Катастрофа• 10 января 2023

Заміжня на Tinder

Яку фотографію поставити, щоб не спалитися?
Блинчик Мой• 10 января 2023
Двух знакомых замужних женщин встретила на баду.Ставили свои фото.

Миллениалка• 10 января 2023
Поставьте галочку «избежать встреч со знакомыми»
автор Катастрофа • 10 января 2023
Ответ дляМиллениалка
Я з лівою сімки регаюсь.
Просто красавица• 10 января 2023
Я ставила фото Луисаны Лопилато. Было ржачно, когда много знакомых женатиков писали и предлагали встретиться
Замороженная селедка• 10 января 2023
Аж захотелось зарегиться, посмотреть, кто там сидит из знакомых. Интересно, какая страничка у моего БМ.
автор Катастрофа • 10 января 2023
Ответ дляПросто красавица
))) А сам типаж акторки - Ваш? Ви на неї схожа?
Просто красавица• 10 января 2023
Ответ дляКатастрофа
Нет. Но я просто сидела там от скуки и для развлечения пару дней. Надо было просто найти фото знаменитости, которую мало кто знает, вот её фото и выставила)

Фантазерша• 10 января 2023
Я ставлю фото с инета, далеко ,кого то похожего и в очках.
Закусенец• 10 января 2023
Ответ дляФантазерша
А вы замужем?
Закусенец• 10 января 2023
Ответ дляКатастрофа
Я з лівою сімки регаюсь.
Можна наприклад сфоткатись так, щоб обличчя не було видно, чи взагалі ззаду
Закусенец• 10 января 2023
Вас більше хвилює щоб чоловік не впізнав чи знайомі?
автор Катастрофа • 10 января 2023
Ответ дляЗакусенец
Ані чоловік, ані знайомі. Може я взагалі ні на що не зважусь, окрім перебирання анкет.
Alena-Helena• 10 января 2023
Ответ дляКатастрофа
Можете спробувати не Тіндер, а наприклад Маму, там є функція ’розмити’ фото.
Напишіть мені у ’приватні повідомлення’, розповім детальніше...
Фантазерша• 10 января 2023
Ответ дляЗакусенец
А вы замужем?
Да
автор Катастрофа • 10 января 2023
Ответ дляФантазерша
Сначала подумала, при чем тут очки, потом поняла, что солнцезащитные )))))
Гжегож Бженчишчикевич• 10 января 2023
У Вас три варіанти, поставати розмите чи скрите фото, я така функція на СЗ, поставити когось зі схожим типажем, оба взагалі не ставити фото.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 января 2023
Але зустрічаю на сайті чоловіків одружених, вони чомусь не ховають свою пику.