сильно
Голубая устрица• 10 января 2023
Автор, вам простіше купити віт. Д у дозуванні 2000 і давати дитині 1 т. раз у два дні, а дорослим - кожен день по 1. Хоча дорослим можно сміливо 5000 давати 🤔
Взагалі він є у краплях Декрістол. Там можно підібрати будь-яке дозування і капати кожному свою кількість крапель. Щоб не купляти окремо.
Колючая Роза• 10 января 2023
Ответ дляЧервона калина
у меня дефицит был, начала пить и проще стало утром просыпаться
ПушАпница• 10 января 2023
Ответ дляМагиня
Часто он просто не усваивается - у меня так, без приёма извне падает до 10 в любое время года
Лика-прилипка• 10 января 2023
Ответ дляГолодаю
Я так