Кукусикиииииии• вчера в 23:19
Боюсь повертатись в Україну і залишатись вже немає сил!
Порадниці, потрібно вдалі поради??!!!
Зазвичай легко приймаю рішення, а тут вагання…
Приймаю рішення до кінця вересня.
Зараз з сином в Італії, потрібно зʼїхати з квартири де проживаємо і не можу знайти квартиру, лише кімнату і ціни піднялись, виходить і не можу дозволити собі оренду квартири.
Живемо в одному місті, я 4 місяці тому на свій страх і ризик почала працювати ріелтором в іншому місті, де знайшла колег іноземок, таких як я і власниця українка. в мене був досвід в Україні, мені подобалось, вирішила що повторю цей досвід тут.
Працювала і відкладала гроші на минулій роботі тому що знала початок завжди не легкий, витрат багато а доходи прийдуть поступово. Кожного дня витрачаю майже 3години на дорогу, працюю, вчу мову, тому що ділове спілкування це теж інший рівень. І зараз виходить що в мене лише ставка, я не витягую витрати, угод я ще не зробила. Витрачаю багато сил на дорогу, працюю більше годин бо мені потрібно, і по 9, і по 10годин. Ще з сином повно всього. Спочатку мене дуже тримала ціль, що я змогла знайти таку роботу, що це те що мені подобається, але відкладених грошей на довго не вистачило, і в мене зараз стрес через витрати, через нестачу грошей, через багато часу на добирання, через те що немає результату. І до цього всього до єднається те д що о потрібно зʼїхати з квартири. Я не можу знайти іншу, мені потрібно вирішити чи переїхати в те місто де працюю, там немає школи для сина, йому прийдеться щонайменше півгодини їхати поїздом, залишитись в цьому місті, останніх 2 місяці активно розсилаю резюме і проходжу співбесіди, щоб мати запасний варіант. Почуваю себе жахливо, ще ніколи так мені не було важко. Фактично у вересні я без житла, без роботи, для результату потрібно більше часу, в мене його немає і без збереження, бо всі вклала в свою мрію, яка не вдалась.
В Україні ми відносно з спокійного міста, найлегшим варіантом є повернутись додому, але мене всі відмовляють, подруга яка повернулась півроку тому, жили поряд говорить ні, вона жалкує, це не спокійне життя. Мама так само каже, сину через 2 роки поступати, тобто якщо ми повернемось через 2 роки потрібно знову їхати. Як це все організувати? Я кожні півгодини думаю по-іншому, повернутися в Україну, буду займатись своєю справою, в мене одразу повно ідей як працювати, а потім думаю війна, це не стабільні продажі, можливо я не зможу заробити вдома на життя. А тут як організуватись не уявляю. Як вчинити?
Приймаю рішення до кінця вересня.
Анчо Ус• 29 минут назад
Ответ дляКукусикиииииии
😅😅😅 як виходить
багато українців змінюють по дві-три країни. І діти справляються, є такий канал в телеграмі Гражданка Мира, з двома дітьми, змінили німмечину, здається литву,і проїздом Бельгію і зараз в Іспанії.
якщо за 4 роки я не змогла ніяк організуватись з житлом і доходом, модні розглядати інші країни, те що немає сили і енергії на це, вже інше питання, але нас міліони, вимушених, організовуємось хто як можу.
Это очень тупая блогерша, которую невозможно слушать
Её советы тем более, они не отвечают действительности. Разряд, что вижу, то и транслирую. Не советую её смотреть
Она ни в чем до конца не разбирается, потому и тыняется