Анастасия -3911• 11 января 2023

Що важливіше?

Шукаю квартиру, знайшла 2 варіанти, але розгубилась. Ціна та площа однакові, поверх теж.

1 квартира: 7 хв пішки до школи дитини, є балкон, нова будівля, є кладовка і місце доя велосипедів, самокатів і т.д. Але краєвид з вікна, краще не виглядати) з одного боку видина внутрішнє подвір‘я, можна сказати що дивишс у вікна сусідів, з балкону на дорогу, хоч вона і не головна, але усе ж + стара красива будівля, але обшарпана.

2 квартира: затишний зелений район, вид з усіх сторін на зелену зону, є і ванна і душ. Будівля стара, але доьре відреставрована. Немає балкону, та ще й решітки на вікнах. До школи 35 хв пішки.

Як обрати?(
KateFrosty• 11 января 2023
Я би перший обрала
Oksuchakr• 11 января 2023
Для меня самое важное, как я себя чувствую в квартире. Именно подсознательное ощущение.
LyudaT• 11 января 2023
Первый вариант.
ku4eravaku4erava• 11 января 2023
Смотря какой этаж, у меня дом 2009 года, теплый зимой, отопление не включаем, красивый, подземный паркинг, но квартира на восточную сторону, 9 этаж...это просто ад летом,
Просто я• 11 января 2023
Первая. Вы же не будете целый день сидеть и глядеть в окно, через месяц вы даже не будете реагировать на то, что там из него видно.
автор Анастасия -3911 • 11 января 2023
Ответ для Просто я
Ну не знаю, я с февраля живу тут в квартире с прекрасным видом, когда было тепло часто выходила и проводила время на балконе. Утром, открывая шторы в спальне, всегда тоже радовалась виду. Мне кажется, что это важно.
Espresso_caffe• 11 января 2023
первый
сладкий_ноябрь• 11 января 2023
Искать третий вариант
Просто я• 11 января 2023
Ответ дляАнастасия -3911
Тогда, вам наши советы не особо и нужны. Вы уже сами все решили. Или ищите дальше, не думаю, что сейчас большая проблема найти свободное жильё.
mikshyta• 11 января 2023
Звичайно нову будівлю. Для чого мені зелений краєвид з вікна, коли в квартирі буле смердіти від старості.
автор Анастасия -3911 • 11 января 2023
Ответ дляmikshyta
Та там не смердить😅 будівля повністю відреставрована, і під‘їзд і сама квартира повністю новенька, там запах ремонту ще
Z.S.• 11 января 2023
Ответ дляАнастасия -3911
Так вы же написали , что в квартире с прекрасным видом нет балкона🙄 как вы там время могли проводить?
автор Анастасия -3911 • 11 января 2023
Ответ дляZ.S.
В той которую думаю снимать нет. А в той, в которой сейчас еще живу есть, целых два, но нужно съезжать.
Contento• 11 января 2023
Ответ дляАнастасия -3911
Ну раз вам важнее вид из окна, то берите ту квартиру, где вид лучше.
__Kvitka__• 15 января 2023
Із цих двох перший варіант. Бо 35 хвилин до школи пішки це дуже далеко.
Я б вибирала те що ближче до транспорту, школи.
В якій ви землі? Яка вартість? Може третій варіант пошукайте? Старі будівлі тут часто мають проблему з пліснявою, бо сиро((
Alina-565c• 10 февраля 2023
Удалено администрацией...