Марія-22c6• 10 января 2023

В кого ім‘я Домініка?

Чи подобається вам ваше ім‘я, чи не сміялись з вас, як вас називають?
Хочу так назвати доньку)
Люблю Украину• 10 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Ирина мне тоже не нравится.
А Олена? :)

Тушь для2го класса• 10 января 2023
Ответ дляМарія-22c6
Можливо так вона себе поставила в суспільстві…..
Поэтому вы боитесь своего ребенка называть так? Наташа, Ирина, Леша, Антон наверное также себе не так поставили в обществе. Дети всегда одинаковые, и все будут себя не очень вести к другим именам.
Ежик Хрюха• 10 января 2023
Ответ дляЛюблю Украину
А Олена? :)
Олена норм)
Просто Ірини всі трошки психовані) складні жінки.
Люблю Украину• 10 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Олена норм)
А назвалася Ірина Оленою і стала спокійною
Пи Пи Пилюля• 10 января 2023
Моя мама Доминика, дома ее зовут Домочка и Дося. Вне дома имя не сокращают. Не слышала,что она не довольна своим именем.
Ежик Хрюха• 10 января 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Как вы яхту назовёте , як то кажуть)
Чому тоді всі вишукують значення ім’я і вплив і так до цього відносяться?
Мені здається, що я змінивши прізвище теж цим змінилася…
спальное место• 10 января 2023
Ответ дляКинг-Конгша
в моеї сусудкі так звуть кицю)
Домі вона її кличе ласкаво
А в нас сусідка баба Домна)

Пи Пи Пилюля• 10 января 2023
Ответ дляМарія-22c6
Я повністю з вами згідна, але ми живемо в такому суспільстві….
В якому дурень завжди- знайде тему для булінгу. І саме тому варто вчити дітей як реагувати на дурнів,а не шукати проблему у імені, прізвищі,носі, кольорі очей , окулярах та інше
Люблю Украину• 10 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Как вы яхту назовёте , як то кажуть)
Ну якщо вже говорити про значення імені, то Ірина означає мирна :)
Глаза_в_3_карата• 10 января 2023
Мне нравится имя, в Польше у коллеги такое. Единственное, что в Украине приняты отчества, поэтому вопрос, насколько сочетается, чтобы не было Доминика Петровна.
Глубоководная селедка• 10 января 2023
У многих знакомых дочки Доминики, всех зовут Никами
автор Марія-22c6 • 10 января 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую)
Ежик Хрюха• 10 января 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ви Ірина?))
Просто я не бачу нічого поганого в тому, що не подобається ім’я і вона його змінила. Ім’я обирають батьки, людина в праві носити те ім’я , яке більше подобається.
Ще, знаю, як жінки змінювали собі ім’я , щоб змінити долю . І це насправді спрацювало. Може це самонавіювання, але це працює
Радикальная• 10 января 2023
Це старовинне ім я .Знаю багато бабусь яких звуть Домка(Домініка) .Одещинна
І знаю одну дівчину років 17,назвали на честь бабусі .І є ще одна до 25 років Калина .Теж старовинне.Казали Келля у нас на Калин.Саня -це Оксана,Олесксандра ,Ксенія Яринка,Арюшка -це Ірина і Арина
Є в мене підозри що в нашій місцевості да я живу є трохи польскої крові.Ну окрем 110 інших

Рядом місцина з руськими так там Наталь називають Тася навіть в дорослому віці .Для мене це було відкриття. Ганна-Нюта,Антоніна -Тоська .Ще в них збереглися такі імена як Аксінья,Мотря,Горпіна ,Мотя(не знаю як повне)Устинья(Стюша).
Люблю Украину• 10 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Ви Ірина?))
Так, я Ірина, навіть дуже психована, але ім´я як ім´я. Для мене це така формальність...
Люблю Украину• 10 января 2023
Ответ дляРадикальная

Ну, Одещина взагалі дуже мультінаціональний регіон, там все цікаве :)

Я з Миколаєва, в нас тітку Наташу називали Туся
курасаны• 10 января 2023
Ответ дляШпетна дівка
Ну в мене кицька Уляна .
У мене кіт Діма ,кішка Мілана і морська свинка Анжела
Удачная• 10 января 2023
Ответ дляМарія-22c6
Ого) ви в якій частині України живете? Бо за все своє життя, не бачила ні однієї Домініки
У мене по сусідству кожна друга баба - Домка .
Радикальная• 10 января 2023
Ответ дляЛюблю Украину

Це певно Натуся,а в них Натася? Як Тася вийшло ?А так всі називають.
У нас тут весело,це точно

Ежик Хрюха• 10 января 2023
Ответ дляЛюблю Украину

То ми з вами ще й з одного міста може , ще й знайомі) вибачте, що причепилася))))
Люблю Украину• 10 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
:))) я 80 р.н. вчилася в 38 ліцеї
Мне без сахара• 10 января 2023
У меня хоть и другое имя но имя Доминика мне очень нравиться)
Весёлая морковка• 10 января 2023
Ответ дляТатьяна -3329
У меня трое детей, все ходят школа, сад, кружки разные. Имен очень много необычных. Эмилия, камелия, евангелина, Платон, Эрик, Дорофея, Адриан, много Милан, Макар, Гордей… это то что сразу вспомнила. Нет такого что кого-то удивляют имена друзей. Детям вообще вскопано как зовут. Имя то и имя. Среди имен имя и мего сына. Никто н когда не удивляется, только иногда люди старшего возраста, говорят что имя необычное для нашего времени.
А як звати вашого синочка?
Дружная семейка• 10 января 2023
Сейчас есть в окружении девочка Доминика 6 лет, никого имя не удивляет, называют и полным именем и Ника
Рябушка Ку• 10 января 2023
У нас много деток с редкими именами,никого это не удивляет,автор если нравится называйте. Я бы если бы сейчас родила Машей назвала,а раньше хотела Мией,Маей,еще нравится Эмилия,Амина
Татьяна -3329• 10 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
А як звати вашого синочка?
Гордей
Весёлая морковка• 10 января 2023
Красиве ім´я))